Produkt archiwalny
Obudowa FRACTAL DESIGN Meshify 2 XL TG Dark Tint
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Obudowa FRACTAL DESIGN Meshify 2 XL TG Dark Tint
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Większa, odważniejsza i lepsza? Mając wszystkiego więcej, obudowa Meshify 2 XL jest gotowa do podjęcia najbardziej ambitnych konstrukcji. Wszechstronne wnętrze z podwójnym układem z łatwością obsługuje duże płyty główne w standardzie E-ATX / ATX / mATX / Mini-ITX / EE-ATX / SSI-CEB / SSI-EEB. Ta oryginalna konstrukcja Full Tower wyróżnia się stylowym designem, zoptymalizowanym pod kątem budowy złożonych kompilacji z jak najmniejszymi ograniczeniami i uzupełnionym przez przeszklony panel boczny z ciemnego hartowanego szkła oraz panel przedni z siatki. W jej wnętrzu pomieścisz wszystkie niezbędne podzespoły komputerowe. Obudowa umożliwia montaż nawet 11 wentylatorów i chłodzenia wodnego. Posiada także miejsca na niestandardową pętlę wodną z dużymi zbiornikami. Dodatkowo produkt obsługuje również montaż kart graficznych o długości maksymalnej nawet 530 mm (w układzie otwartym) oraz chłodnic procesora o maksymalnej wysokości 185 mm. Natomiast system aranżacji kabli pozwoli Ci z łatwością ukryć zbędne przewody i zachować estetyczny porządek. Na panelu przednim obudowy znajdziesz złącze USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0 oraz porty Audio.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Full Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, EE-ATX, microATX, Mini-ITX, SSI CEB, SSI EEB |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 600 x 240 x 566 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Full Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, EE-ATX, microATX, Mini-ITX, SSI CEB, SSI EEB |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 2 |
| Wnęki wewnętrzne 2.5/3.5": | 6 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 9 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 250 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 340, 530 (w układzie otwartym i GPU o maks. szerokość 150 mm) |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 185 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 11 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 2x 140 mm |
| Panel tylny: | 1x 140 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel dolny: | 2x 120/140 mm |
| Panel górny: | 3x 140 mm, 4x 120 mm |
| Panel przedni: | 3x 140 mm, 4x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120/140 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel dolny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm, 1x 420 mm, 1x 480 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm, 1x 420 mm, 1x 480 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.USB 3.1 Type-C - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Możliwość montażu chłodzenia wodnego, Możliwość montażu zbiornika wodnego, Siatkowy panel przedni, System aranżowania kabli, Trzy pionowe gniazda rozszerzeń, Wyjmowana klatka HDD, Zdejmowany górny panel, Zdejmowany przedni panel |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 566 |
| Szerokość [mm]: | 240 |
| Głębokość [mm]: | 600 |
| Waga [kg]: | 14.1 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 16.40 |
| Wyposażenie: | Instrukcja montażu, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Fractal Gaming AB |
| Ulica i numer budynku: | Victor Hasselblads gata 16 A-B |
| Kod pocztowy: | 42431 |
| Miasto: | Västra Frölunda |
| Adres elektroniczny: | timo.kusian@fractal-design.com |