Obudowa CORSAIR iCUE 5000D Airflow RGB + Panele do obudowy CORSAIR CC-8900681
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt., USB 3.1 Type-C - 1 szt., Wejście mikrofonowe - 1 szt.... |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 520 x 245 x 520 |
| Kolor: | Brązowy |
Produkt chwilowo niedostępny
Składowe zestawu
Ten zestaw drewnianych paneli do obudów komputerowych Corsair z serii 5000 pozwoli Ci stworzyć komputer ze stylowym panelem przednim i górnym z drewna, który będzie odzwierciedlał Twoją osobowość oraz dorówna atrakcyjnością wyglądu zewnętrznego mocy skrytej w jego wnętrzu. Pasuje do modeli 5000D, 5000D Airflow, 5000D RGB Airflow, 5000X RGB.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Podświetlenie: | RGB |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 520 x 245 x 520 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Brązowy |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | RGB |
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 2 |
| Wnęki wewnętrzne 2.5/3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 9 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 250 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 420 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 170 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 10 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 3x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel boczny: | 3x 120 mm |
| Panel górny: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel przedni: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel boczny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.USB 3.1 Type-C - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Kontroler / hub wentylatorów, Montaż zasilacza na dole obudowy, Otwór wspomagający montaż chłodzenia na procesor, System aranżowania kabli, Wyjścia dla węży chłodzenia wodnego |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 520 |
| Szerokość [mm]: | 245 |
| Głębokość [mm]: | 520 |
| Waga [kg]: | 12.4 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 14.38 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Zastosowanie: | Obudowa komputerowa |
Charakterystyka | |
| Kompatybilność: | Corsair seria 5000D AirFlow, Corsair seria 5000X |
| Typ produktu: | Panel przedni i górny |
Fizyczne | |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Drewno |
| Waga [g]: | 1003 |
| Wysokość [mm]: | 483.5 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Corsair Memory, BV |
| Ulica i numer budynku: | Wormerweg 8 |
| Kod pocztowy: | 1311 |
| Miasto: | XB Almere |
| Adres elektroniczny: | maris.sule@corsair.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.