Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125

Kod: 508620
Porównaj
Typ klawiatury: Mechaniczna
Typ myszy: Optyczna
Komunikacja z komputerem: Bezprzewodowa
Interfejs: USB
Klawisze numeryczne: Nie
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125
Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125
199 99
19,99 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro

Opis produktu

Pracuj wydajnie i ekologicznie

Materiały pochodzące z recyklingu

Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pracować wydajnie i jednocześnie dbać o środowisko. Bezprzewodowa klawiatura i myszka wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, co pozwala zminimalizować negatywny wpływ na planetę. Mała i cicha klawiatura jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale także dyskretna wizualnie i akustycznie. Natomiast myszka umożliwia wygodną pracę zarówno osobom lewo-, jak i praworęcznym. Zestaw Vero - idealne połączenie wydajności i ekologii.

Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125 - Zestaw

Ekologiczne tworzywo ABS

ACER dba o środowisko, dlatego też wprowadzono do produktów ACER Vero innowacyjne rozwiązanie. W ACER Vero Combo Set wykorzystano 30% tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu odpadów poprodukcyjnych. Dzięki temu nie tylko pomagano zmniejszyć ilość odpadów, ale również produkowano ekologiczne produkty, z których mogą Państwo korzystać z czystym sumieniem.

Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125  - ABS

Cicha klawiatura i mysz - idealne narzędzia do pracy

Praca biurowa wymaga sprzętu, który zapewni skuteczność i wygodę użytkowania. Dlatego firma ACER przedstawia zestaw Vero Combo Set, który jest idealny do codziennego użytku w biurze. Cicha klawiatura z płynnie działającymi klawiszami pozwala na bezgłośne i wygodne pisanie, bez zbędnego hałasu i przerywania pracy innych osób w pomieszczeniu. Rolka myszki jest bardzo precyzyjna i łatwo nią sterować, dzięki czemu praca z komputerem jest szybka i efektywna. Sprzęt jest także wykonany z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia trwałość i wytrzymałość w dłuższym użytkowaniu.

Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125 - Rolka myszki

Wygoda w jednym urządzeniu

Nie ma potrzeby korzystania z wielu odbiorników USB, aby obsługiwać wiele urządzeń peryferyjnych. Produkty z technologią łączności bezprzewodowej zapewniają bezproblemową pracę dzięki jednemu odbiornikowi USB, co ułatwia użytkowanie i minimalizuje ilość kabli na biurku.

Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125 - USB

Pracuj swobodnie z bezprzewodową łącznością

Dzięki bezprzewodowej łączności na paśmie 2,4 GHz nasze produkty zapewniają Ci swobodę ruchu podczas pracy. Bez kabli i ograniczeń, możesz pracować na odległość do 10 metrów od odbiornika USB. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie mobilność i elastyczność w miejscu pracy.

Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125 - bezprzewodowa łączność

Co w zestawie?

W zestawie ACER Vero Combo Set AAK125 znajdziesz klawiaturę, myszkę, odbiornik USB-A oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ klawiatury: Mechaniczna
Układ klawiszy: US
Podświetlenie: Nie
Typ myszy: Optyczna
Maksymalna rozdzielczość: 1200 dpi
Komunikacja z komputerem: Bezprzewodowa
Interfejs: USB
Kolor: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Inne produkty w kategorii:

Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125
Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125
199 99
19,99 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 199,99 zł
199 99