STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture

Kod: 205014
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Typ: Zewnętrzny
Kompatybilne platformy: Komputery PC
Zobacz cały opis
Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture
Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture
479 00
79,83 zł x 6 rat 0%
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
U Ciebie
W sklepie pojutrze
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu
Opis i dane

Opis i dane

Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture

Nie jest niczym nowym, że VHS jest przez wielu pasjonatów technologii audio/video wręcz ubóstwianą platformą do realizacji nagrań. I choć taśma magnetyczna miała swoje wady, to jednak - w przeciwieństwie do obecnych nośników - zapewniała standard analogowy. Digitalizacja tych nagrań wciąż jest możliwa. Niezbędny do tego będzie rejestrator obrazu ELGATO Video Capture, którego niezawodność, wysoki standard przetwarzania obrazu i uniwersalność, czynią go jednym z najlepszych rozwiązań na rynku.

 Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture - Rejestrator obrazu

Zaczynamy od... formatu wideo

O wyjątkowości rejestratora marki ELGATO świadczy... obsługiwany przezeń format obrazu. Standard H.264 zapewnia mniejszą stratność sygnału, jego lepszą jakość i możliwość wykorzystania na różnych platformach multimedialnych. Dzięki temu wygenerowany w ten sposób sygnał można umieścić na YT, wypalić na płycie lub... przekonwertować do AVI. Należy też podkreślić, że w przeciwieństwie do innych formatów wideo, H.264 zapewnia relatywnie niewielką pojemność wyjściową pliku. Oznacza to, że nagrania z ulubionych nośników VHS, można przechowywać na niewielkich pamięciach masowych. Dzięki temu rejestrator obrazu ELGATO Video Capture staje się czym więcej niż tylko zwykłym urządzeniem do przetwarzania sygnału analogowego na cyfrowy.

Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture - H.264

Proste podłączenie bez HDMI!

Z punktu widzenia dzisiejszego użytkownika sprzętu audio/video, można odnieść wrażenie, że HDMI kojarzy się z czymś w rodzaju "pełni czasów". W praktyce jest jednak zupełnie inaczej! Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture zapewnia optymalny odbiór sygnału analogowego z magnetowidów i innych, podobnych platform sprzętowych. Wyposażony on został w wejście 2 x cinch, dzięki któremu można z łatwością przetworzyć sygnał z większości mniej zaawansowanych, starszych magnetowidów. Warto przy tym podkreślić, że jak na nowoczesny sprzęt przystało, rejestrator został wyposażony w dodatkowe wejście USB 3.0. Standard ten całkowicie wystarczy, by płynnie i bez zakłóceń przesłać sygnał zapisany w rozdzielczości 480 linii poziomych.

Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture - cinch

Oprogramowanie, którego można pozazdrościć!

Jak na profesjonalne urządzenie do przetwarzania multimediów przystało, rejestrator obrazu ELGATO Video Capture wyposażony został w nowoczesne oprogramowanie sterujące. Dzięki niemu użytkownik może nie tylko przetworzyć sygnał analogowy na cyfrowy, ale też - w razie takiej potrzeby - podglądać go w specjalnie wydzielonym oknie. Żeby tego było mało, oprogramowanie to posiada możliwość dokonywania zaawansowanych ustawień, w ramach których można zmieniać kolorystykę nagrań, ich nasycenie, a nawet rozdzielczość. Z funkcji tej skorzystają zwłaszcza te osoby, którym zależy na zużyciu jak najmniejszej przestrzeni dyskowej. Oczywiście zapisywane w ten sposób treści, można później za pomocą innych narzędzi poddawać dalszej obróbce (np. łączyć ze sobą w dłuższe nagrania).

Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture - Oprogramowanie

zaawansowany sprzęt

Podsumowując, rejestrator obrazu ELGATO Video Capture to zaawansowany sprzęt, dzięki któremu będzie można odświeżyć dawne nagrania, znajdujące się na starych nośnikach VHS. Może warto w ten sposób wrócić do krainy wspomnień?

Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture - zaawansowany sprzęt

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Charakterystyka

Rodzaj Rejestrator obrazu
Wyposażenie Płyta CD z sterownikami
Gwarancja  24 miesiące
Typ Zewnętrzny
Kompatybilne platformy Komputery PC
Wymagania sprzętowe Karta dźwiękowa, Mac OS X, Min. Intel Core 2 Duo 2 GHz

Producent

 • Nazwa producenta/importera ELGATO
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture
  Rejestrator obrazu ELGATO Video Capture
  479 00
  79,83 zł x 6 rat 0%
  I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 479,00 zł
  479 00