Poradniki Eksperta

Odkurzacz bezprzewodowy – ranking produktów 2021 [TOP 10]


Rozwój technologiczny przyspiesza z dnia na dzień, przynosząc ze sobą ewolucję urządzeń, które, wydawałoby się, już są perfekcyjne. Często posiadając dany sprzęt nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie usprawnień, które już po kilku latach staną się oczekiwanym standardem. Wystarczy wyobrazić sobie co pomyślałby użytkownik pierwszego auta, widząc współczesne samochody. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku omawianego przez nas urządzenia jakim jest odkurzacz bezprzewodowy. Rewolucją z pewnością było samo zastosowanie odkurzacza w miejsce tradycyjnej miotły. Kolejnym kamieniem milowym jest stworzenie urządzenia, które skutecznie i cicho sprząta podłogi, a przy tym nie wymaga ciągłego podłączenia do źródła prądu i ciągnięcia za sobą z natury ograniczonego długością kabla. Przed Tobą najlepsze odkurzacze bezprzewodowe – ranking dziesięciu urządzeń, na które warto zwrócić uwagę. Jeżeli masz w planach zakup wyjątkowo wygodnego w obsłudze i skutecznego urządzenia, poznaj szeroki wachlarz ofert dostępnych w naszym sklepie. Przekonaj się, że odkurzanie może być niemęczącą i przyjemną czynnością!


Odkurzacz ELECTROLUX Pure F9 PF91-ALRGY


Nasz ranking odkurzaczy bezprzewodowych rozpoczynamy od przyjrzenia się wyjątkowemu urządzeniu, jakim jest Electrolux Pure F9 PF91-ALRGY. Wiele osób może docenić to urządzenie dzięki rozwiązaniom zapewniającym najwyższy poziom czystości i oczyszczania powietrza z kurzu. Cechy te mogą okazać się kluczowe dla alergików. Dodatkowym atutem jest brak potrzeby przygotowywania specjalnego miejsca na przechowywanie urządzenia. Poza ergonomicznością całego odkurzacza na uwagę zasługuje konstrukcja umożliwiająca stanie w pionie urządzenia bez potrzeby jakiegokolwiek podparcia – odkurzacz możesz swobodnie pozostawić gdziekolwiek nawet w trakcie sprzątania.


Odkurzacz bezprzewodowy ranking


ELECTROLUX Pure F9 PF91-ALRGY Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 36 [V]

60 minut czasu pracy

700 ml pojemności pojemnika

82 dB tworzonego hałasu

Filtr wielowarstwowyUdogodnienia:


Regulacja mocy

Ergonomiczność

Pięć stopni filtracji

Wyciągany wąż

Oświetlenie LEDOdkurzacz ELECTROLUX Pure Q9 PQ92 Allergy UV 4w1


Marka Electrolux pokazuje, że zna się na rzeczy, gdyż przed nami kolejne urządzenie tej marki. Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe – ranking jest pełen urządzeń tego producenta znanego z przywiązania wagi do nawet najmniejszego szczegółu. Electrolux Pure Q9 PQ92 Allergy UV 4w1 łączy w sobie siłę i możliwości kilku urządzeń jednocześnie. Poza wyjątkowo funkcjonalnym odkurzaczem bezprzewodowym, który dokładnie wyczyści podłogę i dywany z zabrudzeń, możesz liczyć między innymi na odłączany ręczny odkurzacz. Pozwoli Ci to na używanie odkurzacza nie tylko do usuwania zanieczyszczeń z podłóg, ale również z mebli, kątów ścian czy samochodu.


odkurzacz bezprzewodowy ranking


ELECTROLUX Pure Q9 PQ92 Allergy UV 4w1 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 25.2 [V]

55 minut czasu pracy

300 ml pojemności pojemnika

73 dB tworzonego hałasu

 Filtr zmywalny PureUdogodnienia:


Samostojąca konstrukcja

Pięć stopni filtracji

Ciche urządzenie

Odkurzacz ręczny

Wyjątkowo lekkiOdkurzacz SAMSUNG VS20T7532T1 Jet 75 Pet


Za nami dwa wspaniałe odkurzacze bezprzewodowe – ranking swoje ostatnie miejsce podium przyznaje urządzeniu Samsung VS20T7532T1 Jet 75 Pet. Ten wyjątkowo elegancki odkurzacz z nowoczesnym designem posiada wiele zalet, z których kilka z nich zasługuje na szczególną uwagę. Jednym z nich jest zaawansowana elektroszczotka, która pozwoli Ci na jeszcze bardziej dokładne czyszczenie podłóg. Zastosowanie szczotki może okazać się wyjątkowo skuteczne przy czyszczeniu podłóg z sierści, która zostanie dokładnie wyzbierana. Regulacja mocy ssania z kolei pozwoli dostosować Ci działanie urządzenia do powierzchni, którą odkurzasz.


odkurzacz bezprzewodowy ranking


SAMSUNG VS20T7532T1 Jet 75 Pet Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 21.9 [V]

60 minut czasu pracy

800 ml pojemności pojemnika

86 dB tworzonego hałasu

Filtr antyalergiczny HEPAUdogodnienia:


Stacja ładująca

Elektroszczotka

Stała moc ssania

Pięć warstw filtracji

Trzy tryby pracyOdkurzacz ELECTROLUX Well WQ71-P52SS Gold All Floor 3w1


To już trzeci raz, gdy w naszym zestawieniu najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych znajduje się marka Electrolux. Poza nowoczesnym i eleganckim designem możesz liczyć na różne udogodnienia. Jednym z nich jest automatyczne czyszczenie elektroszczotki – BrushRollClean. Szczotka zamontowana w specjalnej nakładce odkurzającej zbiera wszelkie włosy, nitki i włókna czy sierść, które w dużych ilościach potrafią gromadzić się na podłodze. System samoczynnego czyszczenia jest wyjątkowo łatwy w obsłudze – wystarczy nadepnąć na specjalny przycisk na turboszczotce, by proces zbierania zanieczyszczeń sam się rozpoczął.


odkurzacz bezprzewodowy ranking


ELECTROLUX Well WQ71-P52SS Gold All Floor 3w1 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 21.6 [V]

50 minut czasu pracy

300 ml pojemności pojemnika

79 dB tworzonego hałasu

Filtr zmywalny EPA 10Udogodnienia:


Regulacja mocy

Szczotka polerująca

Niska waga urządzenia

Automatyczne czyszczenie

 Odkurzacz ręcznyOdkurzacz PHILIPS Aqua 8000 XC8147/01


Tym razem w naszym zestawieniu pojawia się urządzenie wykorzystujące zupełnie inną technikę sprzątania, czyli pracę na mokro. Philips Aqua 8000 XC8147/01 wykorzystuje podczas sprzątania wodę, dzięki czemu za jednym razem odkurzysz podłogę oraz ja umyjesz. Możesz już zapomnieć o mozolnym sprzątaniu domu zaczynając od odkurzania, kończąc na mopowaniu. Wystarczy jeden ruch, by podłoga lśniła czystością. Na uwagę zasługuje również funkcja 360 stopni. Specjalna nasadka odkurzająca działa tak, by zebrać absolutnie każde zabrudzenie dookoła niej. Philips Aqua 8000 XC8147/01 możesz wykorzystać również jako lekki i kompaktowy odkurzacz ręczny.


odkurzacz bezprzewodowy ranking


PHILIPS Aqua 8000 XC8147/01 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 25.2 [V]

80 minut czasu pracy

600 ml pojemności pojemnika

84 dB tworzonego hałasu

Filtr zmywalny CP0663/01Udogodnienia:


Funkcja Turbo

Mycie podłóg

Dodatkowe oświetlenie

Wskaźnik naładowania

Odkurzacz ręcznyOdkurzacz ELECTROLUX Ergorapido EER7ALLERGY UV


Kolejnym urządzeniem, które zasługuje na miano jednego z najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych na rynku jest Electrolux Ergorapido EER7ALLERGY UV. Poza znanymi nam już udogodnieniami takimi jak BruchRollClean (samooczyszczająca się turboszczotka) czy możliwość użycia urządzenia jako odkurzacz ręczny, Ergorapido wyróżnia się bardzo ciekawym rozwiązaniem. Specjalna nakładka ssąca Bed Pro nadaje się idealnie do odkurzania miejsc trudnych do wyczyszczenia. Łóżka, kanapy, tkaniny i inne meble – skuteczne wyczyszczenie tych powierzchni od dziś będzie wyjątkowo łatwe. Specjalna lampa z promieniami UV pomoże odkazić sprzątane miejsce. Alergicy nie powinni zastanawiać się długo!


odkurzacz bezprzewodowy ranking


ELECTROLUX Ergorapido EER7ALLERGY UV Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 18 [V]

45 minut czasu pracy

500 ml pojemności pojemnika

79 dB tworzonego hałasu

Filtr cyklonowy HEPAUdogodnienia:


