Produkt archiwalny
Obudowa SHARKOON Elite Shark CA300T
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Obudowa SHARKOON Elite Shark CA300T
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Wyśmienite bogactwo obudowy PC
Wysoka jakość
SHARKOON CA300T z serii ELITE SHARK to coś dla Ciebie. Dzięki atrakcyjnemu podświetleniu RGB oraz wielu nowoczesnym funkcjom obudowa sprawdzi się zarówno w przypadku komputerowych freaków, jak i mniej doświadczonych użytkowników. Model oferuje miejsce dla dużych, mocnych podzespołów, wspiera rozbudowane systemy chłodzenia (w tym chłodzenia wodnego).
Przestronność i nowoczesność
Dzięki przemyślanej konstrukcji CA300T nie musisz się ograniczać. Model jest kompatybilny z płytami głównymi w standardach ATX, microATX, Mini-ITX oraz EATX. Obudowa pomieści w swoim wnętrzu także nowoczesne karty graficzne o długości do 425 mm, zasilacze do 240 mm oraz chłodzenie procesora do 165 mm wysokości. Jeśli chodzi o magazyny pamięci, CA300T oferuje miejsce dla czterech dysków 3,5" oraz siedmiu nośników 2,5".
Systemy chłodzenia
Obudowa PC Elite Shark CA300T umożliwia zastosowanie indywidualnych rozwiązań w zakresie chłodzenia, zarówno powietrzem, jak i cieczą. Została ona fabrycznie wyposażona w cztery podświetlane wentylatory 120 mm - trzy z przodu i jeden z tyłu.
Obecność portów USB 3.0
Na bocznym panelu obudowy znajdują się przyciski zasilania i resetu, a także zestaw najpotrzebniejszych złączy: dwa porty USB 3.0, a także wyjście słuchawkowe i wejście mikrofonowe.
Obudowa z podświetleniem RGB
Od razu docenisz podświetlenie RGB w obudowie Elite Shark CA300T. Dzięki niemu dokładnie uda Ci się wyodrębnić i wyeksponować każdy składnik Twojego komputera. Oświetlenie RGB przydaje się szczególnie po zmroku. Podświetlenie pozwoli Ci też szybko sprawdzić, gdzie znajduje się określony komponent Twojego domowego komputera!
Niezawodność
Obudowa Elite Shark CA300T posiada dwa panele boczne ze szkła hartowanego. Zestaw zdejmowanych filtrów przeciwkurzowych chroni komponenty przed zabrudzeniem.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 505 x 235 x 520 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 7 |
| Wnęki zewnętrzne 3.5": | 4 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 10 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 240 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 425 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 165 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 7 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 3x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel górny: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel przedni: | 3x 120/140 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel górny: | 1x 360 mm |
| Panel przedni: | 1x 420 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.USB 3.1 Type-C - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Otwór wspomagający montaż chłodzenia na procesor, System aranżowania kabli, Zdejmowany górny panel |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 520 |
| Szerokość [mm]: | 235 |
| Głębokość [mm]: | 505 |
| Waga [kg]: | 14.7 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 19.40 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | EXCLUSIVE NETWORKS POLAND SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ZAWIŁA 61 |
| Kod pocztowy: | 30-390 |
| Miasto: | Krakow |
| Adres elektroniczny: | kontakt@exclusive-networks.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.