UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Wspomagany przez Sztuczną Inteligencję (AI)
Doskonała jakość obrazu dzięki ekranowi OLED
Wspomagany przez Sztuczną Inteligencję (AI)
Doskonała jakość obrazu dzięki ekranowi OLED
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13500H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7235HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7235HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 7435HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 8640HS | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core Ultra 9-185H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4090 + Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca WVA, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-13650HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Celeron N4020 | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Qualcomm Snapdragon X Plus | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13.8", 2304 x 1536px, Matryca PixelSense Flow, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core Ultra 9-185H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 15.6", 2880 x 1620px, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca TN, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca TN, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 7735HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12500H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7530U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR4X, 4266MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M2 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M2 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 2000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 Pro | |
| RAM: | 36GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 Pro (18 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 Max | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 Max (40 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 Pro | |
| RAM: | 18GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 Pro (18 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 Pro | |
| RAM: | 18GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 Pro (18 rdzeni) |
| Ekran: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7640HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




