Produkt archiwalny
Obudowa THERMALTAKE Versa H22
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Obudowa ASUS ROG Hyperion GR701
1 569 00 zł
1 749,00 zł
Cena przed obniżką
1 659,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Obudowa THERMALTAKE Versa H22
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Nowa obudowa typu mid-tower Versa H22 firmy Thermaltake jest idealna dla konstruktorów komputerów domowych i graczy, zapewniając wystarczająco dużo miejsca na wysokiej klasy sprzęt i rozbudowę. Obszerne opcje wentylacji, filtr powietrza z możliwością czyszczenia i perforowana ramka z siatki pomagają utrzymać cały system w chłodzie i bez kurzu. Versa H22 łączy w sobie poręczny rozmiar ramki z rozbudowanymi opcjami dostosowywania komputera użytkownika lub systemu do gier.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Z oknem: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 480 x 209 x 429 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 3 |
| Wnęki wewnętrzne 2.5/3.5": | 3 |
| Wnęki zewnętrzne 5.25": | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 7 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 315 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 155 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 3 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel przedni: | 2x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 2.0 - 1 szt.USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Otwór wspomagający montaż chłodzenia na procesor, System aranżowania kabli |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Nie |
| Wysokość [mm]: | 429 |
| Szerokość [mm]: | 209 |
| Głębokość [mm]: | 480 |
| Waga [kg]: | 4.2 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 5.30 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | eXtremeMem, WCD |
| Ulica i numer budynku: | ul. Szyszkowa, 35/37 budynek B |
| Kod pocztowy: | 02-285 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | maciej.pawlowski@extrememem.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.