Typ: | Bezolejowy |
---|---|
Moc [kW]: | 0.8 |
Pojemność zbiornika [l]: | 6 |
Wydajność [l/min]: | 98 |
Kółka transportowe: | Nie |
Stan produktu: Bardzo dobry - Produkt sprawny.
Powód przeceny: Może posiadać ślady wynikające z ekspozycji. Mógł być rozpakowany w celu sprawdzania stanu produktu przez pracownika sklepu. Brak w wyposażeniu: Pistoletu do opon, węża ciśnieniowego.
Stan opakowania: Produkt posiada opakowanie zastępcze.
Gwarancja producenta.
Informacje i powód przeceny:
Mocny kompresor akumulatorowy marki YATO o pojemności 6 l. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba mobilnego urządzenia do przedmuchiwania, pompowania oraz zasilania w powietrze zszywacza lub gwoździarki. Umożliwia czyszczenie sprężonym powietrzem otworów pod kotwy chemiczne, elementów maszyn i urządzeń przy utrzymaniu ruchu, w miejscach, gdzie rozległy teren zakładu ogranicza wykorzystanie dużych kompresorów lub podłoże jest nierówne i wymusza ręczny transport kompresora o możliwie niskiej wadze. Napompuje koła samochodów i rowerów w wypożyczalniach sprzętu sportowego, pomoże sprawdzić szczelność opon itp. Kompresor zasilany dwoma akumulatorami 3,0 Ah (2 x 18V) i 36 V generuje wydatek powietrza 98 l/min.
Rodzaj: | Kompresor |
---|---|
Kółka transportowe: | Nie |
Waga [kg]: | 11 |
Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Stan produktu: | Bardzo dobry |
Liczba akumulatorów: | 2 |
Napięcie akumulatora [V]: | 36 (2 x 18) |
Wyposażenie: | 2 akumulatory, Końcówka do pompowania kół, Końcówka do pompowania materacy, Końcówka do pompowania piłek, Ładowarka, Pistolet do opon, Wąż ciśnieniowy |
Waga z opakowaniem [kg]: | 13.5 |
Kompatybilność seria: | 18V |
Ciśnienie robocze[bar]: | 8 |
Moc [kW]: | 0.8 |
Napięcie [V]: | 230 |
Pojemność zbiornika [l]: | 6 |
Typ: | Bezolejowy |
Wydajność [l/min]: | 98 |
Ładowarka w zestawie: | Nie |
Pojemność akumulatora [Ah]: | 3 |
Zasilanie: | Akumulatorowe |
Akumulator w zestawie: | Tak |
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.