Poradniki Eksperta

Suszarki do włosów z jonizacją – ranking [TOP10]

Suszarki do włosów z jonizacją to urządzenia, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Zastosowanie pielęgnacji jonowej podczas suszenia włosów, ma wprost zbawienny wpływ na nasze pasma. Stają się one lśniące, zdrowsze i po prostu lepiej wyglądają. Metoda ta, jeszcze do niedawna była rzadko spotykanym rozwiązaniem, jednak obecnie niemal standardem jest suszarka z jonizacją. Ranking dziesięciu modeli, który prezentujemy poniżej, obejmuje urządzenia warte zainteresowania. Na co zwracać uwagę, jakie suszarki z jonizacją sprawdzą się w przypadku grubych, a jakie w przypadku cienkich włosów? Czy jonizacja dobrze wpływa na włosy kręcone? Jeśli szukasz suszarki do włosów z jonizacją, ranking z pewnością pomoże Ci, znaleźć model odpowiedni do Twoich potrzeb.


Suszarka PHILIPS SenseIQ BHD827/00


SenseIQ BHD827/00 to model polecany dla osób, które lubią sprzęt z najwyższej półki. Urządzenie to wyposażone jest w szereg zaawansowanych rozwiązań, dzięki którym włosy są suszone bardzo efektywnie, a jednocześnie niezwykle delikatnie. Zastosowanie czujników, badających temperaturę oraz nawilżenie włosów, pozwala dopasować parametry optymalne do szybkiego suszenia, ale przede wszystkim, ochrony włosów i zachowania ich naturalnej wilgotności. W zestawie z urządzeniem, znajdują się trzy nasadki: dyfuzor, koncentrator oraz masażer. Wystarczy założyć wybraną nasadką, a urządzenie samo dopasuje jeden z pięciu automatycznych trybów pracy.


Sprawdź również:

Co to jest jonizacja w suszarce?

suszarka do włosów z jonizacją ranking


PHILIPS SenseIQ BHD827/00 Dane techniczne


Moc: 1 800 W

Cyfrowy silnik

Trzy poziomy temperatury

Trzy prędkości nadmuchu

Trzy nasadki w zestawie: koncentrator, dyfuzor i masażerUdogodnienia


Pięć zaprogramowanych trybów suszenia

Dodatkowy tryb manualny

Nawiew zimnego powietrza

Czujniki nawilżenia oraz temperatury włosów

Automatyczny dobór trybu suszenia, do wybranej nasadkiSuszarka REMINGTON AC9300 Shine Therapy Pro


Jeśli szukasz suszarki do włosów z jonizacją, ranking Ci pomoże, przedstawiając model Remington AC9300 Shine Therapy Pro. Urządzenie wyposażone jest w dwa porty, uwalniające jony. Podwójna jonizacja generuje jeszcze więcej cząstek, by zapewnić włosom zdrowie, blask i gładkość. Model ma trzy poziomy temperatury oraz dwie prędkości nadmuchu. Dostępny jest także chłodny nawiew, który domyka łuski i utrwala fryzurę. Atutem urządzenia jest dodatkowa pielęgnacja, z wykorzystaniem mikrocząsteczek olejku arganowego, które wnikają we włosy przy każdym suszeniu. W połączeniu z podwójną jonizacją, takie suszenie zapewnia włosom odżywienie i piękny wygląd. W suszarce zastosowano wydajny silnik o przedłużonej żywotności, dzięki czemu urządzenie będzie działać niezawodnie przez wiele lat.


suszarka do włosów z jonizacją


REMINGTON AC9300 Shine Therapy Pro Dane techniczne


Moc: 2 200 W

Silnik o wydłużonej żywotności

Trzy poziomy temperatury

Dwie prędkości nadmuchu

Dwie nasadki w zestawie: koncentrator i dyfuzorUdogodnienia


Uwalnia mikrocząsteczki olejku arganowego, który pielęgnuje włosy

Podwójna jonizacja

Nawiew zimnego powietrza

Uchwyt do zawieszenia

Długi przewódSuszarka PHILIPS ThermoProtect BHD351/10


Suszarka BHD351/10 marki Philips, wyposażona jest w unikalną nasadkę ThermoProtect, której konstrukcja obniża temperaturę suszenia o 15 stopni Celsjusza. Rozwiązanie to daje włosom jeszcze większą ochronę i pozwala suszyć je w bezpieczniejszej temperaturze. Mocną stroną tego modelu, jest bardzo wiele kombinacji siły nadmuchu i temperatury. Każdy z tych parametrów ma aż sześć stopni, by lepiej dopasować dane współczynniki do naszych potrzeb. Jonizacja oraz zimny nawiew sprawiają, że włosy są lśniące, wyglądają zdrowo, a do tego nie puszą się i dobrze układają. W zestawie z urządzeniem, poza wspomnianą już nasadką ThermoProtect, znajduje się także koncentrator do prostowania włosów.


suszarka do włosów z jonizacją ranking


PHILIPS ThermoProtect BHD351/10 Dane techniczne


Moc: 2 100 W

sześć poziomów temperatury

sześć prędkości nadmuchu

dwie nasadki w zestawie: koncentrator oraz nasadka ThermoProtect

Kolor: czarnyUdogodnienia


Wiele kombinacji temperatury i siły nadmuchu

Nasadka ThermoProtect obniża temperaturę suszenia o 15 stopni Celsjusza

Nawiew zimnego powietrza

Lekka i poręczna konstrukcja

Uchwyt do zawieszaniaSuszarka REMINGTON D5715 Thermacare Pro


Model D5715 Thermacare Pro marki Remington, to suszarka wyróżniająca się dużą mocą silnika, wynoszącą aż 2 100 W, o wydajności 2 300 W. W połączeniu z niższą temperaturą suszenia, pozwala to na efektywne suszenie włosów z zapewnieniem ochrony przez wysoką temperaturą. Trzy poziomy ciepła, dwie prędkości nadmuchu oraz chłodny nawiew, pozwalają dopasować parametry do bieżących potrzeb. W zestawie z suszarką, znajdują się koncentrator oraz dyfuzor, którymi wysuszysz każdy typ włosów. Jeśli zależy Ci na suszarce, która wyróżnia się cichą pracą, to ten model jest dla Ciebie. Zastosowano tu rozwiązania, pozwalające na redukcję hałasu, dzięki czemu codzienne suszenie włosów, będzie jeszcze bardziej komfortowe.


suszarka z jonizacja ranking


REMINGTON D5715 Thermacare Pro Dane techniczne


Moc: 2 100 W

Trzy poziomy temperatury

Dwie prędkości nadmuchu

Dwie nasadki w zestawie: dyfuzor i koncentrator

Kolor: czarnyREMINGTON D5715 Thermacare Pro Dane techniczne


Moc: 2 100 W

Trzy poziomy temperatury

Dwie prędkości nadmuchu

Dwie nasadki w zestawie: dyfuzor i koncentrator

Kolor: czarnySuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600


Jeśli szukasz zaawansowanej suszarki do włosów z jonizacją, ranking prezentuje model Diamond DHD600 marki Götze & Jensen. Urządzenie to ma aż siedem prędkości nadmuchu i osiem poziomów temperatury oraz zimny nawiew. Wybrane przez siebie ustawienia, możesz zablokować jednym przyciskiem. Wyróżnikiem tego sprzętu jest wyświetlacz LCD, który ułatwia wybór ustawień. Innowacyjnym rozwiązaniem, jakie zastosowano w tej suszarce, jest specjalny koszyczek, w którym możesz umieścić olejek pielęgnacyjny. Zostanie on równomiernie rozłożony na włosach podczas suszenia.


suszarki do włosów z jonizacją ranking


GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600 Dane techniczne


Moc: 2 200 W

Cyfrowy silnik

Osiem poziomy temperatury

Siedem prędkości nadmuchu

Kolor: czarnyUdogodnienia


Wyświetlacz LCD i dotykowy panel sterowania

Obrotowa końcówka otworu suszarki

Nawiew zimnego powietrza

Innowacyjny koszyczek do równomiernej aplikacji olejków pielęgnujących podczas suszenia

Uchwyt do zawieszaniaSuszarka PHILIPS HP8232/00


HP8232/00 marki Philips to kolejna suszarka do włosów z jonizacją, na którą warto zwrócić uwagę. Model ma dwie prędkości nadmuchu oraz trzy ustawienia temperatury, co daje aż sześć różnych kombinacji ustawień. Do tego jest również nawiew zimnego powietrza. Silnik ma moc 2 200 W, co pozwala efektywnie suszyć włosy. Jeśli szukasz rozwiązania, które zagwarantuje Ci wyjątkowe suszenie, to takie ma właśnie ta suszarka. Jest to funkcja kontroli temperatury ThermoProtect, dzięki której włosy schną szybko, ale z zachowaniem ich ochrony przed przesuszeniem.


