UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core 7 150U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 90Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Funkcje bezpieczeństwa klasy korporacyjnej
Standard wytrzymałości armii USA
Procesor: Intel Core 7 150U
Funkcje bezpieczeństwa klasy korporacyjnej
Standard wytrzymałości armii USA
Procesor: Intel Core 7 150U
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
w sklepie
| Intel Core Ultra 7-165U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, W-LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 3 100U | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB UFS 2.1 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 Pro 8540U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca TN, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
W apce taniej
2 497,39 zł
Sprawdź
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Apple M5 Pro | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 2000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 Pro (16 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-155H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 5 Pro 340 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| AMD Ryzen 5 220 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| AMD Ryzen AI 9 465 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 880M |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core Ultra 5-325 | |
| RAM: | 24GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 5 430 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8000MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core Ultra 7-356H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9523MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 5.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Laptop HP OmniBook 7 AI 14-fr0003nwx 14" OLED U5-225U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Laptop HP OmniBook 7 AI 14-fr0004nwx 14" OLED U5-225U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core 3 100U | |
| RAM: | 8GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 8GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel N50 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5 |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel N50 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5 |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-356H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca Tandem OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-356H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca Tandem OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 2 000,00 zł
14 999,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
14 999,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 Pro 230 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 7 Pro 350 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 400,99 zł
5 899,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 899,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 5 Pro 340 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 300,99 zł
5 999,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 999,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 250,99 zł
5 449,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 449,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen 3 210 | |
| RAM: | 8GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź




