Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w kwietniu 2022

Panel ELGATO Stream Deck Mini

Kod: 205015
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj

  Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w kwietniu 2022

  Rodzaj Stream Deck
  Przeznaczenie Do komputerów PC
  Zobacz cały opis
  Panel ELGATO Stream Deck Mini
  Panel ELGATO Stream Deck Mini
  359
  00
  35,90 zł x 10 rat 0%
  Pół roku nie płacisz! I raty 0%
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Pół roku nie płacisz! I raty 0%
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Panel ELGATO Stream Deck Mini

  Tworzenie treści multimedialnych nie ogranicza się wyłącznie do mówienia lub udostępniania muzyki. Równie istotna jest cała otoczka, która dla finalnego odbiorcy nie zawsze jest tak zauważalna. Mowa tu oczywiście o różnego rodzaju efektach, przejściach i edycji obrazu. Zarządzanie nimi z poziomu typowego PC jest trudne. Panel ELGATO Stream Deck Mini to platforma sterująca, za pomocą której będzie to o wiele łatwiejsze. Zwłaszcza że wyróżnia się ona konstrukcyjną prostotą i możliwością przypisania różnych funkcji dla aż sześciu konfigurowalnych przycisków.

   Panel ELGATO Stream Deck Mini - Lampa

  Jest Mini, jest maxi

  Choć panel ELGATO Stream Deck Mini zawiera w swej nazwie określenie "mini", to jego możliwości są i tak bardzo duże. Możliwość "zagospodarowania" aż sześciu odrębnych przycisków to bardzo przydatna funkcja dla każdego realizatora i streamera. Każdy z nich posiada zupełnie inne oznaczenie, dzięki czemu - w sposób wizualny - można dość łatwo określić funkcję każdego z nich. Miniaturowy wygląd sterownika sprawia, że z punktu widzenia użytkownika, panel ten jest jeszcze bardziej mobilny i funkcjonalny. Ot, kolejna gratka dla pasjonatów tworzenia w Sieci.

  Panel ELGATO Stream Deck Mini - 6 klawiszy

  Stream Deck, czyli coś więcej, niż panel

  O skuteczności panelu ELGATO świadczy nie tylko jego funkcjonalność, ale i współpracujące z nim oprogramowanie. Mowa tu oczywiście o narzędziu Stream Deck, które pozwala w łatwy sposób zarządzać całą platformą. W ramach tej aplikacji użytkownik może na bieżąco zarządzać streamem, zapisywać poszczególne klatki, a także edytować treści w czasie rzeczywistym, dostosowując je do swoich potrzeb. Stream Deck to oprogramowanie, które dzięki swym funkcjonalnościom, jest przez wielu streamerów uważane za jedno z najlepszych na rynku. Dzięki niemu panel ELGATO Stream Deck Mini staje się w pełni funkcjonalną platformą użytkową. Czy można chcieć czegoś więcej?

  Panel ELGATO Stream Deck Mini - edytowanie treści w czasie rzeczywistym

  Ergonomia pracy

  O ergonomii każdego urządzenia, decyduje przede wszystkim jego budowa. Panel ELGATO Stream Deck Mini zdaje ten test na "szóstkę", gdyż wykonany jest w ten sposób, by zapewnić maksymalny komfort pracy swojemu użytkownikowi. Jak to możliwe? Efekt ergonomii uzyskano między innymi dzięki pochyleniu panelu, co przedkłada się na wygodniejszy dostęp do każdego z przycisków. Co więcej - przyciski te (w stanie włączonym) są odpowiednio podświetlane. Dzięki temu użytkownik od razu wie, która z funkcji streamingu jest aktualnie obsługiwana. Nie bez znaczenia jest też materiał, z którego wykonano panel. Mówiąc wprost - jest to bardzo wytrzymałe tworzywo sztuczne, które z łatwością zniesie nawet najbardziej intensywną eksploatację.

  Panel ELGATO Stream Deck Mini - Ergonomia pracy

  Dlaczego warto?

  Panele streamerowe marki ELGATO należą do najmniejszych, a zarazem najbardziej funkcjonalnych na rynku. W przypadku panelu ELGATO Stream Deck Mini słowo "mini" nabiera jeszcze większego znaczenia. Wymiary modelu to zaledwie 84 x 60 x 58 mm. Dzięki temu panel ten można przenieść w dowolne miejsce, a nawet trzymać na kolanach!

  Podsumowując, panel ELGATO Stream Deck Mini to nowoczesne urządzenie, bez którego trudno sobie wyobrazić efektowny streaming na Twitchu lub YouTube. Może właśnie dlatego warto go mieć?

  Panel ELGATO Stream Deck Mini - Wymiary

  Dane techniczne

  Fizyczne

  Parametry

  Techniczne

  Charakterystyka

  Szerokość [mm] 84
  Głębokość [mm] 60
  Wysokość [mm] 58
  Przeznaczenie Do komputerów PC
  Materiał wykonania Tworzywo sztuczne
  Gwarancja  24 miesiące
  Rodzaj Stream Deck
  Funkcje dodatkowe 6 konfigurowalnych klawiszy

  Producent

 • Nazwa producenta/importera ELGATO
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Panel ELGATO Stream Deck Mini
   Panel ELGATO Stream Deck Mini
   359
   00
   35,90 zł x 10 rat 0%
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756