Produkt archiwalny
Dysk TOSHIBA Canvio Alu 1TB Czerwony (HDTH310ER3AA)
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dysk TOSHIBA Canvio Alu 1TB Czerwony (HDTH310ER3AA)
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Przenośne dyski twarde
Canvio Alu
Wytrzymała przenośna pamięć masowa
WYTRZYMAŁOŚĆ I ELEGANCJA
Przenośne dyski twarde serii Canvio Alu zostały zamknięte w eleganckiej i solidnej aluminiowej obudowie, która zapewnia im stylowy wygląd i chroni znajdujące się na nich dane. Dzięki wbudowanemu czujnikowi wstrząsów oraz technologii parkowania głowicy dyski Canvio Alu zapewniają bezpieczeństwo danych przed zdarzającymi się w życiu codziennym uderzeniami i zadrapaniami. Dyski Canvio Alu, dostępne w pięciu kolorach: srebrnym, czarnym, złotym, metalicznym błękicie i metalicznej czerwieni, zawsze wyglądają stosownie do okoliczności — bez względu na to, jaki jest Twój styl.
SZYBKI TRANSFER
Dzięki zastosowaniu technologii USB 3.0 te przenośne dyski twarde są znacznie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, ale nadal zgodne z technologią USB 2.0. A szybkość transferu naprawdę ma znaczenie podczas porządkowania plików.
WBUDOWANE OPROGRAMOWANIE DO WYKONYWANIA KOPII ZAPASOWYCH
Oprogramowanie NTI Backup Now EZ zapewnia bezpieczeństwo kluczowych danych i uwiecznionych cyfrowo wspomnień. Ten fabrycznie załadowany intuicyjny program automatycznie tworzy kopie zapasowe plików lub folderów, dzięki czemu możesz bardziej komfortowo i wydajniej pracować. Możesz też zaplanować termin i częstotliwość wykonywania kopii zapasowych, a nawet skonfigurować wykonywanie kopii zapasowych całego systemu, uzyskując najlepsze połączenie wygody i bezpieczeństwa.
ŁATWY TRANSFER
Dyski Canvio Alu umożliwiają automatyczny transfer danych za pomocą funkcji automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Można też łatwo ręcznie określić, które pliki mają zostać uwzględnione w kopii zapasowej — wystarczy je przeciągnąć z komputera bądź na komputer, co pozwala na reorganizację ważnych multimediów i dokumentów w kilka sekund.Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Prędkość interfejsu: | 5 GB/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czerwony |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Prędkość interfejsu: | 5 GB/s |
| Inne: | Aluminiowa obudowa |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 113.5 |
| Szerokość [mm]: | 75 |
| Wysokość [mm]: | 12 |
| Waga [g]: | 180 |
| Kolor: | Czerwony |
| Gwarancja : | 24 miesiące |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | HDTH310ER3AA |
Charakterystyka | |
| Model: | Canvio Alu |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Vestel Holland B.V. |
| Ulica i numer budynku: | Parkring 6 |
| Kod pocztowy: | 85748 |
| Miasto: | Garching |
| Adres elektroniczny: | info@vestel-germany.de |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.