Produkt archiwalny
Dysk ADATA Ultimate SU900 512GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dysk ADATA Ultimate SU900 512GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dysk półprzewodnikowy Ultimate SU900 marki ADATA wprowadza pamięć MLC NAND flash 3D i kontroler SMI, oferując pojemność 512GB, wysoką prędkość i niezrównaną niezawodność. Dysk wyposażony jest w inteligentny system buforowania SLC oraz bufor DRAM jeszcze bardziej zwiększający wydajność odczytu/zapisu do 560/525MB na sekundę. Dzięki obsłudze wielu technologii ochrony danych i kodowaniu korekcyjnemu LDPC ECC, SU900 zapewnia wysoki współczynnik TBW (całkowita liczba zapisanych bajtów) i natychmiastowe uaktualnienie dla notebooków i komputerów stacjonarnych z doskonałą stabilnością, wytrzymałością i sprawnością energetyczną.
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 560 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 525 |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 560 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 525 |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Inne: | MTBF: 2000000 |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 100.45 |
| Szerokość [mm]: | 69.85 |
| Wysokość [mm]: | 7 |
| Waga [g]: | 47.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 5 lat |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | ASU900SS-512GM-C |
Charakterystyka | |
| Model: | Ultimate SU900 512GB SSD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AB SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Europejska 4 |
| Kod pocztowy: | 55-040 |
| Miasto: | Magnice |
| Adres elektroniczny: | wspolpraca@ab.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.