Poradniki Eksperta

Jaki wentylator kolumnowy? Ranking [TOP10]

Jednym z najprostszych sposobów na ochłodę w gorące dni, jest zakup wentylatora. Jest to sprzęt prosty w obsłudze, mobilny i wygodny w użytkowaniu. Taki właśnie jest wentylator kolumnowy. Ranking, który przygotowaliśmy, prezentuje dziesięć urządzeń, wartych uwagi. W naszym zestawieniu, nie tylko podpowiadamy, jaki wentylator kolumnowy wybrać, ale też omawiamy ciekawe rozwiązania poszczególnych modeli. Wśród urządzeń dostępnych na rynku, znajdziemy, m.in. sprzęty z regulacją prędkości, kilkoma trybami pracy, a nawet funkcją jonizacji powietrza. Wybór jest obecne tak duży i zróżnicowany, że każdy użytkownik znajdzie wentylator dopasowany do swoich potrzeb. Ważną zaletą wszystkich wentylatorów kolumnowych jest ich smukła budowa, dzięki czemu świetnie sprawdzają się także w mniejszych pomieszczeniach i można łatwo znaleźć im miejsce nawet tam, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni.


Wentylator GÖTZE & JENSEN FN750


Wentylator kolumnowy FN750 marki Götze & Jensen to elegancki model w czarnym kolorze, z przejrzystym wyświetlaczem. Urządzenie ma moc 45 W i dostępne trzy tryby pracy: naturalny, nocny oraz normalny z regulacją prędkości w zakresie czterech stopni. Wentylator jest lekki i stoi na solidnej, stabilnej podstawie. Dodatkowe zalety to: wbudowany timer, funkcja ruchu oscylacyjnego oraz możliwość sterowania pilotem.


Jaki wentylator kolumnowy? Ranking


GÖTZE & JENSEN FN750 Dane techniczne


Moc: 45 W

Liczba poziomów mocy: 4

Wymiary: 30 x 30 x 101 cm

Waga: 3,7 kg

3 tryby pracyUdogodnienia


Ruch oscylacyjny

Wbudowany timer

Wyświetlacz

Sterowanie pilotem

Stabilna podstawaWentylator HB TF1201DWRC


Jeśli nie wiesz, jaki wentylator kolumnowy wybrać i szukasz urządzenia o ciekawym wyglądzie i podstawowych rozwiązaniach, zwróć uwagę na model marki HB o symbolu TF1201DWRC. Jest to urządzenie z trzema prędkościami pracy i możliwością oscylacji. Aktualne parametry sprawdzimy na czytelnym wyświetlaczu. Co ważne, urządzeniem można wygodnie sterować za pomocą pilota.


jaki wentylator kolumnowy


HB TF1201DWRC Dane techniczne


Moc: 50 W

Liczba poziomów mocy: 3

Wymiary: 20 x 25 x 120 cm

Waga: 3,7 kg

Kolor: biało-czarnyUdogodnienia


Ruch oscylacyjny

Wyświetlacz

Sterowanie pilotem

Stabilna podstawa

Ciekawa kolorystykaWentylator SENCOR SFN 5040BL


Jaki wentylator kolumnowy wybrać? Polecamy ten marki Sencor SFN 5040BL. To urządzenie wyróżniające się ciekawym designem. Model ma moc 90 W i aż siedem prędkości, które pomogą zapewnić chłód, nawet w bardzo upalne dni. Wentylator może być sterowany przy pomocy dotykowego wyświetlacza lub zdalnie – pilotem. Wbudowany timer, pozwala ustawić oczekiwany czas pracy, a funkcja oscylacji, ułatwia równomierne ochładzanie przestrzeni.


Jaki wentylator kolumnowy


SENCOR SFN 5040BL Dane techniczne


Moc: 90 W

Liczba poziomów mocy: 7

Wymiary: 29,5 x 29,5 x 110 cm

Waga: 4,5 kg

Poziom hałasu: 50 dB(A)Udogodnienia


Ruch oscylacyjny

Wbudowany timer

Wyświetlacz

Sterowanie pilotem

Stabilna podstawaWentylator BLAUPUNKT AFT801271773


Ochłodę w gorące dni zapewni wentylator Blaupunkt AFT801271773. Urządzenie jest sterowane przy pomocy dotykowego panelu z wyświetlaczem lub pilotem. Model ten wyposażony jest w timer oraz funkcję ruchu oscylacyjnego, która ułatwia równomierne rozprowadzanie powietrza. Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia, nawiew kierowany jest ku górze, co poprawia cyrkulację i zapobiega wrażeniu przeciągu. Wentylator ma atrakcyjny wygląd, obudowę w kolorze czarnym i odznacza się cichą pracą.


wentylator kolumnowy ranking


BLAUPUNKT AFT801271773 Dane techniczne


Moc: 45 W

Liczba poziomów mocy: 3

Wymiary: 31,5 x 31,5 x 107,7 cm

Waga: 4,3 kg

Poziom hałasu: 40 dB(A)Udogodnienia


Ruch oscylacyjny

Wyświetlacz

Timer

Regulacja kąta nachylenia

Praktyczny schowek na pilotaWentylator BLAUPUNKT Retro AFT601


W naszym rankingu znalazł się także wentylator Blaupunkt Retro AFT601. Urządzenie to wyróżnia się ciekawym designem, nawiązującym do stylistyki retro. Mocną stroną modelu, są cztery tryby pracy (standardowy, naturalny, nocny i dziecięcy) oraz trzy poziomy prędkości nawiewu. Ciekawym rozwiązaniem jest tryb dziecięcy, w którym urządzenie początkowo pracuje z maksymalną mocą, by następnie ją zmniejszyć, a po trzech godzinach samodzielnie się wyłączyć, umożliwiając dalszy spokojny sen.


