Serwer plików QNAP TS-253E-8G

Kod: 486573
Porównaj
Pamięć RAM: 8 GB
Pojemność dysku: Brak dysku
Wi-Fi: Nie
Wielkość dysku [cale]: 2.5, 3.5
Złącza: 2x HDMI, 2x RJ45, 2x USB 2.0, 2x USB 3.1
Zobacz opis produktu
Serwer plików QNAP TS-253E-8G
Serwer plików QNAP TS-253E-8G
2 849 00
142,45 zł x 20 rat 0%

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Stwórz prywatną chmurę

Osobista pamięć masowa

Uruchom swoją osobistą pamięć masową w chmurze i ciesz się łatwym dostępem do plików, udostępnianiem i synchronizacją z QNAP TS-253E-8G. Ten serwer plików zaprojektowany, aby poprawić współpracę i produktywność podczas pracy zdalnej, TS-253E-8G oferuje również szeroką gamę aplikacji multimedialnych i jest kompletnym portalem domowej rozrywki.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G gama aplikacji chmura

Minimalistyczny wygląd

Kompaktowy i stylowy model TS-253E-8G skupia się na estetycznej i prostej konstrukcji, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku domowego lub biurowego. Konstrukcja obejmuje również dyski twarde, które można zainstalować bez śrubokręta.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G konstrukcja użytek

Mechanizm AI Intel® OpenVINO™

Dzięki zintegrowanym zasobom obliczeniowym Intel® OpenVINO™ AI model TS-253E-8G zwiększa możliwości rozpoznawania obrazu oparte na sztucznej inteligencji bez wpływu na inne aplikacje lub usługi. QNAP AI Core współpracuje głównie z QuMagie.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G Intel® OpenVINO™ AI

Procesor

Model TS-253E-8G jest wyposażony w czterordzeniowy procesor 2 GHz Intel® Celeron®, 8 GB wewnętrznej pamięci RAM i obsługuje dwa dyski twarde.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G procesor dyski

Dwa wyjścia HDMI 4K

Model TS-253E-8G obsługuje dwa wyjścia HDMI i rozdzielczość do 4K (3840 x 2160p) przy 30 Hz, co jest nieocenioną zaletą przy produkcji i edycji wideo, projektowaniu przemysłowym, profesjonalnej edycji zdjęć i innych zastosowaniach wymagających wysokiej rozdzielczości obrazu i dokładnego odwzorowania kolorów.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G 4K HDMI

Inteligentne zarządzanie zdjęciami

Oparta na sztucznej inteligencji aplikacja QuMagie z inteligentnym rozpoznawaniem twarzy i obiektów to idealne rozwiązanie do zarządzania zdjęciami i ich udostępniania. Obejmuje funkcje, takie jak przewijanie osi czasu, konfigurowalne foldery, widok iOS® Live Photo, zaawansowana wyszukiwarka i wiele innych.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G QuMagie

Kompleksowe rozwiązanie

Model TS-253E-8G jest wszechstronny, ale jego główną cechą jest obsługa kopii zapasowych w celu ochrony plików i danych. Dzięki regularnym kopiom zapasowym plików i urządzeń już nigdy nie będziesz musiał martwić się o utratę danych.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G rgulowane kopie

Kopie zapasowe plików z Windows®/Mac®

W systemie operacyjnym Windows® NetBak Replicator zapisuje dane komputera na TS-253E-8GM. W systemie MacOS® wszystko, co musisz zrobić, to skonfigurować wbudowaną aplikację Time Machine®, aby zapisywać pliki na serwerze NAS.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G Windows Mac

Kopie z urządzeń mobilnych

Zainstaluj aplikację mobilną QuMagie i włącz funkcję „automatycznego pobierania”. Zdjęcia są automatycznie przesyłane do TS-253E-8G, gdy tylko zostaną zrobione.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G Qfile QuMagie

Wielofunkcyjne rozwiązanie hostingu

Uruchamiając wiele maszyn wirtualnych na TS-253E-8G, możesz wdrażać środowiska i aplikacje dla wielu dzierżawców, aby poprawić wydajność zarządzania i obniżyć koszty sprzętu. Wraz z siecią i przełącznikiem wirtualnym system poprawia współdziałanie maszyn wirtualnych, kontenerów, QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, umożliwiając użytkownikowi elastyczną alokację fizycznych i wirtualnych zasobów sieciowych, upraszczając wdrażanie sieci.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G hosting

