Laptop ASUS VivoBook Pro K6602VU-KV053W 16" IPS i5-13500H 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home

Kod: 624448
Porównaj
Procesor: Intel Core i5-13500H
RAM: 16GB, DDR5
Dysk SSD: 512GB PCIe NVMe 4.0
Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel Iris Xe Graphics
Ekran: 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 120Hz
System operacyjny: Windows 11 Home
Zobacz opis produktu
Laptop ASUS VivoBook Pro K6602VU-KV053W 16" IPS i5-13500H 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home
Laptop ASUS VivoBook Pro K6602VU-KV053W 16" IPS i5-13500H 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home
6 899 99
344,99 zł x 20 rat 0%
Promocja
W ratach tylko: 6 554,81 zł
1 rata gratis!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Promocja
W ratach tylko: 6 554,81 zł
1 rata gratis!

Opis produktu

Zachwyć świat najwyższą mocą

Odkryj potęgę kreatywności

Zanurz się w świecie bezgranicznych możliwości z ASUS VivoBook Pro 16 OLED! Ten niezrównany laptop, wyposażony w 16-calowy ekran OLED 3,2K (3200 x 2000 px) o częstotliwości odświeżania 120 Hz, napędzany potężnym procesorem Intel Core i kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX, został stworzony dla artystów, vlogerów, twórców filmów i pasjonatów rozrywki.

Z przełącznikiem MUX dla pełnej mocy GPU, efektami dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i systemem chłodzenia zapewniającym stabilność nawet w najbardziej wymagających zadaniach, ASUS VivoBook Pro 16 OLED to kreatywność bez granic! Odkryj nowy wymiar pracy i rozrywki.

Laptop ASUS ZenBooku Pro 14 OLED D6500 - Laptop

Moc dla Twojego stylu życia

Wydajność to klucz do płynnej twórczości, a ASUS VivoBook Pro 16 OLED dostarcza superwydajnych komponentów, inspirując YouTuberów, TikTokerów, podcasterów, vlogerów, muzyków i artystów. Wystarczy aktywować tryb Performance, a procesor Intel Core i karta graficzna GeForce RTX 4050 gwarantują turbo-przyspieszenie. Z 512 GB PCIe Dyskiem SSD zyskasz nieograniczoną przestrzeń dla projektów, umożliwiając błyskawiczne ładowanie klipów i koncepcji. Dodatkowo, 16 GB DDR5 RAMu/ wspiera płynne działanie aplikacji, eliminując opóźnienia.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - 16 GB RAM LPDDR5 SSD PCIe NVMe 3.0

Zbalansuj twórczość z wydajnością

Szybkość i efektywność łączą się, umożliwiając mniej oczekiwania i więcej doskonałego tworzenia. Z potężnym procesorem Intel Core i5-13500H, laptop radzi sobie z wielozadaniową pracą, eliminując stres związany z krótkimi terminami. Aktywacja trybu Performance podnosi wydajność, zwiększając moc procesora do stałego współczynnika TDP. ASUS VivoBook Pro 16 OLED jest gotowy na każdą twórczą eksplozję pomysłów, zapewniając niezawodność nawet w najbardziej intensywnych projektach!

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Intel Core CPU

Twórz bez granic

Wyobraź sobie więcej tworzenia, mniej czekania - to możliwe z ASUS VivoBook Pro 16 OLED! Wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX klasy studyjnej, laptop daje wolną rękę wyobraźni, umożliwiając zrealizowanie najbardziej kreatywnych koncepcji. Układy GeForce RTX z serii 40/ z ray tracingiem, sztuczną inteligencją i przetwarzaniem wideo gwarantują maksymalną wydajność.

Ciesz się realistyczną grafiką dzięki zaawansowanym funkcjom ray tracingu i DLSS, przyśpieszając jednocześnie procesy kreatywne. Otrzymuj aktualizacje firmware i stabilność dzięki sterownikom NVIDIA Studio, a pakiet narzędzi Studio z wykorzystaniem sztucznej inteligencji sprawi, że Twoje projekty będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - NVIDIA GeForce RTX 3050

Więcej niż szybkie - dla graczy i twórców
NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Najszybsze laptopy na świecie

Architektura NVIDIA Ada Lovelace sprawia, że wszystkie napędzane nią układy graficzne NVIDIA GeForce RTX z serii 40 działają z ultrawydajnością. To dzięki skokowi w zakresie wydajności i grafiki, która została oparta na sztucznej inteligencji. Teraz wirtualne światy zyskają na realizmie, a ich szczegółowość pozwoli Ci zauważyć najmniejsze detale. W kartach zastosowano też rewolucyjną technologię DLSS 3, która poprawia wydajność gier nawet czterokrotnie! Ponadto zestaw technik Max-Q pozwala zoptymalizować wydajność, pobór mocy, czas pracy na baterii, a nawet właściwości akustyczne, tym samym zapewniając najwyższą efektywność.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Podkręć swoje pomysły

Twoje kreatywne projekty zyskają zupełnie nowe oblicze. Układy GPU GeForce RTX z serii 40 umożliwią Ci wypróbowanie akceleracji SI we wszelkich kreatywnych aplikacjach, a przepływ pracy poprawisz za sprawą narzędzi NVIDIA Studio oraz platformie dedykowanych sterowników. Niezależnie od tego, czy obrabiasz wideo w wysokiej rozdzielczości, renderujesz skomplikowane modele 3D czy łączysz się i współpracujesz przez platformę NVIDIA Omniverse™ - układy GPU GeForce RTX pozwolą Ci rozwinąć skrzydła.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada umożliwia układowi graficznemu wyzwolenia całej potęgi ray tracingu, co oznacza znaczne zwiększenie realizmu gry przez symulację zachowania światła w rzeczywistości. Teraz wirtualny świat stanie się realny jak nigdy przedtem, a to dzięki połączeniu mocy układów GeForce RTX z serii 40 z rdzeniami RT trzeciej generacji.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Czym jest NVIDIA DLSS 3? Rewolucyjną techniką opartą na rdzeniach Tensor czwartej generacji oraz akceleratorze przepływu optycznego. Generuje ona większą liczbę klatek wysokiej jakości za pomocą SI, poprawia wydajność układów, a także płynność gry. Mimo łudząco podobnej nazwy do DLSS jest zupełnie to rozwiązanie, które nie było stosowane w kartach graficznych starszych niż GeForce RTX z serii 40.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Zwiększ wydajność dzięki SI

Technologia DLSS3 próbkuje obrazy w niższych rozdzielczościach i na ich podstawie generuje dodatkowe klatki w wysokiej rozdzielczości, tym samym znacznie zwiększając wydajność wszystkich układów GPU GeForce RTX. Koniecznie sprawdź, jak bardzo wpłynie to na Twoje gry i programy graficzne!

1. Microsoft Flight Simulator | 2. Portal | 3. Cyberpunk 2077 (New RT Overdrive) | 4. Blender (3D Creation Suite)

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

1440 p, najwyższe ustawienia w grze, tryb superrozdzielczości DLSS „Performance”, generowanie klatek DLSS, 50W GPU TGP, Win11 x64. Dane dotyczące gry Cyberpunk 2077 z nowym trybem ray tracingu „Overdrive” oparte na wersjach przedpremierowych.


Zoptymalizowana moc i wydajność

Jak to możliwe, że w smukłym i lekkim laptopie gamingowym drzemie taka moc? To zasługa piątej generacji technik Max-Q. Każdy z elementów laptopa został zoptymalizowany pod kątem mocy obliczeniowej i wydajności - od układu, oprogramowania, projektu płytki PCB, po zasilanie i parametry termiczne. Nawet 2x dłuższą pracę na baterii i 4x większą wydajność zapewniają wykorzystane w technologii Max-Q sztuczna inteligencja oraz systemowe optymalizacje.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Poznaj kluczowe technologie NVIDIA Max-Q

Dynamic Boost – wspierana przez sztuczną inteligencję optymalnie dysponuje mocą pomiędzy GPU, jego pamięcią i procesorem, co zwiększa wydajność.
Battery Boost – wydłuża czas pracy na baterii poprzez zarządzenie zużyciem mocy przez poszczególne układy.
Rapid Core Scaling – optymalizuje liczbę rdzeni z wyższymi częstotliwościami, przez co zwiększa wydajność podczas korzystania z aplikacji z dziedzin STEM.
CPU Optimizer – daje układowi GPU dostęp do optymalizacji wydajności, temperatury i poboru mocy procesora.
WhisperMode – zapewnia jednocześnie ciszę i wysoką wydajność, dzięki czuwaniu algorytmów SI czuwają nad prędkością wentylatorów i temperaturą komponentów.
DLSS 3 – wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania ogromnych wzrostów wydajności.
Advanced Optimus – wykorzystuje G-SYNC do zapewnienia płynnej rozgrywki bez efektu rozchodzenia się obrazu i wpływa na długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym.
Resizable BAR – poprawia wydajność gier przez umożliwienie procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz.
Optymalne ustawienia w grze – automatycznie konfiguruje spersonalizowane ustawienia graficzne przez znalezienie równowagi między wydajnością i jakością obrazu.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Zwycięstwo mierzone w milisekundach

O przewadze nad przeciwnikami często decydują ułamki sekund. Przez to, że unikalna technologia NVIDIA Reflex zapewnia minimalne opóźnienia i doskonałą responsywność, łatwiej wysuniesz się na prowadzenie. Dzięki zestawowi technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych, znacznie szybciej będziesz w stanie zareagować, namierzyć cel i precyzyjnie wycelować.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Strumieniuj jak mistrz

Niesamowita grafika i niezakłócona transmisja na żywo sprawi, że Twoi widzowie wciągną się w grę tak samo, jak Ty! Imponująca jakość i wydajność obrazu enkoder NVIDIA (NVENC) zapewnia Ci dostęp do zaawansowanych funkcji przesyłania strumieniowego, które umożliwią zaprezentowanie najlepszych momentów rozgrywki w najdrobniejszych detalach. Do dyspozycji masz także aplikację NVIDIA Broadcast, która przekształci każde pomieszczenie w profesjonalne studio nagrań dzięki efektom opartym na SI, takim jak wirtualne tło, usuwanie szumów i inne.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Przełącznik do Twojego zwycięstwa

Zwycięstwo na wyciągnięcie ręki dzięki ASUS VivoBook Pro 16 OLED z przełącznikiem MUX! Teraz z możliwością wyboru trybu dedykowanej karty graficznej, zapewniającego niskie opóźnienia i optymalne doznania podczas rozgrywki i intensywnych zadań. Dodatkowo, tryb hybrydowy przedłuża czas pracy na baterię, umożliwiając swobodne korzystanie z laptopa przez dłuższy czas. Daj sobie przewagę i przełącz się na niezrównaną wydajność z ASUS VivoBook Pro 16 OLED – Twój klucz do zwycięstwa w każdym zadaniu!

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - MUX

Niska temperatura i cicha praca

Doskonałe chłodzenie z technologią ASUS IceCool Plus, wykorzystujące udoskonalone rurki cieplne, dwa wentylatory i trzy otwory wentylacyjne, gwarantuje maksymalną wydajność. Wirnik i 86 łopatek wentylatora z wytrzymałego polimeru ciekłokrystalicznego eliminują wibracje. Procesor Intel Core i karta graficzna NVIDIA, przy współczynniku TDP w trybie Performance, pracują wydajnie i stabilnie.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - ASUS IceCool Plus

Zanurz się w pięknie

W świecie treści wizualnych jakość ekranu jest kluczowa, a ASUS VivoBook Pro 16 OLED dostarcza absolutnej doskonałości! Ekran 3,2K OLED HDR o maksymalnej konfiguracji spełnia najwyższe standardy z certyfikatem DisplayHDR True Black 600, osiągając jasność szczytową 600 nitów. Certyfikat PANTONE Validated gwarantuje profesjonalną dokładność kolorów, a TÜV Rheinland potwierdza niską emisję światła niebieskiego i bezmigotową pracę.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - DisplayHDR True Black 600 PANTONE Validated TÜV Rheinland

Niezrównane kolory

Doświadcz doskonałości kolorów z ekranem OLED w ASUS VivoBook Pro 16 OLED, oferującym najlepszą przestrzeń barw w swojej klasie. Odwzorowuje kolory z niebywałą precyzją, zapewniając efekty wizualne na poziomie profesjonalnym. Idealny do zastosowań profesjonalnych i kreatywnych, oraz dla każdego, kto pragnie doskonałej wierności kolorów. Ekrany OLED/, dzięki specjalnym organicznym związkom emitującym światło, redukują szkodliwe niebieskie światło nawet o 70%, co sprawia, że są wyjątkowo przyjazne dla oczu, minimalizując ryzyko zmęczenia i uszkodzenia siatkówki.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - OLED

Wyrazistość ruchu

Odkryj doskonałość z laptopowym ekranem OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz i czasie reakcji 0,2 ms - ASUS VivoBook Pro 16 OLED! Zapewniając najwyższą wyrazistość ruchu na świecie, ten ekran oferuje najlepsze kolory i jakość obrazu dla wszelkich treści - od gier po tworzenie animacji, codzienną pracę i rozrywkę multimedialną. Jego niespotykana płynność sprawia, że każda akcja staje się wirtualną rzeczywistością. Doskonały dla wszystkich, którzy cenią wyjątkowe efekty wizualne.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Wyrazistość ruchu

Doskonałe wyświetlanie

Zapewnij sobie niezrównaną jakość obrazu z ekranem ASUS OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz i niewiarygodnie niskim czasie reakcji piksela 0,2 ms. To nie tylko doskonała specyfikacja, lecz rewolucja w płynności wyświetlanego ruchu. Zaskakująco, ekran OLED 120 Hz / 0,2 ms przewyższa szybkość ekranu LCD IPS 165 Hz / 3 ms, eliminując efekt powidoków do praktycznie niezauważalnego poziomu. To oznacza, że nawet najbardziej dynamiczne efekty wizualne są teraz wyświetlane płynniej i wyraźniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - 120 Hz 0,2 ms

Możliwość dostosowania przestrzeni barw

Odkryj pełną swobodę w doświadczaniu kolorów dzięki ASUS VivoBook Pro 16 OLED, gdzie przestrzeń barw jest w zasięgu Twojej ręki. Szybko i łatwo dostosuj ekran do różnych zadań lub swoich preferencji. Oprócz ultrażywych kolorów w profilu natywnym, wybierz sRGB dla tworzenia treści, DCI-P3 dla kinowych wrażeń, a także Display P3 dla kolorów klasy filmowej, doskonale dopasowanych do codziennego użytku. W VivoBook Pro 16 OLED kolory podążają za Twoimi zasadami, tworząc spersonalizowane doświadczenie wizualne na miarę Twoich oczekiwań.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - DCI-P3

Idealna jasność i odcienie kolorów

Niezależnie od warunków otoczenia, ASUS VivoBook Pro 16 OLED dostarcza idealną jasność i odcienie kolorów. Dzięki funkcji automatycznej regulacji jasności, ekran dostosowuje się do pełnego słońca lub ciemnych pomieszczeń, gwarantując optymalny obraz. Ciesz się większym komfortem dla oczu i maksymalnym czasem pracy na baterię. Dodatkowo, zintegrowany czujnik kolorów wykrywa poziom oświetlenia otoczenia, automatycznie dostosowując jasność i temperaturę barwową ekranu.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Idealna jasność

Niezbędne połączenia

VivoBook Pro 16 OLED to klucz do błyskawicznej realizacji i udostępniania Twoich kreatywnych koncepcji! Z ultraszybkim portem Thunderbolt 4 USB-C, obsługującym szybkie ładowanie i transfery danych do 40 Gb/s, oraz portem USB 3.2 Gen 2 Type-C i HDMI 2.1, zewnętrzny monitor o rozdzielczości 4K to zaledwie jedno podłączenie. Port RJ-45 dodaje elastyczność w przewodowym połączeniu sieciowym, a czytnik kart MicroSD umożliwia błyskawiczne transfery danych.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Thunderbolt 4 USB-C

Wybierz swój styl

ASUS VivoBook Pro 16 OLED nie tylko dostarcza doskonałej wydajności, ale także pozwala wyrazić swój unikalny styl. Wybierz spośród dwóch wyjątkowych wykończeń: uspokajający Quiet Blue dla tych, którzy myślą nieszablonowo i emanują niepowtarzalnym stylem, oraz klasyczny Cool Silver, idealny dla entuzjastów przyszłości, zawsze gotowych na odkrywanie nowych możliwości. Twój laptop, Twój styl – ASUS VivoBook Pro 16 OLED pozwala Ci wyróżnić się z tłumu, reprezentując to, co jest dla Ciebie ważne.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Quiet Blue Hz Cool Silver

Zaprojektowany, aby imponować

Plakietka z wypukłym logo i dwoma subtelnie odcieniami nadają VivoBook Pro 16 OLED niepowtarzalnego stylu. Ekspresyjne wzornictwo, widoczne zarówno z zewnątrz, jak i po otwarciu pokrywy, podkreśla się akcentującymi paskami na klawiszu Enter. Z zawiasem 180°, laptop ułatwia dzielenie się kreatywnymi pomysłami, umieszczając ekran płasko. Klawisz ESC w intensywnym pomarańczowym kolorze i napis Vivobook na nadgarstkowym oparciu dopełniają pionierski styl.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Design

Twórz jeszcze dłużej

ASUS VivoBook Pro 16 OLED, stworzony z myślą o mobilności, oferuje nie tylko wyjątkową wydajność, ale także długotrwałą pracę w drodze. Wyposażony w baterię o imponującej pojemności 70 Wh, ten laptop towarzyszy Twojej kreatywności niemalże nieustannie. Ciesz się swobodą pracy w ulubionej kawiarni czy na świeżym powietrzu, nie martwiąc się o ładowanie baterii. VivoBook Pro 16 OLED umożliwia relaks i twórczą swobodę, gdziekolwiek jesteś, gwarantując nieprzerwane działanie, dopasowane do tempa Twojego życia.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED -  96 Wh

Doskonale dopracowana klawiatura ErgoSense

ASUS dąży do rewolucji w interakcji między człowiekiem a technologią, co widoczne jest w - klawiaturze ASUS ErgoSense. Precyzyjnie zaprojektowana, zapewnia niezapomniane wrażenia użytkownika, gdzie klawisze doskonale współgrają z Twoimi ruchami i dotykowymi odczuciami.

Twój komfort to priorytet numer jeden. Klawiatura ErgoSense gwarantuje niezwykle satysfakcjonujące doznania, a optymalne odbicie i skok klawisza zostały obliczone z najwyższą precyzją. Wypróbuj ErgoSense, a przekonasz się, jak łatwo i wygodnie możesz pracować.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - klawiatura ErgoSense

Nasadki klawiszy z zakrzywieniem

Nasadki klawiszy o zagłębieniu 0,2 mm zostały zaprojektowane z myślą o idealnym dopasowaniu do opuszków palców. Ich precyzyjne wgłębienie z gładkimi krawędziami zapewnia nie tylko wygodę, lecz także precyzję w użytkowaniu. To subtelną droga, jaką Twoje palce są delikatnie prowadzone do idealnego punktu kontaktu z klawiszem, zapewniając optymalne doznania ergonomiczne podczas korzystania z klawiatury.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Nasadki klawiszy z zakrzywieniem

Długi skok klawiszy

Długi skok klawiszy o wartości 1,4 mm to klucz do zapewnienia doskonałej fizycznej reakcji zwrotnej podczas korzystania z klawiatury. Użytkownik może być pewien, że każde naciśnięcie klawisza zostało dokładnie zarejestrowane. Długi skok 1,4 mm umożliwia płynne pisanie bez konieczności zbyt dużego wysiłku.

Membrana gumowa, stworzona przez ekspertów od klawiatur w firmie ASUS, znajdująca się pod nasadkami klawiszy, zapewnia idealne połączenie siły nacisku z efektem "tactile bump". To właśnie to doświadczenie tactile bump sprawia, że naciśnięcia są nie tylko rejestrowane, ale również dają użytkownikowi satysfakcję i pewność, że pisanie jest komfortowe i efektywne.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Długi skok klawiszy

Klawiatura numeryczna

Zwiększ swoją efektywność dzięki klawiaturze numerycznej o ulepszonym układzie w ASUS VivoBook Pro 16 OLED! Wyposażona w klawisze skrótów do kalkulatora, funkcji CE i +/-, ta klawiatura ułatwia błyskawiczne wykonywanie zadań z dużą ilością danych. Zwiększone odstępy między klawiszami zapewniają pełnowymiarową przestrzeń, umożliwiając bardziej intuicyjne wprowadzanie liczb. Teraz możesz z łatwością skupić się na pracy, nie tracąc czasu na wyszukiwanie klawiszy.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - ASUS NumberPad 2.0

Bezpieczne i higieniczne

Zdrowie jest priorytetem, dlatego ASUS przedstawia innowacyjne rozwiązanie - ASUS Antibacterial Guard. Ta specjalna powłoka na powierzchni laptopa chroni przed rozmnażaniem się bakterii, redukując ich rozwój o ponad 99% w ciągu zaledwie 24 godzin. Badania naukowe potwierdzają skuteczność Antibacterial Guard, co oznacza, że powierzchnie Twojego laptopa pozostają dłużej w czystym i higienicznym stanie.

To nie tylko ochrona przed bakteriami, ale także redukcja ryzyka przenoszenia potencjalnie szkodliwych bakterii przez codzienny kontakt. ASUS dba o Twoje zdrowie, zapewniając bezpieczeństwo na każdym etapie korzystania z laptopa.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - ASUS Antibacterial Guard

Logowanie jednym dotknięciem przycisku

Teraz zaloguj się do laptopa jednym dotknięciem dzięki wbudowanemu czytnikowi linii papilarnych we włączniku. Funkcja Windows Hello sprawia, że proces logowania jest szybki, bezpieczny i pozbawiony konieczności wpisywania haseł. Skoncentruj się na kreatywnej pracy, zapominając o frustrujących logowaniach. Z VivoBook Pro 16 OLED zyskujesz nie tylko bezpieczny dostęp, ale także bezproblemowe doświadczenie użytkownika, pozwalając Ci skupić się na tym, co naprawdę ważne!

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Bezpieczeństwo czytnik linii papilarnych

Osłona dla Twojej kreatywności

Zainstalowana na kamerze internetowej osłona zapewnia natychmiastową prywatność, chroniąc Cię przed ciekawskimi spojrzeniami i eliminując możliwość dekoncentracji. Teraz możesz swobodnie korzystać z laptopa do tworzenia treści lub rozgrywki, nie martwiąc się o prywatność. ASUS VivoBook Pro 16 OLED to nie tylko narzędzie kreatywne, to także osłona dla Twojej spokoju umysłu.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Osłona

Optymalizacja obrazu z kamery internetowej

ASUS podnosi jakość rozmów wideo na zupełnie nowy poziom dzięki technologii ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) i innowacyjnym efektom kamery internetowej w aplikacji MyASUS. 3DNR gwarantuje wyjątkową wyrazistość obrazu, eliminując szumy i wyostrzając detale w czasie rzeczywistym.

Dodatkowo, efekty kamery internetowej w MyASUS dodają funkcje takie jak rozmycie tła, optymalizacja oświetlenia, śledzenie ruchu i śledzenie oczu. To wszystko po to, abyś mógł cieszyć się klarownymi rozmowami wideo, zwiększyć prywatność, uniknąć cieni na twarzy, być zawsze w centrum kadru i utrzymać naturalny kontakt wzrokowy.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - ASUS 3D Noise Reduction (3DNR)

Redukcja szumów

VivoBook Pro 16 OLED gwarantuje wyjątkowe wrażenia podczas pracy zdalnej i wideokonferencji dzięki zaawansowanemu systemowi trzech mikrofonów i technologii redukcji szumów z dźwięku ze wspomaganiem SI. Wykorzystując uczenie maszynowe, technologia ta izoluje niepożądane hałasy, zapewniając klarowność w grupowych rozmowach. Funkcja redukcji szumów w mikrofonie MyASUS filtruje dźwięki otoczenia, a tryb kilku prezenterów normalizuje różne głosy, zagwarantowując optymalną jakość konferencji. Redukcja szumów w głośniku eliminuje zakłócenia, pozwalając usłyszeć każde słowo.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - AI Noise-Canceling

Otocz się wspaniałym dźwiękiem

ASUS VivoBook Pro 16 OLED przenosi Cię w świat dźwięku, oferując system stereo z certyfikacją ekspertów od dźwięku - firmą Harman Kardon. Dzięki temu doświadczysz potężnego, czystego dźwięku, który wciąga Cię w każdy detal rozrywki i doskonale brzmi podczas rozmów. Technologia wciągającego dźwięku Dolby Atmos sprawia, że Twoje ulubione treści stają się jeszcze bardziej porywające dzięki efektom przestrzennego dźwięku. Ciesz się doskonałym dźwiękiem w muzyce, filmach i programach telewizyjnych, otaczając się niezapomnianymi doznaniami dźwiękowymi.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Harman Kardon

Inteligentny wzmacniacz

ASUS VivoBook Pro 16 OLED rewolucjonizuje doznania dźwiękowe dzięki inteligentnemu dwukanałowemu wzmacniaczowi, który potęguje głośność o aż 350% bez żadnych zniekształceń w porónaniu do standardowych wzmacniaczy. Ten innowacyjny wzmacniacz nie tylko dostarcza potężny dźwięk, ale także chroni głośniki przed uszkodzeniem, dbając o ich trwałość. Ciesz się wyjątkową jakością dźwięku podczas tworzenia treści, oglądania filmów, klipów wideo czy też rozgrywki.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Inteligentny wzmacniacz

ASUS Wi-Fi Master Premium

Zapewnij sobie błyskawiczne ładowanie treści z Internetu z najnowszą kartą Wi-Fi 6E w ASUS VivoBook Pro 16 OLED! Technologia ASUS WiFi Master Premium z funkcją SmartConnect automatycznie dobiera optymalny sygnał Wi-Fi, gwarantując płynne połączenia. Dodatkowo, WiFi Stabilizer zapewnia najwyższą stabilność, eliminując zakłócenia i utrzymując maksymalną prędkość przesyłu danych. Twój laptop zawsze będzie łączył się z najlepszym dostępnym sygnałem Wi-Fi, bez względu na miejsce, zapewniając niezawodną łączność na najwyższym poziomie.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - ASUS Wi-Fi Master

Wytrzymałość, na której możesz polegać

ASUS VivoBook Pro 16 OLED to nie tylko elegancja i wydajność, ale także niezwykła wytrzymałość. Przeszedł rygorystyczne testy zgodności z normą MIL-STD-810H U.S., wyznaczaną przez armię USA. Te wymagające testy, obejmujące upadki, wibracje, ekstremalne warunki wilgotności, wysokości i temperatur, potwierdzają, że laptop ten utrzymuje niezawodność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - MIL-STD-810H

Moc do realizacji Twoich kreatywnych pomysłów

Odkryj potęgę kreatywności z VivoBook Pro 16 OLED dzięki Creator Hub - twojemu osobistemu centrum kreacji. Ten innowacyjny pulpit umożliwia błyskawiczne dostosowywanie ustawień laptopa, kalibrację kolorów ekranu i przełączanie między różnymi trybami wydajności. To miejsce, gdzie możesz śledzić stan swojego laptopa, dostosować ustawienia sterowania, a także zoptymalizować swój proces pracy. Dodatkowo, spersonalizowane klawisze pozwalają na nielimitowane możliwości kreatywne, sprawiając, że korzystanie z laptopa staje się prawdziwą przyjemnością.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - Creator Hub

MyASUS

Z MyASUS twój laptop właśnie stał się jeszcze potężniejszy. To wyjątkowe narzędzie zapewnia łatwy dostęp do specjalnie opracowanych aplikacji ASUS, które umożliwiają serwisowanie systemu, aktualizacje oprogramowania oraz optymalizację wydajności Twojego komputera. Ponadto, dzięki MyASUS, skontaktujesz się z serwisem posprzedażowym i wsparciem klienta w łatwy i wygodny sposób. To centrum, które daje Ci pełną kontrolę nad doskonaleniem swojego PC.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - MyASUS

