Mysz CANYON Corax GM-05

Kod: 467286
Typ myszy: Optyczna
Rozdzielczość: 6400 dpi
Komunikacja z komputerem: Przewodowa
Interfejs: USB
Dla graczy: Tak
Zobacz cały opis
Mysz CANYON Corax GM-05
Mysz CANYON Corax GM-05
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Opis i dane

Opis i dane

Stań przeciwko innym z niezawodną myszą

Mysz CANYON Corax GM-05 to gamingowy sprzęt, który pokocha każdy gracz. Ergonomiczny kształt, funkcjonalne przyciski, a także optyczny czujnik o bardzo dużej rozdzielczości sprawiają, że sprzęt ten stanie się prawdziwym przyjacielem wymagającego gracza. Dzięki niemu osiągnięcie przewagi nad przeciwnikami będzie jeszcze łatwiejsze.

Mysz-CANYON-Corax-GM-05-bok2

Gaming w czystej postaci

Utrzymana w drapieżnej stylistyce mysz CANYON Corax GM-05 wyróżnia się ergonomiczną sylwetką i łatwym dostępem do najważniejszych przycisków funkcyjnych. Mysz jest przewodowa, dzięki czemu nigdy nie zawiedzie użytkownika. Wręcz przeciwnie, sprzęt ten będzie działał niezawodnie, co ma istotne znaczenie dla prowadzenia rozgrywki. Koniec z wyładowanymi (w najważniejszym momencie) bateriami. Długi, bo aż 1,65 metrowy przewód znacznie ułatwi korzystanie z urządzenia i da użytkownikowi prawdziwą wolność.

Mysz-CANYON-Corax-GM-05-przewod

Konfigurowalne przyciski

Atutem urządzenia są jego przyciski. Mysz CANYON Corax GM-05 nie ogranicza się jednak do podstawowego zestawu trzech funkcjonalnych klawiszy (w tym scroll'a), lecz posiada aż 8 programowalnych przycisków. Można nim przypisać wiele różnych funkcji, dzięki czemu prowadzenie rozgrywki stanie się jeszcze wygodniejsze. Nawiasem mówiąc, wszystkie te przyciski są rozmieszczone w ten sposób, by palce dłoni mogły je łatwo objąć. Dzięki temu możliwości myszki nie ograniczają się wyłącznie do przesuwania kamery i uaktywniania postaci.

Mysz-CANYON-Corax-GM-05-przyciski

Duża rozdzielczość, duże możliwości

Mysz CANYON Corax GM-05 zapewnia możliwość precyzyjnego zaznaczania wybranych postaci lub jakichkolwiek innych obiektów. Świadczy o tym m.in. bardzo wysoka rozdzielczość optyczna urządzenia, która wynosi aż 6400 dpi. Z tego też powodu sprzęt ten sprawdzi się nie tylko w trakcie gry, ale również podczas projektowania, tworzenia i edytowania zaawansowanych plików graficznych o dużej rozdzielczości. Za pomocą myszki można zaznaczyć nawet najmniejsze detale, co czyni ją pod tym względem urządzeniem o wysokim stopniu funkcjonalności.

Mysz-CANYON-Corax-GM-05-front

Efekt podświetlenia RGB

Ważnym atutem urządzenia jest zaimplementowany w nim system podświetlenia RGB. Został on zaprojektowany w ten sposób, by jego barwa mogła się co jakiś czas zmieniać. Mysz CANYON Corax GM-05 obsługuje kilka trybów podświetlenia, co czyni ją nie tylko funkcjonalną, ale też designerską. Korzystanie z niej w odpowiednio przyciemnionym pokoju gracza będzie prawdziwą przyjemnością.

Mysz-CANYON-Corax-GM-05-skos

Przełącznik DPI

Urządzenie oferuje możliwość regulacji DPI, co ma szczególne znaczenie w kontekście jego pracy i sposobu wykorzystania. Mysz CANYON Corax GM-05 może w trakcie gry obsługiwać najwyższą, dostępną rozdzielczość optyczną, ale po jej zamknięciu wartość ta może spaść do oczekiwanej przez użytkownika wartości. Służy do tego specjalny, umieszczony na samej górze przycisk DPI, który może być obsłużony zarówno opuszkiem, jak i środkową częścią palca.

Mysz-CANYON-Corax-GM-05-bok

Wyposażenie

W opakowaniu znajduje się mysz optyczna w kolorze czarnym.

Mysz-CANYON-Corax-GM-05-przod

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ myszy Optyczna
Rozdzielczość 6400 dpi
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Interfejs USB
Dla graczy Tak
Mysz pionowa Nie
Liczba przycisków 8
Programowalne przyciski Tak
Rodzaj zasilania USB
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Mysz CANYON Corax GM-05
Mysz CANYON Corax GM-05
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756