Zapisuj na chmurze

Dzięki Hybrid Backup Sync możesz bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe plików i danych przechowywanych na Dysku Google™ na serwerze TS-253E-8G, dzięki przechowywaniu w chmurze. Technologia Hybrid Backup Sync obsługuje wszystkie popularne usługi w chmurze publicznej, dzięki czemu możesz łatwo tworzyć kopie zapasowe plików NAS lub synchronizować je z pamięcią masową w chmurze.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G Dysk Google Hybrid Backup Sync

Ochrona danych za pomocą migawek

Migawki to zaawansowana metoda tworzenia kopii zapasowych, zwykle zarezerwowana dla serwerów NAS oferujących zaawansowane funkcje biznesowe. QNAP oferuje funkcję migawek we wszystkich swoich urządzeniach NAS, w tym w modelu TS-253E-8G. Funkcja Snapshot zapisuje aktualny stan systemu, umożliwiając przywrócenie go w dowolnym momencie - znacznie zmniejszając ryzyko ransomware.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G Migawki Snapshot

Pliki o wysokiej rozdzielczości

Pliki RAW o wysokiej rozdzielczości szybko zajmą miejsce w telefonie. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem, YouTuberem, czy profesjonalnym montażystą, skorzystaj z dysków twardych o dużej pojemności modelu TS-253E-8G, aby ułatwić przechowywanie i wydajnie organizować pliki w centrum pamięci masowej.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G Pliki RAW

File Station

Dzięki aplikacji File Station online możesz łatwo zarządzać plikami przechowywanymi na serwerze TS-253E-8G. Dołączona aplikacja mobilna Qfile zapewnia również dostęp do wszystkich plików na wyciągnięcie ręki w kompletnej usłudze w chmurze osobistej, dostępnej z dowolnego miejsca!

Serwer plików QNAP TS-253E-8G File Station Qfile

Qsync

Qsync to doskonały zamiennik Dropbox® do synchronizacji plików z komputerów i urządzeń mobilnych należących do Twojej rodziny, przyjaciół, współpracowników i klientów. Miej dostęp do swoich plików kiedy i gdzie potrzebujesz.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G Qsync

Qfiling

Organizacja i archiwizacja plików przy użyciu aplikacji Qfiling zapewnia oszczędność czasu. Wystarczy uporządkować pliki według kategorii i skonfigurować harmonogram, a aplikacja Qfiling będzie pliki automatycznie organizować i archiwizować .

Serwer plików QNAP TS-253E-8G Qfiling

Qsirch

Potężna wyszukiwarka w stylu Google, która szybko znajduje określone obrazy, muzykę, filmy, dokumenty i e-maile na podstawie słów kluczowych, kolorów i innych wyszukiwanych haseł. Obsługuje również Qfiling, który umożliwia jednorazowe lub automatyczne wypełnianie zadań w oparciu o kryteria wyszukiwania.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G Qsirch

Chroń dane

TS-253E-8G oferuje zaawansowane ustawienia prywatności i bezpieczeństwa, a jednocześnie jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Oprócz blokowania adresów IP i połączenia HTTPS dostępnych jest wiele aplikacji, które zapewniają optymalny poziom ochrony NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i ataki hakerów.

Serwer plików QNAP TS-253E-8G ochrona bezpieczeństwo

Wyposażenie

W zestawie znajduje się serwer plików QNAP TS-253E-8G, kabel RJ45, zaśliacz, śrubki, klucz do dysków oraz dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Pamięć RAM: 8 GB
Procesor: Intel Celeron J6412
Maksymalna liczba dysków: 2
Wi-Fi: Nie
Wielkość dysku [cale]: 2.5, 3.5
Interfejs: HDMI, RJ-45
Złącza: 2x HDMI, 2x RJ45, 2x USB 2.0, 2x USB 3.1
Usługi: iSCSI

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Serwer plików QNAP TS-253E-8G
Serwer plików QNAP TS-253E-8G
2 849 00
142,45 zł x 20 rat 0%

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2849,00 zł
2 849 00