Produkt archiwalny
Kamera EZVIZ C3W Pro 4MP Zewnętrzna, Wi-Fi / LAN
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Kamera EZVIZ C3W Pro 4MP Zewnętrzna, Wi-Fi / LAN
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Kamera z nowoczesnym wyglądem
Inteligentna kamera zewnętrzna EZVIZ C3W Pro 4MP to połączenie nowoczesnego wyglądu z praktycznymi funkcjami. Model ten gwarantuje szczegółową rejestrację obrazu, nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych, także w nocy. Idealna do monitoringu prywatnego lub publicznego, zapewnia kompleksową ochronę budynków.
Elegancki design i solidna konstrukcja
EZVIZ C3W Pro 4MP to biała kamera o kompaktowych wymiarach (72 mm wysokości, 72 mm szerokości i 150 mm głębokości), można więc zamontować ją tak, by nie rzucała się w oczy. Konstrukcję wykonano z tworzywa sztucznego, dlatego cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne IP67.
Pole widzenia
Kamerę wyposażono w mechanizm obracania i pochylania, dzięki czemu użytkownik ma szerokie pole widzenia w zakresie 100 stopni. Dzięki inteligentnemu algorytmowi sztucznej inteligencji, model precyzyjnie wykrywa ruch oraz dźwięk. Ulepszona wersja detekcji ruchu wykrywa poruszających się ludzi w czasie rzeczywistym. Gdy kamera wykryje ruch, automatycznie wysyła powiadomienie.
Obraz 2K
EZVIZ C3W Pro 4MP umożliwia nagrywanie obrazu w rozdzielczości 2K (30 klatek na sekundę). Rejestrowany obraz jest bardzo wyraźny i szczegółowy, także w nocy. Model wyposażono w rozbudowany tryb nocny.
Zdalny podgląd
Użytkownik zawsze może sprawdzić, co aktualnie dzieje się wokół domu. Dzięki zdalnemu podglądowi z urządzeń mobilnych, na przykład smartfonu, nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo. Dodatkowo, gdy kamera wykryje ruch – automatycznie wyśle alert na komórkę. Urządzenie jest kompatybilny z systemem Android i iOS. Model ten posiada również wbudowaną syrenę alarmową i dwustronną komunikacje.
Łączność i złącza
Kamerę można połączyć bezprzewodowo przy pomocy Wi – Fi 4 oraz LAN 10/100 Mb/s. Posiada slot karty pamięci MicroSD, złącze RJ-45 (LAN) oraz DC.
Wyposażenie
W zestawie znajduje się szablon instalacyjny, zasilacz, zestaw montażowy, oprócz tego kupujący otrzymuje kartę gwarancyjną i obszerną instrukcję obsługi w języku polskim.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Poziomo: 100 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 30 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Powiadomienia na komórkę, Wbudowana syrena alarmowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Złącza: | RJ-45 (LAN) - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 4 Mpix |
|---|---|
| Przetwornik: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s |
| Jasność obiektywu: | f/1.6 |
| Ogniskowa: | 2.8 mm |
| Rodzaj obiektywu: | Stałoogniskowy |
| Kompresja wideo: | H.264, H.265 |
Parametry | |
| Wysokość [mm]: | 72 |
| Szerokość [mm]: | 72 |
| Głębokość [mm]: | 150 |
| Waga [g]: | 395 |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -30 do +60 |
| Wilgotność (RH): | 0 - 95% |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Wyposażenie: | Szablon instalacyjny, Zasilacz, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biały |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Komunikacja dwukierunkowa, Zdalny podgląd do kamery z urządzeń mobilnych |
| Funkcje dodatkowe: | Powiadomienia na komórkę, Wbudowana syrena alarmowa |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Lustrzane odbicie: | Tak |
| Smart IR: | Tak |
| Oświetlacz: | Diody IR |
| Kontrola oświetlacza: | Automatyczna, Manualna |
| Kontrola wzmocnienia: | Automatyczna |
| Kompensacja tła: | DWDR |
| Balans bieli: | Automatyczny |
| Redukcja szumów: | 3D DNR |
| Zasięg podczerwieni: | Do 30 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Poziomo: 100 |
| Obszar zainteresowania (RoI): | Tak |
| Częstotliwość pracy: | 2.4 GHz |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, Aplikacja dla systemu iOS |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Obsługiwane protokoły: | WEP, WPA, WPA2 |
| Obsługiwane karty pamięci: | microSDXC |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 256 |
| Złącza: | RJ-45 (LAN) - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Dedykowana aplikacja: | EZVIZ |
| Zasilanie: | Sieciowe |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | EZVIZ EUROPE B.V. |
| Ulica i numer budynku: | Dirk Storklaan 3 |
| Kod pocztowy: | 2132PX |
| Miasto: | Hoofddorp |
| Adres elektroniczny: | support.eu@ezviz.com |