Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Konwerter TP-LINK MC100CM

Kod: 892414
TP-LINK
Rodzaj
Konwerter
Przeznaczenie
Sieć światłowodowa

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

103,70
W tym roku nie płacisz! Pierwsza rata w marcu 2021
103,70

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Konwerter TP-LINK MC100CM

 

Konwerter umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX, przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX, wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC100CM zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX, zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310 nm. Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o statusie pracy urządzenia. Konwerter MC100CM wykorzystując wielomodowy światłowód, transmituje sygnał optyczny na odległość do 2 km.

Dane techniczne

Szerokość [mm] 94.5
Głębokość [mm] 73
Wysokość [mm] 27
Przeznaczenie Sieć światłowodowa
Materiał wykonania Tworzywo sztuczne
Gwarancja  5 lat
Rodzaj Konwerter
Funkcje dodatkowe Brak
Nazwa producenta/importera TP-LINK
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Promocje

Promocje

card
Powrót na uczelnię - Skomponuj swój zestaw studencki!
Powrót na uczelnię - Skomponuj swój zestaw studencki!
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną