UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Apple M5 Max | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 2000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 Max (40 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Mocny czip Apple M5 Max dla lepszej wydajności
Wysokiej jakości wyświetlacz Retina
Wielkość pamięci RAM [GB]: 48
Kolor obudowy: Gwiezdna czerń
Mocny czip Apple M5 Max dla lepszej wydajności
Wysokiej jakości wyświetlacz Retina
Wielkość pamięci RAM [GB]: 48
Kolor obudowy: Gwiezdna czerń
Taniej o 1 500,00 zł
21 999,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
21 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
Sprawdź
| Qualcomm Snapdragon X Elite X2E-94-100 | |
| RAM: | 48GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 16", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Apple M5 Max | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 2000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 Max (40 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple M4 Max | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 Max (40 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 1 390,00 zł
18 389,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
18 389,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Apple M4 Pro | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 Pro (20 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Apple M5 Pro | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 Pro (20 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M4 Pro | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 Pro (20 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M4 Max | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 Max (40 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M5 Pro | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 Pro (20 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M4 Pro | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 Pro (20 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M3 Max | |
| RAM: | 48GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M3 Max (40 rdzeni) |
| Ekran: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




