Laptop ASUS Vivobook 15 M1502NAQ-BQ034W 15.6" IPS R5-150 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Program odkupu
| AMD Ryzen 5 150 | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 660M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Gotowy na Twoje potrzeby
Zdeterminowany do działania
Turbo do produktywności
Procesor AMD Ryzen 5 150 oferuje wysoką wydajność dzięki 6 rdzeniom i 12 wątkom oraz taktowaniu do 4,55 GHz, będąc jednocześnie energooszczędnym. W oferowanym urządzeniu znajduje się karta graficzna AMD Radeon 660M. W połączeniu z pamięcią RAM DDR5 o pojemności 16 GB, laptop ten pozwala na szybkie i płynne wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Jeśli chodzi o magazynowanie danych, laptop ten ma dysk SSD PCIe Gen4 o pojemności 512 GB, który oferuje szybkie ładowanie systemu i aplikacji, a także umożliwia sprawne przechowywanie i odczytywanie danych.
Urządzenie przyjazne dla oczu
Szeroko otwarta pokrywa
Klawiatura ErgoSense
Antimicrobial Guard Plus
Ochrona prywatności
Jakościowy dźwięk
Redukcja szumów
Perfekcja w każdym detalu
Łączność Wi-Fi
MyASUS
Twoje mobilne rozwiązanie
Innowacyjny system Windows 11
Co w zestawie?
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | AMD Ryzen 5 150 |
| Liczba rdzeni: | 6 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.7 |
Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 6 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Pamięć podręczna: | 19MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.55 (Boost Clock) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.3 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon 660M |
RAM | |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 1 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 8GB, 1x 8GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Nie |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 15.6 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Rodzaj podświetlenia: | LED |
| Typ matrycy: | IPS |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 250 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
Złącza | |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 42 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 3 |
| Moc zasilacza [W]: | 68 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 3.4A, 68W |