Mysz NATEC Jaguar Pro
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 4000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Wsparcie dla twojej dłoni
Naturalny chwyt myszy
Zapomnij o dyskomforcie przedramienia i ciągłym napięciu mięśni. Pochylona konstrukcja Natec Jaguar Pro odciąża dłoń w obszarach, które przy tradycyjnych myszach są nadmiernie obciążone. Wygodny chwyt to także efekt zastosowania gumowanego panelu bocznego z podpórką pod kciuk, która wpływa na stabilność podczas podnoszenia urządzenia. Dzięki temu długotrwała praca może przebiegać bez uczucia zmęczenia.
Komfort pracy biurowej
Przewijaj nawet do 600 wierszy jednym płynnym ruchem dzięki precyzyjnej rolce myszy Natec Jaguar Pro. To rozwiązanie do pracy z dużymi dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i codziennego użytkowania biurowego. Scroll działa płynnie i cicho, oferując komfort obsługi oraz wygodę podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze.
Dostosuj działanie
Personalizuj działanie myszy Natec Jaguar Pro i korzystaj ze skrótów dopasowanych do własnych potrzeb. W kilku prostych krokach przypiszesz wybrane funkcje do przycisków, zwiększając komfort pracy, grania i codziennej obsługi komputera. Intuicyjna konfiguracja sprawia, że poradzą sobie z nią zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy.
Praca na dowolnej powierzchni
Natec Jaguar Pro oferuje wygodną i precyzyjną pracę na różnych powierzchniach. Dzięki sensorowi optycznemu Blue Sense możesz sprawnie obsługiwać komputer nawet na szklanym blacie. Maksymalna rozdzielczość 4000 DPI to kolejna zaleta, dająca zarówno precyzję przy wysokich ustawieniach, jak i komfort pracy przy niskich czułościach.
Wszystkie informacje pod reką
Kontroluj ważne parametry myszy Natec Jaguar Pro w czasie rzeczywistym. Czytelny ekran OLED umożliwia sprawdzenie statusu połączenia, aktualnego poziomu DPI, wybranej technologii łączności oraz stanu baterii. Wszystkie kluczowe informacje są dostępne w jednym miejscu, co daje wygodę i komfort codziennego użytkowania.
Zawartość zestawu
Mysz Natec Jaguar Pro, kabel USB-A/USB-C, odbiornik USB-A oraz dokumentacja.
Dane techniczne
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Mysz pionowa: | Nie |
| Liczba przycisków: | 9 |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe |
Charakterystyka | |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Sensor: | Optyczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 4000 |
| Minimalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1200 |
| Żywotność: | Do 5 milionów kliknięć |
| Liczba przycisków: | 9 |
| Liczba rolek: | 1 |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Podświetlenie: | Nie |
| Mysz pionowa: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 5 programowalnych przycisków, Cicha praca przycisków, Funkcja szybkiego przewijania, Gumowe miękkie boczne uchwyty, Kompatybilna z Android, Kompatybilna z Linux, Kompatybilna z Windows 7, 8, 10, 11, Praca na każdej powierzchni, Regulacja rozdzielczości DPI, Schowek na odbiornik USB, Teflonowe ślizgacze, Wbudowana pamięć, Wyprofilowana podpórka na kciuk, Wyświetlacz OLED, Zgodność z Bluetooth 4.0 i nowszy |
| Zasięg [m]: | 10 |
Zasilanie | |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 500 |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 1 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 5 |
Fizyczne | |
| Kolor: | Czarny |
| Dołączone akcesoria: | Kabel USB-A - USB-C, Odbiornik 2.4 GHz |
| Wysokość [mm]: | 51 |
| Szerokość [mm]: | 84 |
| Długość [mm]: | 122 |
| Waga [g]: | 142 |
| Gwarancja produktu: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Impakt S.A. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Stanisława Lema 16 |
| Kod pocztowy: | 62-050 |
| Miasto: | Mosina |
| Adres elektroniczny: | https://impakt.com.pl/kontakt |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Instrukcje
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez: