Produkt archiwalny
Kamera REOLINK Argus ECO-V2 Zewnętrzna, Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Kamera REOLINK Argus ECO-V2 Zewnętrzna, Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Zadbaj o bezpieczeństwo
Wysokiej jakości rozwiązanie
Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości wykonania i płynnego działania kamery, to model REOLINK Argus ECO-V2 będzie dla Ciebie idealny. Dzięki możliwości pracy w temperaturach od -10 do +55 stopni możesz mieć pewność, że sprzęt ten pozostanie niezawodny przez bardzo długi czas, co pozwoli Ci cieszyć się z jego wszystkich funkcji przez długie dni.
Zewnętrzna kamera
Kamera ta jest przystosowana do użytku zewnętrznego. Dzięki specjalnemu uchwytowi możesz zamocować ją na ścianie. Takim sposobem jesteś w stanie dopasować odpowiednie rozwiązanie do siebie i swoich potrzeb. Kamera Argus ECO-V2 jest przeznaczona do pracy w trudnych warunkach. Jej solidna obudowa może wytrzymać intensywne ciepło, wilgoć i zimno.
Wysoka jakość obrazu
Dzięki rozdzielczości sięgającej 2312 x 1304 px i 15 klatkom na sekundę ukazany przez kamerę obraz będzie posiadał wysoką jakość . Dzięki temu rozwiązaniu analiza tego, kto lub co przemieszczało się koło Twojego domu, nie będzie stanowiła najmniejszego problemu! Dodatkowo dostęp do obrazu z kamery ułatwi Ci połączenie z asystentem Google lub Alexa.
Aplikacja Reolink
Chcesz mieć dostęp do obrazu z kamery w czasie rzeczywistym? Aby móc to zrobić, wystarczy, że zainstalujesz na swoim telefonie aplikację REOLINK i sparujesz ją z urządzeniem. To rozwiązanie pozwoli Ci monitorować to, co dzieje się w Twoim mieszkaniu nawet podczas Twojej nieobecności. Gdy kamera wykryje niebezpieczny ruch, natychmiast wyśle powiadomienie na komórkę, co sprawi, że nie musisz się denerwować, wychodząc z domu. Dzięki komunikacji WiFi 2,4ghz oraz wbudowanemu akumulatorowi kożystanie z apkikacji i kamery jeszcze nigdy nie było tak wygodne!
Tryb nocny
Możesz swobodnie doglądać tego, co dzieje się w nocy na Twoim podwórku dzięki trybowi nocnemu. Mimo ciemności kamera dobrze radzi sobie z ukazaniem wszystkich detali i szczegółów w zasięgu aż 10 metrów. Dzięki tej opcji możesz cieszyć się wyraźnym obrazem nawet wtedy, gdy w pomieszczeniu jest ciemno.
Kąt widzenia
Kamera jest w stanie rejestrować obraz pod kątem poziomym 100 stopni. Takim sposobem możesz uniknąć efektu martwego punktu, a urządzenie będzie w stanie uchwycić każde zdarzenie. Takie kąty widzenia ułatwią również kożystanie z fukncji time lapse pozwalającej szybciej i łatwiej uchwycić dynamikę długotrwałych wydarzeń, takich jak wschód słońca czy kwitnienie kwiatów.
Elastyczne opcje przechowywania danych
Ta inteligentna kamera IP obsługuje nagrywanie ciągłe 24/7, wyzwalane ruchem i zaplanowane. Filmy z tych 3 typów nagrań można zapisać na karcie micro SD (do 256 GB), w rejestratorze Reolink NVR lub na serwerze FTP. Wybierz sposób, który Ci odpowiada i ciesz się łatwym i dostosowanym do Twoich potrzeb bezpieczeństwem.
Technologia inteligentnego wykrywania
Dzięki technologii analizy kształtów osób i pojazdów w kamerze, Argus ECO-V2 oferuje dokładne wykrywanie, a tym samym znacznie zmniejsza liczbę fałszywych alarmów dotyczących trywialnych ruchów obiektów. Po wykryciu intruza, reflektory i syrena kamery zostaną uruchomione lub włączone ręcznie, aby ostrzec niedoszłego przestępcę. Dodatkowo dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji będziesz mógł łatwo i szybko porozumieć się z kurierem lub innym gościem.
Nowoczesny wygląd
Urządzenie to posiada białą obudowę o nowoczesnym kształcie, przez co nie będziesz miał problemu z dopasowaniem tej kamery do wyglądu pomieszczenia. Będzie się ona prezentowała doskonale, postawiona na stole, parapecie lub zamontowana na suficie.
Wyposażenie
W zestawie znajduje się kamera REOLINK Argus ECO-V2, kabel LAN, naklejka, osłona wodoodporna, śrubki, szablon instalacyjny, zasilacz oraz dokumentacja.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 3 Mpix, 2312 x 1304 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Poziomo: 100 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 10 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia Push |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, USB |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze MicroUSB - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 3 Mpix |
|---|---|
| Przetwornik: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 2312 x 1304 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2312 x 1304 - 15 kl/s |
| Ogniskowa: | 2.8 mm |
| Kompresja wideo: | H.264 |
Parametry | |
| Wysokość [mm]: | 76 |
| Szerokość [mm]: | 76 |
| Głębokość [mm]: | 186 |
| Waga [g]: | 360 |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -10 do +55 |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Wyposażenie: | Antena, Igła do resetowania, Kabel micro USB, Naklejka, Szablon instalacyjny, Uchwyt, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biały |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Wbudowany głośnik, Wbudowany mikrofon |
| Funkcje dodatkowe: | Powiadomienia na adres email, Powiadomienia Push, Zoom cyfrowy |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Lustrzane odbicie: | Nie |
| Oświetlacz: | PIR |
| Kompensacja tła: | Brak |
| Zasięg podczerwieni: | Do 10 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Poziomo: 100 |
| Częstotliwość pracy: | 2.4 GHz |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, Google Assistant |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Obsługiwane protokoły: | TCP/IP |
| Obsługiwane karty pamięci: | microSDXC |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 128 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze MicroUSB - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Dedykowana aplikacja: | Reolink |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, USB |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | K&L Leszek Jeleń |
| Ulica i numer budynku: | ul. Podmiejska 95 Bud BH1/205 |
| Kod pocztowy: | 44-207 |
| Miasto: | Rybnik |
| Adres elektroniczny: | biuro@reolink.com.pl |