Produkt archiwalny
Kamera DAHUA HFW2431T Zewnętrzna / Wewnętrzna, P2P, Kamera obrotowa
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Kamera DAHUA HFW2431T Zewnętrzna / Wewnętrzna, P2P, Kamera obrotowa
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Dahua IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2 to nowoczesna kamera sieciowa z serii LITE. IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2 wyposażona jest w przetwornik 1/3" CMOS generujący obraz w rozdzielczości 4Mp - 2688x1520px. Kamera posiada obiektyw zmiennoogniskowy 2.7~13.5mm (sterowanie zdalne). IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2 wspiera kodowanie H.265+ Częstotliwość odświeżania wideo na poziomie 20/25fps@ 4Mp oraz zastosowane technologie ulepszania obrazu - DWDR (cyfrowy szeroki zakres dynamiki) balansujący oświetlenie na scenie oraz funkcja 3D (redukcja szumu) stanowią idealne połączenie co w rezultacie skutkuje obrazem wysokiej jakości nawet najmniejszych szczegółów. IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2 pozwala na skonfigurowanie dwóch niezależnych strumieni - przydatne np. do wyświetlania podglądu live przy użyciu sieci niskiej jakości. Dodatkowo IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2 posiada wbudowany oświetlacz IR co w połączeniu z trybem nocnym gwarantuje równie świetną jakość wideo. Obudowa o klasie szczelności IP67 ochroni urządzenie przed najbardziej wymagającymi warunkami atmosferycznymi, a możliwość zasilania kamery poprzez PoE (Pover over Ethernet) IEEE 802.3af to kolejny argument przemawiający za tym, że model ten świetnie się sprawdzi w podstawowym jak i zaawansowanym systemie monitoringu opartego o urządzenia IP. Kompatybilność ONVIF pozwala na podłączenie kamery do rejestratora innego producenta, który także wspiera tą możliwość.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna, Zewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 4 Mpix, 2688 x 1520 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.5, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm, Zmiennoogniskowy |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 55, Poziomo: 104 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 60 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Maska prywatności |
| Zasilanie: | PoE, Sieciowe |
| Złącza: | RJ-45 10/100 Base -T - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 4 Mpix |
|---|---|
| Przetwornik: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 20 kl/s |
| Jasność obiektywu: | f/1.5 |
| Ogniskowa: | 2.7 - 13.5 mm |
| Rodzaj obiektywu: | Zmiennoogniskowy |
| Kompresja wideo: | H.264, H.264B, H.265, MJPEG |
Parametry | |
| Wysokość [mm]: | 90 |
| Szerokość [mm]: | 244 |
| Głębokość [mm]: | 90 |
| Waga [g]: | 860 |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna, Zewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -30 do +60 |
| Wilgotność (RH): | 0 - 95% |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biały |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Zdalny podgląd do kamery z urządzeń mobilnych |
| Funkcje dodatkowe: | Maska prywatności |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Lustrzane odbicie: | Tak |
| Smart IR: | Tak |
| Oświetlacz: | LED IR |
| Kontrola oświetlacza: | Automatyczna, Manualna |
| Kontrola wzmocnienia: | Automatyczna, Manualna |
| Kompensacja tła: | BLC, DWDR, HLC |
| Balans bieli: | Automatyczny, Manualny, Naturalny, Oświetlenie uliczne, Zewnętrzny |
| Redukcja szumów: | 3D DNR |
| Odległość ostrzenia [m]: | 0.8 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 60 m |
| Zasięg DORI: | Identyfikacja: W 6.4 m, T 22 m, Obserwacja: W 25.6 m, T 88 m, Rozpoznanie: W 12.8 m, T 44 m, Wykrywanie: W 64 m, T 220 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 55, Poziomo: 104 |
| Zakres obrotu/pochylenia: | Obrót: 0 - 360 stopni, Przechylenie: 0 - 90 stopni |
| Obszar zainteresowania (RoI): | Tak |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, Aplikacja dla systemu iOS, CMS (Smart PSS), DMSS, DSS |
| Łączność: | P2P |
| Obsługiwane protokoły: | ARP, Bonjour, DDNS, DHCP client, DNS client, FTP, HTTP, HTTPS, ICMP, IEEE 802.1x, IGMP, IPv4, IPv6, Multicast, NFS, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SFTP, SMTP client, TCP, UDP, UPnP |
| Złącza: | RJ-45 10/100 Base -T - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Dedykowana aplikacja: | , |
| Zasilanie: | PoE, Sieciowe |