suszarko do włosow z jonizacją ranking


PHILIPS HP8232/00 Dane techniczne


Moc: 2 200 W

Trzy poziomy temperatury

Dwie prędkości nadmuchu

Dwie nasadki w zestawie

Kolor: białyUdogodnienia


Funkcja kontroli temperatury ThermoProtect

Przewód zasilający o długości 1,8 m

Nawiew zimnego powietrza

Zdejmowany filtr wlotowy

Uchwyt do zawieszaniaSuszarka DYSON Supersonic HD03


Dyson Supersonic HD03 to kwintesencja tego, czym są najnowocześniejsze suszarki do włosów z jonizacją. Ranking obejmuje to urządzenie, nie tylko ze względu na nietypowy design, ale także zastosowane w nim rozwiązania – takie jak magnetyczne mocowanie końcówek suszących Jest to sprzęt z wytrzymałym, cyfrowym silnikiem o mocy 1 600 W. Chłodny nawiew i jonizacja, dbają o zdrowy wygląd włosów i ich lepsze układanie się. W zestawie z urządzeniem są cztery nakładki do suszenia, w tym końcówka do wygładzania włosów.


suszarki do włosów z jonizacją ranking


DYSON Supersonic HD03 Dane techniczne


Moc: 1 600 W

Cyfrowy silnik

Cztery poziomy temperatury

Trzy prędkości nadmuchu

Cztery nasadki w zestawieUdogodnienia


Praktyczny pasek na rękę

Inteligentna kontrola ciepła

Nawiew zimnego powietrza

Magnetycznie mocowane nasadki

Eleganckie etui i mata antypoślizgowa w zestawieSuszarka ROWENTA CV7461 Pro Respect Premium Care


Suszarka Pro Respect Premium Care marki Rowenta, to kolejny model z jonizacją oraz cyfrowym silnikiem o wysokiej mocy, bo aż 2 400 W. Trzy prędkości nadmuchu oraz trzy poziomy temperatury z nawiewem zimnego powietrza, dają szeroki wybór kombinacji suszenia. W zestawie z urządzeniem, są trzy nasadki: koncentrator, dyfuzor oraz nasadka do masażu głowy, która pozwoli zrelaksować się po całym dniu. Zdejmowana kratka wylotu powietrza, ułatwia oczyszczenie suszarki z zabrudzeń, a praktyczny, obrotowy uchwyt do zawieszania, umożliwia wygodne przechowywanie urządzenia.


suszarka do włosów z jonizacją ranking


ROWENTA CV7461 Pro Respect Premium Care Dane techniczne


Moc: 2 400 W

Cyfrowy silnik

Trzy poziomy temperatury

Trzy prędkości nadmuchu

Trzy nasadki w zestawieUdogodnienia


Przewód zasilający o długości 1,8 m

Nasadka do masażu skóry

Nawiew zimnego powietrza

Zdejmowana kratka wylotu powietrza

Obrotowy uchwyt do zawieszaniaSuszarka REMINGTON AC8820 Keratin Protect


Model marki Remington AC8820 Keratin Protect, to suszarka z silnikiem o wydłużonej żywotności. 2 200 W mocy oraz trzy poziomy temperatury i dwie prędkości nadmuchu, pozwalają suszyć włosy szybko i bezpiecznie. Innowacyjnym rozwiązaniem, jakie poza jonizacją i chłodnym nawiewem działają ochronnie na włosy, jest zastosowanie keratyny i olejku migdałowego. Znajdują się one w pierścieniu suszarki i są uwalniane podczas każdego suszenia.


suszarka do włosów z jonizacją ranking


REMINGTON AC8820 Keratin Protect Dane techniczne


Moc: 1 800 W

Silnik o wydłużonej żywotności

Trzy poziomy temperatury

Dwie prędkości nadmuchu

Trzy nasadki w zestawieUdogodnienia


Pierścień suszarki zawiera keratynę i olej migdałowy

Ceramiczna, równomiernie nagrzewająca się kratka

Nawiew zimnego powietrza

Przewód o długości 3 m

Uchwyt do zawieszaniaSuszarka GÖTZE & JENSEN HD700


Jeśli szukasz suszarki do włosów z jonizacją, ranking prezentuje Ci model HD700 marki Götze & Jensen, odznaczający się wysoką mocą silnika. Urządzenie ma trzy poziomy temperatury i dwie prędkości pracy. Chłodny nawiew, pozwala domknąć łuskę oraz utrwalić fryzurę. W zestawie z modelem jest koncentrator do układania fryzury oraz dyfuzor, który przyda się, by unieść włosy u nasady lub podkreślić naturalny skręt włosów.


suszarka do włosów z jonizacją ranking


GÖTZE & JENSEN HD700 Dane techniczne


Moc: 2 400 W

Cyfrowy silnik

Trzy poziomy temperatury

Dwie prędkości nadmuchu

Dwie nasadki w zestawieUdogodnienia


Łatwy wybór ustawień

Nawiew zimnego powietrza

Uchwyt do zawieszenia

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Ergonomiczna rączka


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert