Typ ekspresu: | Automatyczny |
---|---|
Ciśnienie [bar]: | 19 |
Typ młynka: | Stalowy |
Rodzaj kawy: | Ziarnista |
Dostępne napoje: | Americano, Espresso, Gorąca woda, Kawa czarna, Lungo, Ristretto |
Moc [W]: | 1350 |
Funkcje: | Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Wbudowany młynek... Więcej |
Stan produktu: Bardzo dobry - Produkt sprawny.
Powód przeceny: Może posiadać ślady wynikające z ekspozycji. Mógł być rozpakowany w celu sprawdzania stanu produktu przez pracownika sklepu. Wyposażenie kompletne.
Stan opakowania: Produkt posiada uszkodzone opakowanie fabryczne.
Gwarancja producenta.
Informacje i powód przeceny:
Ekspres Smeg BCC02TPMEU z kolekcji 50"s Style to nie tylko funkcjonalna, ale i wyjątkowo stylowa propozycja. Retro-wykończenie i przyjemna dla oka czerwona kolorystyka sprawiają, że postawiony na kuchennym blacie sprzęt od razu przykuwa wzrok. Jego atutem są również niewielkie rozmiary, dzięki którym nie zajmuje on wiele przestrzeni. To niepozorne urządzenie sprawi, że Twoje poranki staną się znacznie przyjemniejsze!
Ekspres automatyczny BCC02RDMEU pracuje z mocą 1350 W pod ciśnieniem aż 19 barów, umożliwiając szybkie przygotowanie ulubionej kawy z najprawdziwszych ziaren. Nowoczesny system grzewczy Thermoblock utrzymuje stałą temperaturę parzenia, wydobywając z ziaren wszystko, co najlepsze. Doskonały smak i aromat napoju jest w stanie zachwycić nawet największych kawoszy! Urządzenie wyposażone jest w 150-gramowy pojemnik na kawę oraz zbiornik na wodę o pojemności aż 1,4 litra. Kiedy ilość ziaren lub wody w zbiornikach jest zbyt niska, ekspres wyświetla ostrzeżenie o konieczności ich uzupełnienia. Sama obsługa ekspresu jest niezwykle łatwa i intuicyjna – wystarczy chwila, aby móc cieszyć się idealną „małą czarną” lub kawą z mleczną pianką!
Ekspres do kawy marki Smeg to prawdziwy sprzęt do zadań specjalnych, oferujący miłośnikom kawy mnóstwo możliwości. Pozwala on na przygotowanie aż ośmiu rodzajów napoju – zarówno klasycznej kawy czarnej czy popularnego espresso, jak i aromatycznego lungo, ristretto lub americano. Urządzenie umożliwia również spienianie mleka, regulację mocy i ilości kawy oraz dostosowanie stopnia zmielenia ziaren do jej konkretnego typu. Możesz więc zaczynać dzień od filiżanki mocnego espresso, a po południu rozkoszować się delikatnym smakiem kawy z mlekiem. W ekspres wbudowano wysokiej jakości stalowy młynek oraz specjalny filtr. Po zakończeniu pracy model BCC02RDMEU wyłącza się automatycznie, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort jego codziennego użytkowania.
Ekspres Smeg BCC02RDMEU to urządzenie, które wyjątkowo łatwo utrzymać w czystości. To zasługa automatycznego programu czyszczenia – nie musisz myć ręcznie każdego elementu urządzenia! Sprzęt posiada ponadto wskaźnik informujący o konieczności odkamieniania, a w przypadku zapełnienia pojemnika na kawowe fusy – od razu alarmuje o potrzebie jego opróżnienia. Co więcej, w ekspres wbudowany jest programator twardości wody.
W zestawie znajduje się:
- Ekspres SMEG BCC02RDMEU,
- Szczoteczka,
- Przetyczka do czyszczenia,
- Pasek testowy do badania twardości wody,
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- Karta gwarancyjna.
Głębokość [cm]: | 43.3 |
---|---|
Szerokość [cm]: | 18 |
Wysokość [cm]: | 33.6 |
Waga z opakowaniem [kg]: | 11.20 |
Pojemność zbiornika na kawę [g]: | 150 |
Pojemność zbiornika na wodę [l]: | 1.4 |
Wskaźnik poziomu wody: | Nie |
Funkcje dodatkowe: | Alarm zapełnienia pojemnika na fusy, Programator twardości wody, System grzewczy Thermoblok |
Sterowanie: | Elektroniczne |
Kolor: | Czerwony |
Rodzaj ekspresu: | Ciśnieniowy |
Typ ekspresu: | Automatyczny |
Regulacja ilości zaparzanej kawy: | Tak |
Regulacja mocy kawy: | Tak |
Rodzaj kawy: | Ziarnista |
Spienianie mleka: | Tak |
Ciśnienie [bar]: | 19 |
Moc [W]: | 1350 |
Wbudowany młynek: | Tak |
Zabezpieczenia: | Automatyczne wyłączanie, Ostrzeżenie przed niskim poziomem kawy lub wody w pojemniku |
Dostępne napoje: | Americano, Espresso, Gorąca woda, Kawa czarna, Lungo, Ristretto |
Sterowanie smartfonem: | Nie |
Seria: | 50"s Retro Style |
Funkcje: | Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Wbudowany młynek, Spienianie mleka, Filtr |
Dotykowy ekran: | Nie |
Funkcja Moja Kawa: | Nie |
Higiena i czyszczenie: | Automatyczny program czyszczenia, Wskaźnik konieczności odkamieniania |
Liczba napojów: | 8 |
Liczba profili użytkowników: | 1 |
Parzenie 2 kaw jednocześnie: | Nie |
Parzenie 2 kaw mlecznych jednocześnie: | Nie |
Pojemnik na mleko: | Nie |
Regulacja stopnia zmielenia kawy: | Tak |
Regulacja temperatury kawy: | Nie |
Typ młynka: | Stalowy |
One Touch Cappuccino: | Nie |
Spienianie mleka na zimno: | Nie |
Kawa na wynos: | Nie |
Wyposażenie: | Przetyczka do czyszczenia, Szczoteczka, Tester twardości wody |
Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Stan: | Bardzo dobry |
Funkcja Zimna Kawa: | Nie |
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.