Monitor SAMSUNG LU28R550UQPXEN 28" 3840x2160px IPS 4 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
Odkryj każdy detal z monitorem LU28R550UQPXEN
php4rp70i 01 uhd-resolution
Oglądaj pod każdym kątem
phphz10gs 02 2019 ur55 ips display pc
Pełna paleta barw
phpif0lqh 03 2019 ur55 hdr pc
Wypoczęte oczy mogą więcej
php4x5lrk 04 2019 ur55 eye comfort display mo
*Certyfikat można obejrzeć na www.tuv.com po wprowadzeniu identyfikatora: 1419073657.
Superpłynny ruch
php0e0797 05 2019 ur55 amd freesync pc
Ekran bez ograniczeń
phpwnap41 06 2019 ur55 3 sides bezel less design pc
Porównaj modele
phpd9hzwp lu28r550uqpxen monitor 600x600
phpgnldfz ls27c360eauxen monitor 600x600
phppdvmvd ls32bm700upxen monitor 600x600
Płaski monitor UR55
LU28R550UQPXEN
Płaski monitor S36C
LS27C360EAUXEN
Płaski monitor Smart M7
LS32BM700UPXEN
OBRAZ
Przekątna ekranu (cale)
28''
Płaski / Zakrzywiony
Płaski
Zakrzywiony
Płaski
Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.) (mm)
620.93 x 341.28mm
596.736 x 335.664mm
697.306 x 392.234mm
Zakrzywienie ekranu
1800R
Proporcje ekranu
16:9
Matryca
IPS
VA
VA
Jasność (standardowa)
300 cd/㎡
250 cd/㎡
300 cd/㎡
Jasność (minimalna)
250 cd/㎡
200 cd/㎡
240 cd/㎡
Statyczny współczynnik kontrastu
1000:1 (średnio)
3000:1 (średnio)
3000:1
HDR (High Dynamic Range)
Rozdzielczość
3,840 x 2,160
1,920 x 1,080
Czas reakcji
4ms(GTG)
4ms(GTG)
Częstotliwość odświeżania
max 60Hz
max 75Hz
max 60Hz
Kąt widzenia (poziomy/pionowy)
178°/178°
Pokrycie kolorów
max 1mld
max 16.7M
max 1mld
CECHY
Picture-In-Picture
Picture-By-Picture
Eco Saving Plus
Eye Saver Mode
Flicker Free
Autoprzełączenie źródła sygnału
INTERFEJS
Wyświetlanie bezprzewodowe
HDMI
2
Wersja interfejsu HDMI
2.0
D-Sub
1
DisplayPort
1
Wersja interfejsu DisplayPort
1.2
USB
2,0
USB-C
WLAN
WiFi5
Bluetooth
5,2
FUNKCJE SMART
Aplikacja Smart TV
DŹWIĘK
Wbudowane głośniki
WZORNICTWO
Kolor obudowy
Granatowo-szary
Czarny
Czarny
Kolor podstawy
Granatowo-szary
Czarny wysoki połysk + wytrawiony wzór
Rodzaj podstawy
Podstawowa
Podstawowa okrągła
Podstawowa
Tryb Pivot
Montaż naścienny
75x75
75x75
100x100
ZUŻYCIE ENERGII
Klasa energetyczna
F
E
G
Źródło zasilania
Zużycie prądu (maksymalne)
AC 100~240V
40 W
AC 100~240V
25 W
AC 100~240V
150 W
Zużycie prądu (średnie)
Zasilacz
27 W
Zewnętrzny
20 W
Zewnętrzny
33.2 W
Wewnętrzny
AKCESORIA
Kamera
Pilot
Kabel HDMI
Długość przewodu zasilania
Instrukcja obsługi
1,5 m
1,5 m
WYMIARY I WAGA
Wymiary z podstawą (SxWxG)
Wymiary bez podstawy (SxWxG)
638.8 x 479.3 x 250.5 mm
638.8 x 374.0 x 64.0 mm
622.6 x 458.6 x 214.0 mm
622.6 x 367.2 x 114.3 mm
716.1 x 517.0 x 193.5 mm
716.1x 424.5x 41.8 mm
Wymiary opakowania (SxWxG)
Waga z podstawą
732.0 x 176.0 x 465.0 mm
5.6 kg
687.0 x 175.0 x 442.0 mm
4.2 kg
842.0 x 133.0 x 487.0 mm
6.5 kg
Waga bez podstawy
Waga z opakowaniem
5.0 kg
7.6 kg
3.7 kg
6.3 kg
5.4 kg
8.4 kg
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 28", 3840 x 2160px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 60
Czas reakcji matrycy [ms]: 4 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: F
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 28
Przekątna ekranu [cm]: 70.8
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: DCI-P3: 90%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1 mld
HDR: HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: FreeSync™
Technologia ochrony oczu: Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free)
Wielkość plamki: 0.16 x 0.16 mm
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Kontrast dynamiczny: Mega ∞ DCR
Kontrast statyczny: 1000:1
Dual Mode: Nie
Model: LU28R550UQPXEN
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 15° (do tyłu/w górę)2° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 75 x 75
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: F
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 27
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 40
Pobór mocy podczas pracy: 40 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 37.4
Wysokość (z podstawą) [cm]: 47.93
Głębokość [cm]: 6.4
Głębokość (z podstawą) [cm]: 25.05
Szerokość [cm]: 63.88
Waga [kg]: 5
Waga z podstawą [kg]: 5.6
Waga z opakowaniem [kg]: 7.60
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel HDMIKabel zasilający
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: ul. Postępu 14
Kod pocztowy: 02-676
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: www.samsung.com/pl/
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
  • Opinie
    4 opinie 4 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    5 /5
    Design
    5 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    Odwzorowanie kolorów
    4.5 /5
    Opcje regulacji
    4 /5
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Roland 16 sierpnia 2024
    Potwierdzony zakup
    Monitor SAMSUNG LU28R550UQPXEN 28" 3840x2160px IPS 4 ms
    Fajny monitor, w tym przedziale cenowym. naprawdę dobry model.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Leszek 6 lutego 2024