Idealne dla pracowników biurowych lub Call Center słuchawki PLANTRONICS EncorePro HW510 na jedno ucho zapewniają wysoką jakość dźwięku, będąc przy tym bardzo lekkie i łatwe w użyciu. Spraw, by Twoje doświadczenia z używaniem słuchawek przewodowych zmieniły się diametralnie! Sprawdź wszystkie dostępne funkcje tego modelu już dziś!
Pozwól swoim rozmówcom cieszyć się wysoką jakością dźwięku dzięki mikrofonowi z redukcją szumów z zewnątrz na poziomie nawet 95%! Koniec z zacinającym lub słabo słyszalnym głosem. Rozmawiaj z innymi nawet wtedy, kiedy wokół panuje hałas. Zamontowany w urządzeniu mikrofon zapewnia bardzo dobrą słyszalność.
Dzięki technologii SoundGuard możesz skutecznie chronić swój słuch! Funkcja wyłapuje niebezpieczne dla ucha dźwięki powyżej 118 dB, blokując je. Pozostań bezpieczny i ciesz się wysoką jakością dźwięku, dzięki temu urządzeniu!
Pasmo przenoszenia dźwięku od 150 Hz do 6800 Hz umożliwia odpowiednio wysoką jakość muzyki, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika! Razem z membraną o średnicy 30 milimetrów ten duet pozwoli Ci na wysokie wrażenia podczas oglądania filmów czy odbywania rozmów telefonicznych. Koniec z niskiej intensywności dźwiękiem!
Dzięki elastycznemu przewodowi, który na jednym odcinku posiada rozszerzającą się sprężynę, nie musisz się już martwić o słaby zasięg słuchawek. Podłącz je do wybranego urządzenia i miej możliwość korzystania ze sprzętu nawet w sytuacji, gdy siedzisz daleko od niego!
Typ słuchawek: | Nauszne |
---|---|
Bezprzewodowe: | Nie |
Regulacja głośności: | Tak |
Dźwięk przestrzenny: | Nie |
Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 150 |
Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 6800 |
Mikrofon: | Tak |
Aktywna redukcja szumów: | Tak |
Kolor: | Czarny |