Produkt archiwalny
Kamera BLOW H-963 Wewnętrzna, Wi-Fi / LAN / P2P
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Kamera IP SETTI+ SC842 4MP 2K Smart, Wewnętrzna, Wi-Fi, Kamera obrotowa
Kamera IP SETTI+ SC822 2MP Smart, Wewnętrzna, Wi-Fi, Kamera obrotowa
Sugerowana cena producenta:
139,99 zł
Produkt archiwalny
Kamera BLOW H-963 Wewnętrzna, Wi-Fi / LAN / P2P
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneDo wielu zastosowań
BLOW H-963 to nowoczesna kamera IP przeznaczona do zdalnego monitorowania obiektów i pomieszczeń. Może być stosowana do kontrolowania mieszkań, domów, biur czy sklepów.
Oferowana jakość HD pozwala uzyskać obraz w wysokiej rozdzielczości.
Wygodnie korzystaj z połączenia bezprzewodowego
Kamera IP BLOW H-963 może być podłączona bezprzewodowo do sieci Wi-Fi lub w razie słabego zasięgu przewodowo za pomocą kabla.
Dzięki temu zyskujesz dostęp do zdalnego obrazu w dowolnej chwili.
Jakość HD 720p
Urządzenie rejestruje wideo w rozdzielczości 1280x720. Dzięki temu obraz będzie wyraźny, płynni i czysty.
Uchroń się przed zagrożeniami
Kamera BLOW H-963 zapewnia możliwość stałej obserwacji pomieszczeń oraz domowników. To przydatne rozwiązanie, jeśli cenisz sobie ochronę najbliższych, szczególnie gdy musisz zostawić swoje dziecko bez opieki.
Dostępność trybu nocnego
BLOW H-963 posiada wbudowane diody podczerwieni, co pozwala na rejestrowanie obrazu w nocy. Dzięki temu masz pewność, że wideo z kamery będzie dostępne o każdej porze dnia.
Ciągły zapis plików
Urządzenie posiada zewnętrzne gniazdo microSD. Dzięki temu możesz zamontować kartę pamięci i nie martwić się o brak miejsca do zapisu plików.
Detekcja ruchu
Kamera IP BLOW H-963 posiada wbudowany sensor ruchu. W chwili, gdy obserwowane przez kamerę pole zostanie naruszone, Ty otrzymasz powiadomienie w aplikacji.
Dzięki temu możesz się ustrzec przed obecnością nieproszonych gości.
Mobilna aplikacja dostępna w Google Play i Apple Store
Aby móc odtwarzać zdalnie obraz z kamery IP BLOW H-963 wystarczy zainstalować na smartfonie lub tablecie aplikację IPC360.
Po szybkiej konfiguracji otrzymujesz dostęp do monitoringu, który możesz podejrzeć w dowolnym momencie.
Dwukierunkowy interkom
Kamera posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik. Pozwoli Ci to na przekazanie wiadomości oraz jednocześnie usłyszenie dźwięków podczas transmisji wideo.
Dostępność szerokiego obrazu pomieszczeń
Urządzenie wyposażone jest w sensor kamery CMOS, który pozwoli Ci objąć szeroki obraz pomieszczenia.
Dzięki temu masz możliwość uchwycenia odpowiedniej zawartości na wideo.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 1 Mpix, 1280 x 720 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.1 mm, Stałoogniskowy |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 130 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 10 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia na komórkę, Tryb nocny, Zoom cyfrowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Złącza: | RJ-45 10/100 Base -T - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze microUSB (tylko do zasilania) - 1 szt. |
| Kolor: | Biało-czarny |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 1 Mpix |
|---|---|
| Przetwornik: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Ogniskowa: | 2.1 mm |
| Rodzaj obiektywu: | Stałoogniskowy |
| Kompresja wideo: | AVI, H.264, MJPG |
Parametry | |
| Wysokość [mm]: | 35 |
| Szerokość [mm]: | 85 |
| Głębokość [mm]: | 85 |
| Waga [g]: | 530 |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -20 do +50 |
| Wilgotność (RH): | 0 - 95% |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Komunikacja dwukierunkowa, Zdalny podgląd do kamery z urządzeń mobilnych |
| Funkcje dodatkowe: | Powiadomienia na komórkę, Tryb nocny, Zoom cyfrowy |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Lustrzane odbicie: | Nie |
| Smart IR: | Tak |
| Oświetlacz: | LED IR |
| Kontrola oświetlacza: | Automatyczna |
| Kontrola wzmocnienia: | Automatyczna |
| Kompensacja tła: | Brak |
| Balans bieli: | Automatyczny |
| Zasięg podczerwieni: | Do 10 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 130 |
| Obszar zainteresowania (RoI): | Nie |
| Częstotliwość pracy: | 2.4 GHz |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, Aplikacja dla systemu iOS, MAC, Windows |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, P2P, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Obsługiwane protokoły: | DHCP client, FTP, HTTP, ICMP, ONVIF, PPPoE, SMTP client, TCP/IP |
| Obsługiwane karty pamięci: | microSDXC |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 64 |
| Złącza: | RJ-45 10/100 Base -T - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze microUSB (tylko do zasilania) - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | PROLECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | Stary Puznów 58B |
| Kod pocztowy: | 08-400 |
| Miasto: | Garwolin |
| Adres elektroniczny: | biuro@prolech.pl |