Opis produktu

Dotyk pełen emocji

Niezwykły i profesjonalny wygląd

Klawiatura SHARKOON Skiller SGK60 to niezwykła mechaniczna perfekcja w czystej okazałości, której zapragnie każdy gracz. Stworzona została na wzór marzeń gamerów celujących w zdobywanie jak najlepszych wyników w trakcie rozgrywki. 14 odpornych na ścieranie nasadek klawiszy z PBT uodporni Twoje przyciski na zużycie, co zagwarantuje wydłużenie jej żywotności. Elegancka aluminiowa powierzchnia z diamentowym szlifem doprawi Twoje stanowisko charakterem z pazurem, który z pewnością będzie przykuwać wzrok i zachęcać do wejścia w świat gier jeszcze intensywniej.

SHARKOON-klawiatura-SGK60-wyglad

Przełączniki Kalih-BOX

Sam wygląd klawiatury to nie wszystko, co może zagwarantować Ci SHARKOON Skiller SGK60. Oprócz nasadek na klawiszach oferuje ona wybór między trzema przełącznikami Kalih-BOX. To świetne udogodnienie do konfiguracji tego niesamowitego narzędzia pracy według własnych potrzeb i oczekiwań. Nieważne czy grasz, piszesz czy pracujesz. To jakich przełączników użyjesz, zależy tylko od Ciebie! W skład tych trzech propozycji wchodzą:

⇒Czerwone: Pozbawione sprzężenia zwrotnego

⇒Brązowe: Z dotykowym sprzężeniem zwrotnym

⇒Białe switche: Zapewniają zarówno dotykowe jak i akustyczne sprzężenie zwrotne

SHARKOON-klawiatura-SGK60-przelaczniki

Regulowane RGB

Jedną z ważniejszych cech klawiatury gamingowej jest podświetlenie, bez którego wielu graczy nie wyobraża sobie wejścia do świata gier zwłaszcza w trakcie nocnej rozgrywki. SGK60 została wyposażona w 20 efektów świetlnych dla klawiszy oraz Edge Light dla tylnej części klawiatury. Cały efekt oświetleniowy możesz konfigurować z poziomu klawiatury, a dzięki oprogramowaniu do pobrania możesz regulować np. jasność. Klawiatura została też wzbogacona o oddzielne przyciski do wyłączania i włączania całego podświetlenia.

SHARKOON-klawiatura-SGK60-tyl

Oprogramowanie wspomagające

SHARKOON Skiller SGK60 Red to nie tylko sprzęt, ale i możliwość konfiguracji przy pomocy oprogramowania. Twórz własne makra najróżniejszego rodzaju nawet w dwudziestu profilach. Maksymalna liczba makr wynosi 391 wpisów. Zadbaj o swoją klawiaturę własnymi ustawieniami i osiągnij maksymalny cykl życia swoich klawiszy, który może wynieść nawet 80 milionów wciśnięć.

SHARKOON-klawiatura-SGK60-program

Przyciski multimedialne

Czymże byłaby klawiatura gamingowa bez klawiszy multimedialnych? Są to pomocne, funkcyjne przyciski umożliwiające sterowanie domyślnym w komputerze odtwarzaczem multimedialnym. Steruj głośnością, przełączaj między utworami i decyduj, kiedy je zatrzymać czy wyciszyć. Klawisze te to jednak nie tylko muzyka czy film. To także uruchamianie eksploratora plików czy otwieranie kreatora e-maili.

SHARKOON-klawiatura-SGK60 nakladki

Wymiary dla idealnej postawy

W trosce o odpowiednią postawę przy komputerze warto wyposażyć się w odpowiedni rozmiar klawiatury. Zbyt mała bądź za duża może być dla różnych osób utrudnieniem w trakcie wykonywania potrzebnych czynności. Odbija się to w szczególności na pisaniu. Na wygodne ułożenie dłoni wpływa między innymi rozmiar klawiatury. SGK60 ma 450 mm długości, 165 mm szerokości a jej wysokość wynosi 38 mm. Prostota ruchów to komfort grania i pisania, co z kolei przekłada się na osiąganie swoich wyznaczonych celów.

SHARKOON-klawiatura-SGK60 skos

Wyposażenie

Do klawiatury dołączone są dodatkowe nakładki na klawisze, 1,8 m przewód USB typu C, instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna.

SHARKOON-klawiatura-SGK60 front

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ klawiatury: Mechaniczna
Układ klawiszy: Standardowy
Komunikacja z komputerem: Przewodowa
Interfejs: USB
Dla graczy: Tak
Podświetlenie: Tak
Touchpad: Nie
Kolor: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Klawiatura SHARKOON Skiller SGK60 Red

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756