Instrukcja Telewizor PHILIPS 75PML9059 75” MINILED 4K 144Hz Titan OS Ambilight 3 Dolby Atmos HDMI 2.1
Znaleziono w kategoriach:
Telewizory
(188)
Wróć
Instrukcja obsługi Telewizor PHILIPS 75PML9059 75” MINILED 4K 144Hz Titan OS Ambilight 3 Dolby Atmos HDMI 2.1
Wróć
Pobierz
Drukuj
Udostępnij
Wyświetl w osobnym oknie
Quick Start Guide
Television
PML9009/PML9019
PML9049/PML9059
Series
(EU)
(UK)
Telev
ision
Quick Start Guide
Television
75”
55”/65”
(M4xL20)
x
4
75”
(M5xL22)
: x
6
85”
(M5xL20)
4
x2
x2
85”
55”/65”
75”
85”
55”/65”
75”
R
L
55”/65”/75”/85”
55”/65”
85”
R
L
85”
75”
55”/65”
139 cm
55”
300x300mm M6 (L:
14mm~18mm)
164 cm
65”
300x300mm M6 (L:
14mm~18mm)
194 cm
75”
300x300mm M8 (L:
12mm~25mm)
215 cm
85”
600x400mm M8 (L:
24mm~28mm)
TV
y
W
all Mount dimensions (x, y)
Dimensioni del montaggio a parete (x, y)
2
(85”)
(55”/65”/75”)
A
B
65”/75”/85”
55”
1
Register to �nd out more and get support
www
.philips.com/
TVsupport
Register your product and get support at
www.philips.com/TVsupport
series
User Manual
B
A
3
< = 1m
1
2x
AAA
LR03
1.5V
or
Click
TV ANTENNA
COAXIAL
HDMI 2
ARC/eARC
HDMI eARC
Ultra High-speed
HDMI cable
NETWORK
ROUTER
ROUTER
SAT (EU)
SATELLITE
COAXIAL
USB 1
COMMON INTERFACE
CAM
HDMI 3/4
DIGITAL
AUDIO OUT
TOSLINK
HDD
USB 2
POWER (EU)
POWER (UK)
HDMI 1
cm
Recommended distance to the wall 7 to 20 cm
Distanza consigliata dalla parete da 7 a 20 cm
Wall
TV
10 to 20 cm
7 to 10 cm
All registered and unregistered trademarks are property of their respective owners.
Speci�cations are subject to change
without notice.
Philips and the Philips’ shield
emblem are trademarks of Koninklijke
Philips N.V. and are
used under license from Koninklijke
Philips N.V.
This product has been manufactured
by and is sold under
the responsibility of TP Vision
Europe B.V., and TP Vision
Europe B.V. is the warrantor
in relation to this product.
2024© TP Vision Europe B.V.
All rights reserved.
www.philips.com/welcome
English
Read the safety instructions.
Български
Прочетете инструкциите за
безопасност.
Čeština
Přečtěte si bezpečnostní poky
ny
Hr
vatski
Pročitajte sigu
nosne uput
e
Dansk
Læs sikk
erhedsfor
sk
ifter
ne
Deutsch
Lesen Sie die Sicherheitshinweise.
Ελληνικά
Διαβάστε τις οδηγίες
ασφαλείας.
Eesti
Lugege ohutusnõudeid.
Español
Lea las instr
ucciones de segu
idad.
Français
Lisez les consignes de sécu
ité.
Italiano
Leggere le ist
uzioni di sicurezza.
Κазакша
Қорғаныстық нұсқаулар.
Latviešu
Izlasiet drošības norādīju
mus.
Lietuvių
P
er
skaitykite saugos inst
ukcijas.
Ma
g
yar
Olvassa el a biztonsági utasí
tásokat.
Nederlands
Lees de v
eiligheids
v
oor
schr
iften.
Norsk
Les sikk
erhetsfor
sk
iftene
P
olski
Zapoznaj się z inst
ukcjami
bezpieczeństwa.
o
tuguês
Leia as instr
uções de segu
ança.
Română
Citiţi inst
ucţiunile de sigu
anţă.
Русский
Читайте инструкции по технике
безопасности.
Srpski
Pročitajte bezbednosna uputstva.
Sl
o
v
enščina
Prebe
rite varnostna navodila.
Sl
enský
Prečítajte si bezpeč
nostné poky
ny
Suomi
Lue tur
vaohjeet.
Sv
enska
Läs sä
k
erhetsinstr
uktione
na.
Türkçe
Güv
enlik talimatlarını okuyun.
Українська
Читайте інструкції з техніки
безпеки.
FEUILLE
FR
FSC Logo
H:12mm
Pomiń
Nowości
iPhone 17e
MacBook Neo
Samsung S26
MacBook Air M5
Google Pixel 10a
Yanosik Go
Motorola Edge 70
Apple MacBook Pro 2025
iPhone 17 PRO
Philips OneUp
Pomiń
Gaming
RTX 5070
RTX 5090
RX 9070 XT
Funko Pop
Nintendo Switch OLED
PS5
Fotel gamingowy
Karta graficzna do gier
Procesor do gier
Na czasie
Sklep rowerowy
Rowery elektryczne
Gravel
Rowery MTB
Kaski rowerowe
Orbitrek
Hantle
Reformer
Mata do akupresury
Rower stacjonarny
Poradnik Media Expert
Ranking odkurzaczy pionowych
Ranking smartwatchy damskich
Ranking parownic do ubrań
Ranking odkurzaczy
Ranking ekspresów do kawy
Ranking pralek
Ranking lodówek
Ranking telefonów
Ranking gier planszowych
Ranking robotów sprzątających
Pomysł na prezent
Prezent na komunię
Wiosenna Wyprzedaż!
Hisense Days Promocje
Zadbaj o formę z Ewą Chodakowską
Rowery do 50% TANIEJ