Amortyzator przód marka

Amortyzator przód marka

SR SUNTOUR

SR Suntour to popularna marka z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji amortyzatorów do rowerów, najważniejsze zalety to wysoka jakość, niezawodność i trwałość przez wiele kilometrów.

ROCK SHOX

ROCK SHOX to marka specjalizująca się w amortyzatorach do rowerów górskich MTB bardzo wysokiej jakości, od wielu lat zawodnicy startujących na amortyzator ROCK SHOX odnoszą sukcesy.
FOX

FOX to marka znana od wielu lat w sportach motocyklowych, dostarcza amortyzatory oraz odzież dla najbardziej wymagających zawodników, w przypadku amortyzatorów do rowerów dostarcza produkty z najwyższej półki dla profesjonalnych zastosowań.
HL CORP – ZOOM

Marka Zoom należy do koncernu HL CORP powstałego w 1991 roku. Marka ZOOM specjalizuje się w produkcji części do rowerów takich jak amortyzatory, kierownice, mostki, wsporniki, sztyce. Produkty marki ZOOM charakteryzują się dobrą jakością przy przystępnej cenie. Produkty marki ZOOM posiadają światowe certyfikaty potwierdzające jakość produktów i bezpieczeństwo.

Rekomendacje Klientów

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756