wentylator kolumnowy ranking


BLAUPUNKT Retro AFT601 Dane techniczne


Moc: 45 W

Liczba poziomów mocy: 3

Wymiary: 31,5 x 31,5 x 96 cm

Waga: 3,8 kg

4 tryby pracyUdogodnienia


Ruch oscylacyjny

Wyświetlacz

Timer

Sterowanie pilotem

Atrakcyjny designWentylator MESMED MT-729


Wentylator marki Mesmed o symbolu MT-729 to sprzęt dla osób, które wybierają podstawowe rozwiązania. Jest to klasyczny model kolumnowy w obudowie z solidnego, odpornego na uszkodzenia plastiku. Śmigła rozłożone są na całej wysokości urządzenia, co sprawia, że nawiew odbywa się niemal od samej podstawy. Sprzęt wyposażony jest w trzy prędkości nawiewu oraz funkcję oscylacji. Moc 50 W, zapewnia wydajną pracę. Kratkowa osłona śmigieł, gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.


jaki wentylator kolumnowy


MESMED MT-729 Dane techniczne


Moc: 50 W

Liczba poziomów mocy: 3

Wymiary: 22 x 22 x 72 cm

Waga: 1,95 kg

Kolor: czarnyUdogodnienia


Ruch oscylacyjny

Bardzo lekki

Kratkowa osłona śmigieł

Nadmuch na całej wysokości urządzenia

Stabilna podstawaWentylator HB TF1101BRC


Wentylator HB TF1101BRC to urządzenie wyróżniające się funkcją jonizacji. Model ten ma trzy tryby pracy: normalny, naturalny oraz tryb nocny i wyposażony jest w trzy poziomy regulacji mocy. Urządzenie może być sterowane dotykowym wyświetlaczem lub za pomocą pilota. Wbudowany timer z możliwością programowania wyłączenia do ośmiu godzin, czyni użytkowanie bardziej komfortowym i praktycznym.


jaki wentylator kolumnowy


HB TF1101BRC Dane techniczne


Moc: 65 W

Liczba poziomów mocy: 3

Wysokość: 110 cm

3 tryby pracy

Kolor: czarnyUdogodnienia


Ruch oscylacyjny

Jonizacja powietrza

Wyświetlacz

Sterowanie pilotem

Wbudowany timerWentylator BIMAR VC119


Wentylator kolumnowy BIMAR VC119 odznacza się nowoczesnym wyglądem i obudową w kolorze bieli. Model ten ma wbudowany głośnik z połączeniem bezprzewodowym Bluetooth, dzięki czemu służy nie tylko do ochładzania powietrza, ale też zapewnia możliwość słuchania muzyki. Dzięki timerowi, zaprogramujesz wyłączenie urządzenia nawet do 12 godzin. Przenoszenie urządzenia ułatwia wygodny uchwyt. Jeśli nie wiesz, jaki wentylator kolumnowy wybrać, a szukasz urządzenia o ciekawych rozwiązaniach, rozważ właśnie ten sprzęt.


wentylator kolumnowy ranking


BIMAR VC119 Dane techniczne


Moc: 60 W

Liczba poziomów mocy: 3

Wymiary: 32 x 32 x 120 cm

Waga: 4,5 kg

Kolor: białyUdogodnienia


Ruch oscylacyjny

Wbudowany timer

Głośnik Bluetoth

Jonizacja powietrza

Uchwyt do przenoszeniaWentylator BLACK & DECKER BXEFT45E


Wentylator Black & Decker BXEFT45E może być sterowany dotykowo lub za pomocą pilota. Wyposażony jest w czytelny wyświetlacz, na którym można łatwo sprawdzić aktualne parametry pracy. Urządzenie ma trzypoziomową regulację mocy oraz praktyczną lampkę kontrolną. Śmigła rozmieszczone są na całej wysokości wentylatora, dlatego nawiew odbywa się od samej podstawy urządzenia. Dzięki funkcji oscylacji, powietrze jest równomiernie rozprowadzane po pomieszczeniu.


jaki wentylator kolumnowy


BLACK & DECKER BXEFT45E Dane techniczne


Moc: 45 W

Liczba poziomów mocy: 3

Wymiary: 16 x 18,5 x 80 cm

Waga: 3,1 kg

Kolor: czarnyUdogodnienia


Ruch oscylacyjny

Lampka kontrolna

Wyświetlacz

Wbudowany timer

Antypoślizgowe nóżkiWentylator AIR NATUREL FANT0003 Fantasy


Jeśli nie wiesz, jaki wentylator kolumnowy wybrać, zwróć uwagę na Air Naturel FANT0003 Fantasy. Urządzenie ma trzy poziomy mocy oraz trzy tryby pracy, w tym tryb nocny, w którym wyłączone jest podświetlenie. W trybie naturalnym, urządzenie generuje przyjemną dla skóry chłodną bryzę. Wentylator może być sterowany mechanicznymi przyciskami, umieszczonymi na górze obudowy lub za pomocą pilota. Ciekawym rozwiązaniem jest 12-godzinny timer, pokazujący czas pozostały do wyłączenia.


wentylator kolumnowy ranking


AIR NATUREL FANT0003 Fantasy Dane techniczne


Moc: 35 W

Liczba poziomów mocy: 3

Wymiary: 31,5 x 31,5 x 117 cm

Waga: 3,8 kg

Poziom hałasu: 57 dB(A)Udogodnienia


Ruch oscylacyjny

Wbudowany timer

Wyświetlacz

Sterowanie pilotem

Praktyczny schowek na pilot


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert