Produkt archiwalny
Kamera SOMFY Protect 1870397 Zewnętrzna, Wi-Fi Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Kamera SOMFY Protect 1870397 Zewnętrzna, Wi-Fi Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneChroń siebie i swoich bliskich
Niewielka i wtapiająca się w otoczenie
Kamera zewnętrzna SOMFY Protect to niewielkie urządzenie, dzięki któremu można podnieść komfort codziennego życia. Zostało ono wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych podzespołów, które spełniają szereg restrykcyjnych norm i standardów. Bezpośrednio przekłada się to na maksymalną trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Niewątpliwym plusem jest także intuicyjny montaż, z którym każdy sobie poradzi. Nie trzeba obawiać się skomplikowanej konfiguracji.
Ogrom przydatnych funkcji
Kamera zewnętrzna SOMFY Protect wydaje się prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy często pozostawiają dom bez opieki. Urządzenie sygnalizuje użytkownikowi każde niepożądane zdarzenie. Wszystko za sprawą inteligentnego detektora ruchu, który przesyła alerty w czasie rzeczywistym. Istnieje możliwość ciągłego monitorowania sytuacji, co minimalizuje ryzyko kradzieży czy zniszczenia mienia. Maksymalny zasięg wynosi 8 m. Urządzenie może pracować w trybie nocnym. Zoom cyfrowy 8x pozwala swobodnie przybliżać i oddalać rejestrowany obraz.
Niezawodne działanie
Kamera zewnętrzna SOMFY Protect to urządzenie przystosowane do pracy ciągłej, więc nie trzeba obawiać się problematycznych usterek lub awarii. Solidna obudowa wykazuje wytrzymałość i odporność na negatywne działanie czynników otoczenia, a więc niezależnie od tego użytku wewnątrz lub zewnątrz budynku, poradzi sobie ona jak należy. Jej wytrzymałość na temperatury wynosi od -20 do 45°C
Komfortowe sterowanie
Kamera zewnętrzna SOMFY Protect oferuje zdalną obsługę dzięki Bluetooth 4.0, dzięki czemu można zarządzać urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie. Takie rozwiązanie usatysfakcjonuje tych, którzy sporo podróżują. Monitorować można także nieruchomości pozostawione bez nadzoru (np. domki letniskowe). Dedykowane aplikacje mobilne Google Assistant i Apple HomeKit umożliwiają zmianę poszczególnych parametrów pracy. Trzeba pamiętać, że niezbędny jest dostęp do modułu Bluetooth 4.0.
Wyposażenie
W zestawie znajduje się 1 kamera zewnętrzna, 2 śruby, 2 kołki klucz imbusowy, instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Poziomo: 130 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 8 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Amazon Alexa, Tryb nocny, Nagrywanie w chmurze, Współpraca z systemem Google Assistant, Współpraca z systemem Apple HomeKit |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Złącza: | Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Czarny |
Kamera | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s |
Parametry | |
| Wysokość [mm]: | 90 |
| Szerokość [mm]: | 110 |
| Głębokość [mm]: | 90 |
| Waga [g]: | 930 |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -20 do +45 |
| Typ mocowania: | Ściana |
| Panel słoneczny: | Nie |
| Wodoszczelność: | Tak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Przycisk reset, Wbudowany głośnik, Wbudowany mikrofon, Wodoodporna obudowa, Zdalny podgląd do kamery z urządzeń mobilnych |
| Funkcje dodatkowe: | Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Współpraca z systemem Amazon Alexa, Współpraca z systemem Apple HomeKit, Współpraca z systemem Google Assistant |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Lustrzane odbicie: | Nie |
| Smart IR: | Nie |
| Oświetlacz: | LED IR |
| Kontrola oświetlacza: | Automatyczna |
| Kontrola wzmocnienia: | Automatyczna |
| Kompensacja tła: | Brak |
| Balans bieli: | Automatyczny |
| Zasięg podczerwieni: | Do 8 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Poziomo: 130 |
| Obszar zainteresowania (RoI): | Tak |
| Częstotliwość pracy: | 2.4 GHz |
| Funkcje AI: | Nie |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Funkcja patrolu: | Nie |
| Komunikacja dwukierunkowa: | Tak |
| Noktowizja kolorowa: | Nie |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, Aplikacja dla systemu iOS |
| Sterowanie za pomocą aplikacji: | Tak |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Obsługiwane protokoły: | IP |
| Złącza: | Złącze DC - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | SOMFY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Marywilska 34 |
| Kod pocztowy: | 03-228 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | biuro@somfy.pl |