Produkt archiwalny
Głośniki GENIUS SW-HF5.1 4500 5.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Głośniki EDIFIER QR30 2.0 Komunikacja bezprzewodowa Czarny
Sugerowana cena producenta:
499 zł
Głośniki STEELSERIES Arena 3 2.0, Komunikacja bezprzewodowa
Sugerowana cena producenta:
649,99 zł
Głośniki GENESIS Helium 610BT 2.1, Komunikacja bezprzewodowa
Sugerowana cena producenta:
369 zł
Głośnik EDIFIER R1700 2.0, Komunikacja bezprzewodowa
Produkt archiwalny
Głośniki GENIUS SW-HF5.1 4500 5.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneGłośniki GENIUS SW-HF5.1 4500
Solidny, sześcioczęściowy system głośników wykonany z eleganckiego, czarnego drewna. Moc wyjściowa zestawu to 125 Wat (RMS). Moc Subwoofera to 45 Watt, wzbogacona o głęboki bas za sprawą 6,5” przetwornika. Reszta mocy została rozłożona na głośnik centralny o mocy 16 wat oraz cztery 16-watowe głośniki satelitarne pozwalające uzyskać doskonały efekt dźwięku otaczającego. Za pomocą pilota można regulować głośność głośników oraz łączyć posiadane urządzenia stereo. Na subwooferze umieszczono wyświetlacz LED, który pokazuje głośność cyfrowo. Do zestawu w prosty sposób mogą zostać połączone DVD, telewizor oraz inne urządzenia stereofoniczne.
Dane techniczne
| Typ zestawu: | 5.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 6 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 45W, Satelitarnego 16W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wejście liniowe audio: | Tak |
| Materiał obudowy: | Drewno |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Fizyczne | |
| Materiał obudowy: | Drewno |
|---|---|
| Wymiary głośnika niskotonowego [mm]: | 338 x 212 x 252 |
| Wymiary głośników satelitarnych [mm]: | 180 x 100 x 100 |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | 3 kable 2RCA - 2RCA, Bateria, Kabel RCA - Jack 3.5 mm, Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz LED |
Techniczne | |
| Pilot: | Tak |
| Typ zestawu: | 5.1 |
| Inne: | Regulacja głośności |
| Liczba głośników: | 6 |
| Ekranowanie magnetyczne: | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Maksymalne pasmo przenoszenia [kHz]: | 20 |
| Minimalne pasmo przenoszenia [Hz]: | 40 |
| Moc głosnika niskotonowego (RMS) [W]: | 45 |
| Moc głośnika satelitarnego (RMS) [W]: | 16 |
| Moc zestawu (RMS) [W]: | 125 |
Złącza | |
| Rodzaj złącza: | Jack 3.5mm |
| Wejście liniowe audio: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Lama Plus s.r.o. |
| Ulica i numer budynku: | Svatopluka čecha 706 |
| Kod pocztowy: | 73506 |
| Miasto: | Karvina |
| Adres elektroniczny: | gpsr@lama.cz |