Dodatkowe oświetlenie

BrushRollClean

Wskaźnik naładowania

Odkurzacz ręczny

TurboszczotkaOdkurzacz SAMSUNG VS15T7031R1 Jet 70 Turbo


Marka Samsung znana jest na całym świecie dzięki swoim trwałym, wykorzystującym najlepsze rozwiązania urządzeniom. Jednym z nich jest Samsung VS15T7031R1 Jet 70 Turbo. Zastosowanie rozwiązań takich jak elektroszczotka, regulacja mocy ssania, możliwość wymiany baterii na naładowaną czy różne tryby pracy pozawala na skuteczną i przyjemną pracę. Odkurzacz ten wykorzystuje wyjątkowo dokładną technologię cyklonu, która wprowadza zasysane powietrze w ruch obrotowy. Dzięki temu wszelkie zanieczyszczenia zbierają się na szczelnych ściankach urządzenia, a wydmuchiwane powietrze pozbawione jest nawet najmniejszych drobinek kurzu.


odkurzacz bezprzewodowy ranking


SAMSUNG VS15T7031R1 Jet 70 Turbo Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 21.6 [V]

40 minut czasu pracy

800 ml pojemności pojemnika

86 dB tworzonego hałasu

Filtr antyalergiczny HEPAUdogodnienia:


Elektroszczotka

Stacja ładująca

Technologia cyklonu

Pięć warstw fitracji

Trzy tryby pracyOdkurzacz PHILIPS Aqua 5000 FC6718/01


Wracamy do marki Philips i urządzenia, które jest w stanie za jednym razem odkurzyć podłogę i ją umyć. Jeżeli mieszkasz w mniejszym domu lub mieszkaniu, ten model odkurzacza będzie dla Ciebie idealny. PHILIPS Aqua 5000 FC6718/01 jest atrakcyjnym cenowo urządzeniem 3w1. Kupując jeden sprzęt masz możliwość skutecznego odkurzenia, zmycia podłóg oraz zastosowania go jako odkurzacza ręcznego. Czego chcieć więcej?


odkurzacz bezprzewodowy ranking


PHILIPS Aqua 5000 FC6718/01 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 18 [V]

40 minut czasu pracy

400 ml pojemności pojemnika

80 dB tworzonego hałasu

Filtr zmywalny HEPAUdogodnienia:


Stacja dokująca

Mycie podłóg

Technologia cyklonu

Odkurzacz ręczny

Nakładka zasysająca 180 st.Odkurzacz BOSCH BCS812INF Seria 8 Unlimited


Bosch BCS812INF Seria 8 Unlimited to urządzenie inne niż wszystkie. Zastosowanie wytrzymałego akumulatora, który będzie pasował do wszelkich urządzeń domowych marki Bosch pozwoli Ci na wyposażenie całego domu w bezprzewodowe urządzenia jednej z najbardziej znanych marek na świecie. Liczne nakładki ssące pozwolą Ci dostosować pracę do przeróżnych miejsc, nawet tych najtrudniejszych do wyczyszczenia.


odkurzacz bezprzewodowy ranking


BOSCH BCS812INF Seria 8 Unlimited Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 18 [V]

40 minut czasu pracy

400 ml pojemności pojemnika

76 dB tworzonego hałasu

Filtr kasetowy Pure AirUdogodnienia:


Wielofunkcyjny akumulator

Dwa wymienne akumulatory

Elektroszczotka

Odkurzacz ręczny

Liczne nakładkiOdkurzacz TEFAL Air Force Flex 360 TY9479


Tefal Air Force Flex 360 TY9479 stosuje bardzo ciekawe rozwiązanie jakim jest elastyczna rura. Zginalna rączką pozwoli Ci na dotarcie do każdego miejsca. To koniec problemów z przesuwaniem ciężkich mebli, by pod nimi posprzątać. Urządzenie będzie podążało w każdym kierunku, który wyznaczysz. Poza ergonomicznością i wygodą użytkowania, warto zwrócić uwagę na tryb boost, który wyzwoli z odkurzacza dodatkową moc i usprawni sprzątanie.


odkurzacz bezprzewodowy ranking


TEFAL Air Force Flex 360 TY9479 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 21.9 [V]

35 minut czasu pracy

650 ml pojemności pojemnika

82 dB tworzonego hałasu

Filtr zmywalny EPAUdogodnienia:


Elastyczna rura

Tryb boost

Podświetlenie LED

Odkurzacz ręczny

Różne końcówki


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert