Mysz CANYON MW-5 Niebieski

Kod: 467289
Typ myszy: Optyczna
Rozdzielczość: 1600 dpi
Komunikacja z komputerem: Bezprzewodowa
Interfejs: USB
Dla graczy: Nie
Zobacz cały opis
Mysz CANYON MW-5 Niebieski
Mysz CANYON MW-5 Niebieski
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Opis i dane

Opis i dane

Czułość i klasa

Mysz CANYON MW-5 to urządzenie, dzięki któremu praca przy komputerze stanie się prawdziwą przyjemnością. Pracuje w trybie bezprzewodowym, oferując możliwość regulacji DPI zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Ergonomiczny kształt, a także zdolność do komunikacji bezprzewodowej to największe zalety tego akcesorium.

Mysz-CANYON-MW-5-Niebieski-front

Bezprzewodowa technologia przyszłości

Urządzenie pracuje bezprzewodowo, wykorzystując do tego celu specjalny odbiornik zasilany wprost z gniazda USB-A komputera. Mysz CANYON MW-5 wykorzystuje do transmisji danych częstotliwość 2.4 GHz, dzięki czemu może ona służyć przez wiele długich lat. Komunikacja bezprzewodowa pozwala zastąpić problematyczne okablowanie, które ma tendencje do łamania się i ciągłego zrywania. Mówiąc wprost: jest to mysz, która nigdy nie zawiedzie swojego użytkownika.

Mysz-CANYON-MW-5-Niebieski-skos

Prosty system zasilania

Mysz CANYON MW-5 posiada w swym wnętrzu kieszeń dla trzech baterii AAA 1.5 V. W razie potrzeby można je zastąpić akumulatorkami. Zastosowanie tak prostego systemu zasilania sprawia, że praca z myszką nie będzie żadnym problemem. Jeśli nawet znajdujące się w środku baterie zostaną rozładowane, to i tak będzie można je szybko zastąpić nowymi, dostępnymi wszędzie ogniwami.

Mysz-CANYON-MW-5-Niebieski-bok

Funkcjonalny adapter

W zestawie z myszą znajduje się specjalny adapter bezprzewodowy, który zapewnia z nią komunikację i to na najwyższym poziomie. Mysz CANYON MW-5 działa tuż po jego włożeniu do gniazda USB-A, gdyż obydwa urządzenia (mysz i adapter) działają w oparciu o technologię Plug and Play. Należy jednocześnie podkreślić, że adapter nie wymaga zewnętrznego zasilania. Całą niezbędną energię zapewnia mu złącze USB, które wymaga jedynie "śladowych" ilości prądu. Warto też dodać, że wewnątrz myszki znajduje się wgłębienie na adapter, dzięki któremu będzie można go mieć zawsze przy sobie.

Mysz-CANYON-MW-5-Niebieski-opakowanie

Odporność na zakłócenia

Mysz CANYON MW-5 jest komponentem całkowicie odpornym na zakłócenia. Bezprzewodowe medium transmisyjne jest w pełni szyfrowane, dzięki czemu zdalne "przejęcie kontroli" nad komputerem nie jest możliwe. Na uwagę zasługuje również fakt, że myszka ta pracuje czysto i bez zakłóceń. Jest to zasługą odpowiednio zaprojektowanego interfejsu bezprzewodowego, który jest całkowicie odporny na elektromagnetyczne czynniki zewnętrzne.

Mysz-CANYON-MW-5-Niebieski-przyciski

Optymalna dokładność

Urządzenie zapewnia maksymalną precyzję pracy i to zależnie od rodzaju wykonywanych na komputerze prac. Gracze z pewnością postawią na wartość 1600 DPI, dzięki której będzie można łatwo odwzorować nawet najmniejsze drgania ręki. Z kolei wartości niższe, wynoszące odpowiednio 1200 i 800 DPI zostaną docenione przez użytkowników, którzy na co dzień pracują przy komputerze, piszą teksty lub też ograniczają się do przeglądania zawartości Internetu.


Wyposażenie

W opakowaniu znajduje się mysz w kolorze niebieskim.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ myszy Optyczna
Rozdzielczość 1600 dpi
Komunikacja z komputerem Bezprzewodowa
Interfejs USB
Dla graczy Nie
Mysz pionowa Nie
Liczba przycisków 4
Programowalne przyciski Nie
Rodzaj zasilania Bateryjne
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Mysz CANYON MW-5 Niebieski
Mysz CANYON MW-5 Niebieski
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756