Produkt archiwalny
Kamera REOLINK Trackmix Zewnętrzna, Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Kamera REOLINK Trackmix Zewnętrzna, Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Zadbaj o bezpieczeństwo
Wysokiej jakości rozwiązanie dla każdego
Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości wykonania i płynnego działania kamery, to model REOLINK Trackmix będzie dla Ciebie idealny. Dzięki możliwości pracy w temperaturach od -10 do +55 stopni możesz mieć pewność, że sprzęt ten pozostanie niezawodny przez bardzo długi czas, co pozwoli Ci cieszyć się z jego wszystkich funkcji przez długie dni.
Zewnętrzna kamera
Kamera ta jest przystosowana do użytku zewnętrznego. Dzięki specjalnemu uchwytowi możesz zamocować ją na ścianie. Takim sposobem jesteś w stanie dopasować odpowiednie rozwiązanie do siebie i swoich potrzeb. Kamera Trackmix jest przeznaczona do pracy w trudnych warunkach. Jej solidna obudowa może wytrzymać intensywne ciepło, wilgoć i zimno.
Wysoka jakość obrazu
Dzięki rozdzielczości sięgającej 3840 x 2160 px i 25 klatkom na sekundę dla jakości QHD ukazany przez kamerę obraz będzie posiadał wysoką jakość . Dzięki temu rozwiązaniu analiza tego, kto lub co przemieszczało się w pomieszczeniu, nie będzie stanowiła najmniejszego problemu! Dodatkowo dostęp do obrazu z kamery ułatwi Ci połączenie z asystentem Google lub Alexa.
Aplikacja Reolink
Chcesz mieć dostęp do obrazu z kamery w czasie rzeczywistym? Aby móc to zrobić, wystarczy, że zainstalujesz na swoim telefonie aplikację REOLINK i sparujesz ją z urządzeniem. To rozwiązanie pozwoli Ci monitorować to, co dzieje się w Twoim mieszkaniu nawet podczas Twojej nieobecności. Gdy kamera wykryje niebezpieczny ruch, natychmiast wyśle powiadomienie na komórkę, co sprawi, że nie musisz się denerwować, wychodząc z domu.
Tryb nocny
Możesz swobodnie doglądać tego, co dzieje się w innym pomieszczeniu dzięki trybowi nocnemu. Mimo ciemności kamera dobrze radzi sobie z ukazaniem wszystkich detali i szczegółów w zasięgu aż 60 metrów. Dzięki tej opcji możesz cieszyć się wyraźnym obrazem nawet wtedy, gdy w pomieszczeniu jest ciemno.
Kąt widzenia
Kamera jest w stanie rejestrować obraz pod kątem pionowym: 60 i poziomym: 104. Takim sposobem możesz uniknąć efektu martwego punktu, a urządzenie będzie w stanie uchwycić każde zdarzenie. Takie kąty widzenia ułatwią również kożystanie z fukncji time lapse pozwalającej szybciej i łatwiej uchwycić dynamikę długotrwałych wydarzeń, takich jak wschód słońca czy kwitnienie kwiatów.
Elastyczne opcje przechowywania danych
Ta inteligentna kamera IP obsługuje nagrywanie ciągłe 24/7, wyzwalane ruchem i zaplanowane. Filmy z tych 3 typów nagrań można zapisać na karcie micro SD (do 128 GB), w rejestratorze Reolink NVR lub na serwerze FTP. Wybierz sposób, który Ci odpowiada i ciesz się łatwym i dostosowanym do Twoich potrzeb bezpieczeństwem.
Technologia inteligentnego wykrywania
Dzięki technologii analizy kształtów osób i pojazdów w kamerze, Trackmix oferuje dokładne wykrywanie, a tym samym znacznie zmniejsza liczbę fałszywych alarmów dotyczących trywialnych ruchów obiektów. Dodatkowo ta wandaloodporna kamera wytrzymuje gwałtowne uderzenia w przypadku prób jej uszkodzenia.
Nowoczesny wygląd
Urządzenie to posiada biało-czarną obudowę o nowoczesnym kształcie, przez co nie będziesz miał problemu z dopasowaniem tej kamery do wyglądu pomieszczenia. Będzie się ona prezentowała doskonale, postawiona na stole, parapecie lub zamontowana na suficie.
Wyposażenie
W zestawie znajduje się kamera REOLINK Trackmix, kabel LAN, naklejka, osłona wodoodporna, przedłużacz, szablon instalacyjny, zasilacz, zestaw montażowy oraz dokumentacja.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.8, Ogniskowa 2.8 - 8 mm |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 60, Poziomo: 104 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 15 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Przycisk Reset, Zoom cyfrowy, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia Push |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 8 Mpix |
|---|---|
| Przetwornik: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2560 x 1440 - 25 kl/s |
| Jasność obiektywu: | f/2.8 |
| Ogniskowa: | 2.8 - 8 mm |
| Kompresja wideo: | H.264, H.265 |
Parametry | |
| Wysokość [mm]: | 228 |
| Szerokość [mm]: | 129 |
| Głębokość [mm]: | 147 |
| Waga [g]: | 1200 |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -10 do +55 |
| Wilgotność (RH): | 10 - 90% |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Wyposażenie: | Kabel LAN, Naklejka, Osłona wodoodporna, Przedłużacz, Szablon instalacyjny, Zasilacz, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biały |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Wbudowany głośnik, Wbudowany mikrofon |
| Funkcje dodatkowe: | Powiadomienia na adres email, Powiadomienia Push, Przycisk Reset, Zoom cyfrowy |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Oświetlacz: | LED IR |
| Kompensacja tła: | BLC, HLC |
| Balans bieli: | Automatyczny |
| Redukcja szumów: | DNR |
| Zasięg podczerwieni: | Do 15 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 60, Poziomo: 104 |
| Zakres obrotu/pochylenia: | Obrót w pionie: 0 - 90 stopni, Obrót: 0 - 355 stopni |
| Częstotliwość pracy: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, MAC, Windows |
| Łączność: | Wi-Fi |
| Obsługiwane protokoły: | DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTPS, IPv4, NTP, P2P, RTMP, SMTP, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Obsługiwane karty pamięci: | microSDXC |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 256 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | K&L Leszek Jeleń |
| Ulica i numer budynku: | ul. Podmiejska 95 Bud BH1/205 |
| Kod pocztowy: | 44-207 |
| Miasto: | Rybnik |
| Adres elektroniczny: | biuro@reolink.com.pl |