UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
Kod: 700107
| Apple M2 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M2 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Mocny czip Apple M2 dla lepszej wydajności
Wysokiej jakości wyświetlacz Retina
Mocny czip Apple M2 dla lepszej wydajności
Wysokiej jakości wyświetlacz Retina
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 2000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 Pro | |
| RAM: | 36GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 Pro (18 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 Max | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 Max (40 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 Pro | |
| RAM: | 18GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 Pro (18 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 Pro | |
| RAM: | 18GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 Pro (18 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7640HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12450H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M2 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M2 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M2 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M2 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-1185G7 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR4X, 4266MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 5800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 6600M + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M2 Pro | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M2 Pro (19 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12450H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M2 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M2 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca Liquid Retina,Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M2 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M2 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca Liquid Retina,Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | macOS |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 6800HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 6700S + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i3-1115G4 | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 9 5980HS | |
| RAM: | 16GB, LPDDR4X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 13.4", 3840 x 2400px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 4600H | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1145G7 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X, 3733MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 13.5", 2256 x 1504px, Matryca PixelSense, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




