Poradniki Eksperta

Robot sprzątający do małego mieszkania - jaki wybrać?

Domowe porządki to zajęcie, które dla jednych stanowi źródło relaksu, a dla innych nieprzyjemną konieczność. Pozbycie się kurzu, usunięcie plam i zabrudzeń wymaga nie tylko zaangażowania, ale także cierpliwości. Istotny jest też sam metraż mieszkania. Lokatorzy niewielkich wnętrz mają to szczęście, że sprzątanie zajmuje im znacznie mniej czasu niż mieszkańcom np. dużych domów jednorodzinnych. Nie zmienia to faktu, że w czterech kątach o ograniczonej wielkości równie dobrze sprawdzą się nowoczesne sprzęty do usuwania zanieczyszczeń. Wśród nich znajduje się m.in. robot sprzątający do małego mieszkania, który pozostawia podłogę nieskazitelnie czystą. 


Robot sprzątający do małego mieszkania


Czy warto kupić robot sprzątający do małego mieszkania?


Solidny odkurzacz to bez wątpienia jeden z podstawowych elementów, który powinien znajdować się w każdym domu. Czyste podłogi oraz dywany sprawiają, że wnętrza prezentują się schludnie i stylowo. Obecnie tradycyjne urządzenia czyszczące powoli ustępują miejsca nowoczesnym robotom. Dzięki nim usuwanie zabrudzeń jest prostsze, szybsze i skuteczniejsze. Robot sprzątający do małego mieszkania dopasowuje się do wymagań niewielkich pomieszczeń i dociera do miejsc trudno dostępnych. Posiada zaawansowaną funkcję mapowania poszczególnych pokojów, co pozwala mu efektywnie zbierać kurz, włosy czy też sierść zwierząt z wszelkich narożników oraz spod ścian. Szczotki główne i boczne w połączeniu z mocną siłą ssania rewelacyjnie rozprawiają się z nawet najdrobniejszymi cząsteczkami brudu. Do tego urządzenie daje znakomite efekty zarówno na powierzchniach płaskich takich jak płytki i panele, a także dywanach i wykładzinach. 

Innowacja w połączeniu z jakością


Zaletą robota sprzątającego do małego mieszkania jest to, że zajmuje niewiele miejsca. W momencie gdy nie sprząta podłóg, mieści się w specjalnej stacji, przymocowanej do ściany i stanowi designerski dodatek do pomieszczenia. Port ten odpowiada za zasilanie odkurzacza, a zastosowanie wydajnego akumulatora umożliwia wyczyszczenie podłóg w całym domu na jednym ładowaniu. Dodatkową zaletą robota sprzątającego do małego mieszkania jest możliwość ustawienia jego harmonogramu pracy. Oznacza to, że użytkownik przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej jest w stanie zdecydować, w jakie dni tygodnia i o której godzinie odkurzacz ma zacząć swoją pracę. Co więcej, sprzętem można sterować także w sposób zdalny lub poprzez wydawanie odpowiednich poleceń głosowych. 


Robot sprzątający, czyli perfekcyjna czystość


To nowoczesne urządzenie do sprzątania doskonale sprawdza się w każdym mniejszym mieszkaniu. Radzi sobie z przeszkodami w postaci progów oraz przejściami z powierzchni płaskiej na dywan. Niektóre modele posiadają dodatkowo funkcję mopowania, która zwalcza także zaschnięte plamy i zabrudzenia. Sama obsługa sprzętu jest banalnie prosta. Wszelkie nieczystości są przechowywane w pojemnym zbiorniku, który można samodzielnie opróżnić, umyć i po chwili ponownie korzystać z atrakcyjnych funkcji urządzenia. Dodatkowo nowoczesne filtry antyalergiczne rewelacyjnie usuwają wszelkie drobnoustroje i pyłki, które, choć niewidoczne dla oka, mogą negatywnie oddziaływać na zdrowie lokatorów. 


Chcesz, aby w Twoim domu stale panowała nieskazitelna czystość? Oszczędź swój czas oraz energię i koniecznie poznaj szeroką ofertę robotów sprzątających do małego mieszkania. Wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania!


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert