Polecane produkty podobne

Opis produktu

Uniwersalność na pierwszym miejscu

Znakomity wybór dla osób poszukujących urządzenia awaryjnego o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Zasilacz UPS APC Back-UPS 500 może być wykorzystywany do ochrony sprzętu komputerowego w domu lub w biurze, w zależności od indywidualnych oczekiwań. Produkt stanowi gwarancję zasilania na profesjonalnym poziomie, zapewniając ciągłą pracę podłączonych urządzeń. To doskonałe rozwiązanie nie tylko w przypadku nagłej utraty prądu, ale także problemów z przepięciami.

Zasilacz UPS APC Back-UPS 500 front

Nowoczesny design

Dodatkowym atutem zasilacza jest jego atrakcyjny design. Urządzenie świetnie wpisuje się w estetykę nowoczesnego sprzętu elektronicznego – z łatwością można je dopasować do pozostałych elementów wyposażenia biura, a sygnalizacja pracy w postaci diody LED ułatwia sprawdzenie aktualnego stanu urządzenia.

Zasilacz UPS APC Back-UPS 500 skos

Dodatkowe zalety

Produkt wyróżnia się wieloma dodatkowymi atutami, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Należy zwrócić uwagę chociażby na szeroki zakres zabezpieczeń. Zasilacz UPS APC Back-UPS 500 chroni przed przeciążeniami, przed przepięciami oraz przed przeładowaniem baterii. Specjalne filtry dodatkowo zabezpieczają podłączone do zasilacza sprzęty. Warto podkreślić, że produkt może być wykorzystywany także do ochrony urządzeń podłączanych do portu RJ-45.

Zasilacz UPS APC Back-UPS 500 tyl

Gwarancja podtrzymania napięcia

Wysokiej jakości Zasilacz UPS APC Back-UPS 500 znakomicie podtrzymuje napięcie. Dzięki temu użytkownik nie musi obawiać się, że brak prądu automatycznie poskutkuje wyłączeniem sprzętu komputerowego i innych urządzeń. Przy 50% obciążeniu można liczyć nawet na 8 dodatkowych minut. To wystarczający czas, aby zapisać wszystkie wprowadzone dotychczas dane i zamknąć używane programy. Przed kilka minut można także przenieść pliki na urządzenia zewnętrzne, takie jak przenośne dyski czy kompaktowe pendrive’y. Warto podkreślić, że zasilacz pracuje z wykorzystaniem niskiego poboru prądu stacji bazowych – dzięki temu pozwala zadbać o ciągłość pracy podłączonych do niego sprzętów.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Interfejs: IEC C14
Moc pozorna [VA]: 500
Moc skuteczna [W]: 300
Napięcie wejściowe (zakres): 160 - 280
Czas przełączania [ms]: 10
Sygnalizacja pracy: Dioda LED
Topologia: Line-interactive
Zabezpieczenia: Przeciwprzeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przed przeładowaniem baterii

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Zasilacz UPS APC Back BX500CI 500VA / 300W 3xIEC

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756