UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Smukła i lekka konstrukcja
Wytrzymałość klasy wojskowej MIL-STD-810H
Smukła i lekka konstrukcja
Wytrzymałość klasy wojskowej MIL-STD-810H
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 166,34 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
3 399,99 zł
Cena przed kodem
3 162,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Apple M5 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Apple M4 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 355,68 zł
5 859,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 854,68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Apple M5 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple M4 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Apple M4 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Apple M5 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-225H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 200,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
3 999,00 zł
Cena przed kodem
3 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Apple M5 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 400,99 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
4 299,99 zł
Cena przed kodem
4 199,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Apple M4 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Laptop ASUS Vivobook S16 S3607VA-RP147W 16" IPS 144Hz Core 7 240H 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 750,00 zł
4 249,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 249,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Apple M5 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple M5 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Taniej o 200,00 zł
5 999,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 700,99 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
5 199,99 zł
Cena przed kodem
5 199,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Apple M4 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| MediaTek MT8195T | |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | ARM Mali-G57 MC5 |
| Ekran: | 13.5", 2256 x 1504px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Chrome OS |
Sprawdź
| Apple M5 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple M5 Pro | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 Pro (20 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4400MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
3 299,99 zł
Cena przed kodem
2 998,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Apple M4 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
6 399,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
6 339,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core i7-1355U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 2050 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Laptop ASUS ExpertBook BM1503CDA-S71793X 15.6" IPS R5-150 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Professional
| AMD Ryzen 5 150 | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 660M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Apple M5 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Intel Core i7-1355U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 7 150U | |
| RAM: | 24GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 800,00 zł
4 699,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 699,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź




