Produkt archiwalny
Laptop ASUS ZenBook UM3504DA-NX162W 15.6" OLED R5-7535U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Laptop MICROSOFT Surface Pro Copilot+ PC 13" OLED Snapdragon X Plus 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Laptop APPLE MacBook Air 2026 15.3" Retina M5 16GB RAM 512GB SSD macOS Północ
Produkt archiwalny
Laptop ASUS ZenBook UM3504DA-NX162W 15.6" OLED R5-7535U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTwoja droga do produktywności
Mobilny, trwały, niesamowity
ASUS ZenBook to absolutnie wyjątkowy laptop, zaprojektowany z myślą o Twoim aktywnym stylu życia, oferujący wydajność i mobilność. Jego niezwykle smukły profil (15,8 mm), oraz niska waga (1,4 kg) sprawiają, że ten model jest idealny podczas podróży. Wyposażony w procesor AMD Ryzen z serii 7000 oraz układ graficzny Radeon, zapewnia również sporą moc obliczeniową. Obudowa w kolorze anodyzowanym Ponder Blue i wykończenie aluminiowe z powłoką ceramiczną wykonaną metodą plazmowego utleniania elektrolitycznego nadają mu elegancji i stylu.
Moc w Twoim zasięgu
Laptop ASUS ZenBook to nie tylko przenośny laptop, to potężne narzędzie zaprojektowane z myślą o wydajności. Wyposażony w 6-rdzeniowy procesor AMD Ryzen 5 7535U, który współpracuje ze zintegrowaną kartą graficzną Radeon Graphics i 16 GB pamięci RAM, ten laptop jest gotowy, aby sprostać wymagającym wyzwaniom. Laptop wyposażono także w ultraszybki dysk SSD PCIe 4.0 o pojemności aż 512 GB. Dzięki niemu system uruchamia się błyskawicznie, a aplikacje ładowane są prawie natychmiast.
Wyświetlacz o wyjątkowej jakości
Przenieś się w fascynujący świat dzięki 15,6-calowemu wyświetlaczowi OLED NanoEdge o rozdzielczości 2,8K. Obraz, jaki otrzymasz, zachwyci Cię ilością detali oraz ultrażywymi kolorami. Niezrównaną precyzję odwzorowania kolorów wynosząca 100% w przypadku palety DCI-P3 na tym ekranie potwierdza certyfikat Pantone Validated, co oznacza, że kolory są odwzorowane tak, jak powinny być. Ponadto dzięki certyfikatowi DisplayHDR True Black 600, możesz być pewien, że ekran ten wyświetla głęboką czerń, co sprawia, że obrazy nabierają życia.
Ten ekran zadba także o Twoje oczy za sprawą niskiego poziomu emisji światła niebieskiego potwierdzonej certyfikatem od SGS i TÜV Rheinland. Dzięki temu Twoje oczy pozostają w dobrym stanie, nawet po długim korzystaniu z ZenBook.
Wyższa jakość dźwięku
Zapomnij o standardowych doznaniach dźwiękowych. Teraz możesz zanurzyć się w ulubionej rozrywce jak nigdy dotąd dzięki systemowi głośników stereo z certyfikatem Harman Kardon, który potwierdza wysoką jakość audio. Dodatkowo technologia Dolby Atmos pozwoli Ci doświadczyć dźwięku przestrzennego, który otoczy Cię z każdej strony, jakbyś był w centrum wydarzeń.
Prowadź klarowne wiedorozmowy
Zyskaj kontrolę nad jakością spotkań online, korzystając z kamery internetowej, mikrofonu oraz zaawansowanej technologii redukcji szumów, wspieranej przez sztuczną inteligencję, stworzonych przez ASUS. ASUS AiSense zadba o Twój jak najlepszy wygląd w trakcie wirtualnych spotkań, podczas gdy dwukierunkowa redukcja szumów, wykorzystująca ogromną bazę danych, będzie w stanie zminimalizować wszelkie zakłócenia dźwiękowe i w tle podczas korzystania z mikrofonu.
Pracuj jeszcze dłużej
Laptop ASUS ZenBook został stworzony również z myślą o długim czasie pracy, dzięki dużej baterii o pojemności 67 Wh, która pozwoli Ci pracować przez nawet 13 godzin po pełnym naładowaniu. Co więcej, dzięki technologii szybkiego ładowania w zaledwie 49 minut będziesz mógł cieszyć się poziomem naładowania wynoszącym aż 60%. Dzięki temu możesz szybko wrócić do pracy.
Trwałość klasy wojskowej
Laptop ASUS ZenBook to urządzenie, które kładzie nacisk również na niezawodność. Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom wyjątkowej wytrzymałości, ten model spełnia rygorystyczny standard MIL-STD-810H, stosowany przez amerykańską armię. Przechodzi on przez 12 rygorystycznych testów oraz 26 wymagających procedur testowych, które przewyższają nawet restrykcyjne standardy branżowe.
Rozwiązanie dbające o zdrowie
Powłoka ASUS Antimicrobial Guard Plus to wyjątkowe rozwiązanie, które zostało opracowane specjalnie po to, aby zadbać o higienę podczas korzystania z tego laptopa. Ta warstwa ochronna skutecznie hamuje rozwój wirusów i bakterii o nawet 99% w ciągu zaledwie 24 godzin, co jest potwierdzone badaniami przeprowadzonymi zgonie z normami ISO 21702 i 22196.
Dostępne porty
ASUS ZenBook nie zawodzi pod względem różnorodności portów. Dzięki portowi USB-C 4 możesz naładować laptop, podłączyć zewnętrzny monitor o rozdzielczości do 4K oraz przesyłać dane z prędkością do 40 Gb/s. Dodatkowo laptop wyposażony jest w wyjście HDMI 2.1, złącze USB-C 3.2 oraz port USB-A 3.2 Gen. 1, a także gniazdo audio jack typu combo, do którego możesz podłączyć zestaw słuchawkowy lub dodatkowe głośniki.
Aplikacja MyASUS
MyASUS zapewnia łatwy dostęp do praktycznych narzędzi, które pomogą Ci lepiej wykorzystać możliwości laptopa. Możesz pracować wielozadaniowo po sparowaniu telefonu z systemem iOS lub Android ze swoim laptopem, zoptymalizować wydajność komputera, a nawet kontaktować się z serwisem po sprzedażowym i działem wsparcia. Ponadto dostępna jest ogromna liczba popularnych aplikacji do pobrania oraz ekskluzywnych ofert tylko dla Ciebie!
Innowacyjny system Windows 11
Windows 11 Home to nie tylko odświeżone menu Start czy pasek zadań. Ten system zaskoczy Cię swoją szybkością i zoptymalizowanym działaniem. Wielozadaniowe narzędzia, takie jak układy przyciągania, pulpity i intuicyjna funkcja dokowania sprawią, że Twoje ulubione aplikacje będą działały tak płynnie, jak nigdy dotąd. Za jednym kliknięciem możesz przejść do czatowania, rozmów głosowych i wideo z najbliższymi - niezależnie od platformy. Zastosowane nowinki technologiczne podkręcają wydajność gier i gwarantują niezapomniane wrażenia z rozgrywki.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: laptop ASUS ZenBook UM3504DA-NX162W w kolorze niebieskim, zasilacz oraz dokumentację.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt skonfigurujemy za Ciebie.
Nasi informatycy po raz pierwszy uruchomią system i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują sterowniki dostarczone przez producenta. Oprócz tego skonfigurujemy zabezpieczenia, założymy partycję HDD oraz sparujemy urządzenia, takie jak mysz czy drukarka. Zainstalujemy także oprogramowanie zakupione przez klienta i pozostawimy komputer gotowy do pracy.
Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienie lub brak zabezpieczenia komputera może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7535U |
| Liczba rdzeni: | 6 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.4 |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7535U |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 6 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.55 (Boost Clock) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.9 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5 |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 15.6 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2880 x 1620 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 400 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 70% mniej szkodliwego światła niebieskiego, 86% screen-to-body ratio, Czas reakcji matrycy 0.2 ms, Format obrazu: 16:9, Głębia koloru: 1.07 mld kolorów, Jasność szczytowa 600 nitów HDR, Kontrast: 1000000:1, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3, Pantone Validated, Vesa Certified DisplayHDR True Black 600 |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.3) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x USB 3.2 Gen. 11 x USB 4 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 67 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Moc zasilacza [W]: | 65 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wtyk USB Type-C, Wyjście: 20V DC, 3.25A, 65W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, Kamera na podczerwień (IR), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Audio by Harman, Technologia AI noise-canceling, Technologia Smart Amplifier, Wbudowany głośnik |
| Mikrofon: | Wbudowany mikrofon |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Aluminiowa obudowa, Aluminiowa pokrywa, Standard militarny MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Wysokość [cm]: | 1.58 |
| Szerokość [cm]: | 35.48 |
| Głębokość [cm]: | 22.66 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | Asus Zenbook |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Parametry | |
| Kod producenta: | UM3504DA-NX162W 3Y |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ASUS GLOBAL PTE LTD |
| Ulica i numer budynku: | 15A CHANGI BUSINESS PARK CENT |
| Kod pocztowy: | 501 |
| Miasto: | 05-01 EIGHTRIUM 486035 SINGAPO |