GlideX

GlideX to rozwiązanie, które umożliwia bezproblemowe dzielenie ekranu pomiędzy różnymi urządzeniami. Wykorzystując zarówno połączenia przewodowe, jak i bezprzewodowe, zapewnia większą i bardziej efektywną przestrzeń do pracy i rozgrywki. Dzięki trybowi duplikowania obrazu możesz wyświetlać ekran swojego urządzenia na komputerze, co ułatwia pracę i wprowadzanie danych na większej powierzchni. Funkcja rozszerzenia daje dodatkową przestrzeń ekranową, zamieniając tablet w dodatkowy wyświetlacz, idealny w podróży.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - MyASUS

ScreenXpert 3

To oprogramowanie, dostępne w sklepie Microsoft lub menu Start, umożliwia sprawną kontrolę nad oknami na wszystkich podłączonych monitorach. Dodatkowo, ScreenXpert 3 pozwala na łatwe sterowanie kamerą internetową i mikrofonem, bez konieczności korzystania z klawiatury. Sprawdź aktualny stan tych komponentów na ekranie, aby jeszcze wygodniej dostosować swoje środowisko pracy.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - ScreenXpert 3

Stworzony z myślą o ochronie planety

ASUS kieruje postęp technologiczny w stronę zrównoważonej przyszłości, a laptop jest wyprodukowany z ekologicznych materiałów, zarówno w samym urządzeniu, jak i opakowaniu. Otrzymał prestiżowe certyfikaty, takie jak EPEAT Silver, ENERGY STAR i RoHS, potwierdzając nasze zaangażowanie w ochronę środowiska.

Laptop ASUS VivoBook Pro 16 OLED - ENERGY STAR

Innowacyjny system Windows 11

Windows 11 to nie tylko nowe menu Start czy pasek zadań. Ten nowy, innowacyjny system zaskoczy Cię swoją szybkością i zoptymalizowanym działaniem. Nowe, wielozadaniowe narzędzia, takie jak Układy przyciągania, Pulpity i intuicyjna funkcja dokowania sprawią, że Twoje ulubione aplikacje będą działały tak płynnie, jak nigdy dotąd. Za jednym kliknięciem możesz przejść do czatowania, rozmów głosowych i wideo z najbliższymi - niezależnie od platformy, z której korzystają. Zastosowane nowinki technologiczne podkręcają wydajność gier i gwarantują niezapomniane wrażenia z rozgrywki.

Laptop HP Omen 16 Innowacyjny system Windows 11

Co w zestawie?

W zestawie z laptopem ASUS VivoBook Pro 16 OLED znajdziesz zasilacz oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt skonfigurujemy za Ciebie.

Nasi informatycy po raz pierwszy uruchomią system i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują sterowniki dostarczone przez producenta. Oprócz tego skonfigurujemy zabezpieczenia, założymy partycję HDD oraz sparujemy urządzenia, takie jak mysz czy drukarka. Zainstalujemy także oprogramowanie zakupione przez klienta i pozostawimy komputer gotowy do pracy.

Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienie lub brak zabezpieczenia komputera może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.

Usługa MediaExpert

Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj matrycy: Błyszcząca
Procesor: Intel Core i5-13500H
Liczba rdzeni: 12
Wielkość pamięci RAM [GB]: 16
System operacyjny: Windows 11 Home
Rodzaj laptopa: Laptop dla graczy
Waga [kg]: 1.9

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Laptop ASUS VivoBook Pro K6602VU-KV053W 16" IPS i5-13500H 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home
Laptop ASUS VivoBook Pro K6602VU-KV053W 16" IPS i5-13500H 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home
Laptop ASUS VivoBook Pro K6602VU-KV053W 16" IPS i5-13500H 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home
6 899 99
344,99 zł x 20 rat 0%
Promocja
W ratach tylko: 6 554,81 zł
1 rata gratis!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Promocja
W ratach tylko: 6 554,81 zł
1 rata gratis!

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 6899,99 zł
6 899 99