Lodówki 70 cm
Funkcjonalność przede wszystkim
Lodówki o szerokości 70 cm są naprawdę bardzo funkcjonalne, a przede wszystkim pojemne. Pojemność chłodziarki w takich urządzeniach jest imponująca i pozwala przechowywać naprawdę dużo żywności. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest konstrukcja zamrażalnika na zasadzie szuflad. Warto wybrać właśnie taką lodówkę. Dostęp do mrożonych produktów jest szybszy, a pojemność większa, niż w przypadku tradycyjnych zamrażalników zamykanych drzwiczkami.
Lodówki BEKO
Witamy na dłużej!
Innowacyjna technologia 3 kolorów, które imitują 24-godzinny cykl słońca w nowych lodówkach Beko to gwarancja pełni witamin zachowanych w żywności przez dłuższy czas. To za sprawą światła słonecznego warzywa i owoce są pyszne i pełne witamin – niestety szybko tracą swoje właściwości po zerwaniu. Rozwiązaniem jest technologia HarvestFresh™, która pozwala cieszyć się naturalnym bogactwem dużo dłużej.
Lodówki Samsung Bespoke
System modułowy
Konstrukcja lodówek umożliwia tworzenie kombinacji kolorystycznych, abyś mógł stworzyć wymarzoną kuchnię. System modułowy pozwala na konfigurację urządzeń w taki sposób, aby zapewnić możliwie jak najwięcej przestrzeni do przechowywania żywności. Nie ograniczaj się do podstawowych rozwiązań - wybierz BESPOKE.
Lodówki energooszczędne
To się opłaca!
Bardzo prostym sposobem na znalezienie oszczędności jest wybór urządzeń energooszczędnych. Lodówki klas C i D zużywają rocznie bardzo mało energii elektrycznej, dzięki czemu więcej pieniędzy zostanie w Twoim portfelu. Różnicę można łatwo zauważyć podczas płacenia rachunków. Lodówki są urządzeniami, które pracują bezustannie, dlatego wybór lodówek energooszczędnych zwyczajnie się opłaca!
Lodówki No Frost
Proste, a jakie pożyteczne!
Wyobraź sobie lodówkę, której nie musisz rozmrażać. Jeśli chcesz zapomnieć o lodzie i szronie na ściankach, szukaj lodówek wyposażonych w system No Frost. Zapobiega on wytwarzaniu się wilgoci i nie pozwala, by lód i szron osadzał się na ściankach lodówki.
Lodówki ciche
Przyjemna cisza
Lodówka, która nie hałasuje? Sprawdź modele poniżej. Głośność ich pracy to zaledwie 37 dB, czyli tyle, co powiew chłodnego wiatru przynoszącego ulgę w upalny dzień. W kuchni to nawet przyjemne.
Lodówki pojemne
Duża rodzina, duża lodówka
Wiesz, że jeszcze przed zakupem możesz obliczyć, jak duża lodówka będzie Ci potrzebna? Pierwsza osoba potrzebuje 120 litrów pojemności chłodziarki, a każda następna ok. 50. Dla trzyosobowej rodziny będzie to 120+50+50, czyli 220 litrów. Proste, prawda? Jeśli masz większą rodzinę, koniecznie obejrzyj modele zaprezentowane poniżej.
Lodówki Side by Side
Pojemna i oszczędna
Masz dużą rodzinę, dużą kuchnię lub duży dom? Wybierz lodówkę side by side, o pojemności nawet 640 litrów! Zmieścisz w nich niemal wszystko. A jeśli myślisz, że taki gigant musi zużywać dużo prądu, mamy dla Ciebie miłą niespodziankę – mimo pokaźnych gabarytów są one energooszczędne i zazwyczaj pracują w klasie energetycznej A+.
Z dozownikiem wody
Chłodna woda na zawołanie
Chłodna, przefiltrowana woda, gdy tylko jej zapragniesz? Lodówki z podajnikiem wody schłodzą ją do wybranej przez Ciebie temperatury. Niektóre modele możesz podłączyć bezpośrednio do sieci wodociągowej, więc nie musisz nawet pamiętać o napełnianiu pojemnika na wodę. Teraz już żadne lato nie będzie dla Ciebie za gorące.
Lodówki z kostkarką
Rozwiązanie nie tylko na upalne dni
Już nie zapomnisz o przygotowaniu lodu przed domówką! Zrobi go dla Ciebie Twoja lodówka. Lód w kostkach lub kruszony – jaki tylko zechcesz. Wystarczy napełnić pojemnik na wodę lub podłączyć lodówkę do sieci wodociągowej.
Lodówki małe
Oszczędność miejsca i wygoda
To idealne rozwiązanie do kawalerki. Mała lodówka z łatwością zmieści się pod blatem w kuchni, a jej pojemność to nawet 100 litrów, więc całkiem sporo, jak jej niewielkie rozmiary. Pro tip: przed zakupem zmierz wysokość między podłoga a blatem.
Lodówki do zabudowy
Dopasowanie w każdym calu
Chcesz, by Twoja lodówka była idealnie dopasowana do projektu całej kuchni? Wybierz lodówkę do zabudowy. Choć lodówki do zabudowy są płytsze, przez co ich pojemność jest mniejsza, to wciąż będzie to solidne 250 lub nawet 400 litrów.
Zamrażarki
Zachowaj świeżość na długo
Jeśli w Twojej lodówce brakuje już miejsca, powinieneś pomyśleć o zakupie zamrażarki. W naszej ofercie znajdują się urządzenia skrzyniowe i szufladowe. Wybór powinien zależeć od potrzeby litrażu oraz ilości miejsca, którym dysponujesz w wybranym pomieszczeniu. Nasze zamrażarki oferują pojemność od 99 do nawet ponad 400 litrów.
Chłodziarki do wina
Cenisz sobie smak wina?
Powinieneś więc wyposażyć się w winiarkę. Chłodziarki do wina umożliwiają zapewnienie odpowiedniej wilgotności, temperatury a także stopnia zaciemnienia. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się doskonałym smakiem i bukietem przechowywanych butelek.


Z promocji wyłączone są produkty wskazane w kategorii OUTLET.

1/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2023-03-27, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: ME21-270323" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: ME21-270323.

2/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2023-03-24, godz. 11:00 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: NOCNA" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: NOCNA.

3/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2023-03-24, godz. 09:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: R23-240323G10" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: R23-240323G10.

4/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2023-03-30, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: SWIETA-24033003" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: SWIETA-24033003.Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać


sgdata:2023-03-24 | 03:19:07
13-03-2023-34_08-04

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756