Adapter USB-C - HDMI DELL

Kod: 408548
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Typ: USB Typ-C - HDMI
Wtyczka: USB Typ-C męski
Gniazdo: HDMI żeński
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Adapter USB-C - HDMI DELL
Adapter USB-C - HDMI DELL
254 20
25,42 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Adapter USB-C - HDMI Dell umożliwia wyświetlanie treści z komputera stacjonarnego lub notebooka z wyjściem wideo USB-C na różnych ekranach zgodnym ze standardem HDMI. Ten uniwersalny adapter zgodny z wersją standardu HDMI 2.0 gwarantuje wysoką jakość obrazu na każdym urządzeniu docelowym - od monitorów po projektory. Może przenosić materiał wideo z komputera lub laptopa na dowolny monitor, projektor lub telewizor HD wyposażony w wejście HDMI. O ile tylko urządzenie źródłowe ma port wyjściowy USB-C, adapter mimo swoich niewielkich wymiarów zapewnia doskonałą jakość przekształcania sygnału. Dzięki niemu możesz oglądać filmy na domowym projektorze, zdublować obraz z komputera na dodatkowym monitorze, czy organizować prezentacje w szkole lub pracy. Adapter złącza USB-C do HDMI firmy Dell obsługuje rozdzielczości do 4K, umożliwiając przekazywanie krystalicznie wyrazistego obrazu o wspaniałym poziomie szczegółowości. Ten adapter typu plug-and-play jest na tyle mały, że można go mieć zawsze pod ręką, gdyby zaszła potrzeba zorganizowania niespodziewanej prezentacji dla klientów albo obejrzenia filmu w gronie znajomych. Z jednej strony ma złącze USB-C, a z drugiej 19-stykowe złącze HDMI, czyli standardowy układ dla mnóstwa różnych monitorów, projektorów i telewizorów HD zgodnych ze standardem HDMI.

Dane techniczne

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Rodzaj: Adapter
Typ: USB Typ-C - HDMI
Gniazdo: HDMI żeński
Wtyczka: USB Typ-C męski
Kolor: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Inne: Plug & Play

Producent

 • Nazwa producenta/importera: Dell Inc.
 • Znak zgodności:
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Adapter USB-C - HDMI DELL
  Adapter USB-C - HDMI DELL
  254 20
  25,42 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 254,20 zł
  254 20