Poradniki Eksperta

Rower trekkingowy damski ranking [TOP7]

Niejedna kobieta zastanawia się na wiosnę jaki dobry rower trekkingowy damski kupić; na co zwrócić uwagę, jak ma być wyposażony. Rower trekkingowy to jednoślad wycieczkowy, ale często wykorzystywany na co dzień. Standardowo wyposażony jest w błotniki, bagażnik i oświetlenie. Jaki będzie zatem najlepszy rower trekkingowy damski? Ranking, który przygotowaliśmy pomoże Ci podjąć decyzję.


Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D17


Pierwszą propozycją jest dobry rower trekkingowy damski Indiana X-Road 1.0. Rama jest aluminiowa i ma rozmiar 17 cali. Damka przeznaczona dla pań o wzroście 165-174 cm. Rower ma tylną 7-biegową przerzutkę Shimano Altus oraz przednią, 3-biegową Shimano Tourney. Daje to 21 biegów, co jest liczbą zupełnie wystarczającą do codziennych podróży. Za komfort odpowiada amortyzator Suntour. Co ważne dla pań jeżdżących w sukienkach, rower wyposażony jest osłonę łańcucha.


Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D17 Biało-żółty


INDIANA X-Road 1.0 D17 Dane techniczne


 Rozmiar ramy: M

Aluminiowa rama

Przerzutka przód: Shimano Tourney

Przerzutka tył: Shimano AltusUdogodnienia


Niska waga ramy

Aluminiowe koła 28 cali

Amortyzator

21 biegówRower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D17


Podróżując po zróżnicowanym terenie, docenisz zalety, jakie oferuje rower trekkingowy damski. Ranking nie mógł więc pominąć modelu Indiana X-Road 1.0. Lekka aluminiowa rama o rozmiarze 17 cali przeznaczona jest dla kobiet o wzroście między 165 a 174 cm. To rower w pełni wyposażony do codziennych wyjazdów. Posiada błotniki, mocny bagażnik, a także oświetlenie. Amortyzator odciąży ręce podczas jazdy po nierównych drogach, a regulowana kierownica pozwoli uzyskać optymalną sylwetkę. Rower porusza się na kołach 28-calowych z aluminiowymi obręczami. Jednoślad wyposażony jest w przerzutki Shimano: z przodu model Tourney, z tyłu – Altus. W sumie mamy do dyspozycji 21 biegów, co jest wartością zupełnie wystarczającą do codziennych podróży.


Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D17 Srebrno-błękitny


INDIANA X-Road 1.0 D17 Dane techniczne


Rozmiar ramy: M

Aluminiowa rama

Przerzutka przód: Shimano Tourney

Przerzutka tył: Shimano AltusUdogodnienia


Niska waga ramy

Aluminiowe koła 28 cali

Amortyzator

21 biegówRower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D18


Kolejną propozycją roweru trekkingowego dla kobiet jest Indiana X-Road 1.0. To prosty rower zbudowany na stalowej ramie, której rozmiar (18 cali) jest odpowiedni dla kobiet o wzroście 171-176 cm. Nie posiada co prawda amortyzatora, ale to niezawodny rower, zupełnie wystarczający do codziennych dojazdów np. do pracy. Napęd to 6-biegowa tylna przerzutka obsługiwana obrotową manetką. Rower posiada oczywiście pełne oświetlenie.


Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D18 Czarno-błękitny


INDIANA X-Road 1.0 D18 Dane techniczne


Rozmiar ramy: M/L

Stalowa rama

Przerzutka tył: Saiguan

Obrotowa manetkaUdogodnienia


6 biegów

Oświetlenie

Błotniki

BagażnikRower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D19


Jeśli szukasz roweru do codziennych dojazdów do pracy czy na zakupy, zwróć uwagę na rower trekkingowy damski. Ranking proponuje damkę Indiana X-Road 1.0 D19. Aluminiowa rama 19 cali będzie idealna dla kobiet o wzroście 174-180 cm. O komfort podróżowania dba amortyzator oraz kierownica z możliwością ustawienia. Napęd od japońskiego producenta Shimano to 3-biegowa przerzutka Toyrney z przodu, a z tyłu 7-biegowa Altus, czyli w sumie 21-biegów. Rower trekkingowy wyposażony jest w błotniki, bagażnik i oświetlenie.


Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D19 Srebrno-błękitny


INDIANA X-Road 1.0 D19 Dane techniczne


Rozmiar ramy: L

Aluminiowa rama

Przerzutka przód: Shimano Tourney

Przerzutka tył: Shimano AltusUdogodnienia


Niska waga ramy

Aluminiowe koła 28 cali

Amortyzator

21 biegówRower trekkingowy INDIANA X-Road 5.0 D19


Następny dobry trekkingowy rower damski to Indiana X-Road 5.0 w kolorze grafitowym, przeznaczony dla bardziej wymagających kobiet. Napęd to wyższa grupa osprzętu Shimano – 27 biegowe przerzutki Deore, będące kombinacją 9-biegowej przerzutki tylnej i 3-biegowej przedniej. Hamulce tarczowe Shimano gwarantują, że rower zatrzyma się szybko i bezpiecznie w każdych warunkach pogodowych. Amortyzator Suntour odpowiadający za komfort jazdy posiada blokadę skoku. Kolejny atut roweru to amortyzowana sztyca, która zadba o nasz kręgosłup i nadgarstki. Koła są 28-calowe na aluminiowych, dwukomorowych obręczach. Lekkie i wytrzymałe, bez problemu poradzą sobie z niespodziewanymi przeszkodami.


Rower trekkingowy INDIANA X-Road 5.0 D19 Grafitowy


INDIANA X-Road 5.0 D19 Dane techniczne


Rozmiar ramy: L

Aluminiowa rama

Przerzutka tył: Shimano Deore

Hamulce: ShimanoUdogodnienia


Niska waga ramy

Amortyzator

27 biegów

Hamulce tarczowe hydrauliczneRower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D19


Elegancką, czarno-fioletową ramą wyróżnia się kolejna propozycja dobrego damskiego roweru trekkingowego – Indiana X-Road 3.0 D19. Rower jest odpowiedni dla kobiet o wzroście 174-180 cm. Jest to damka z aluminiową ramą i przednim amortyzatorem firmy Suntour. Jednoślad posiada własne zasilanie do oświetlenia, które pochodzi z dynama umieszczonego w piaście przedniego koła. Wyposażony jest w przerzutki Shimano: z przodu 3-biegowy Tourney, a z tyłu 9-biegowe Alivio.


Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D19 Czarno-fioletowy


INDIANA X-Road 3.0 D19 Dane techniczne


Rozmiar ramy: L

Aluminiowa rama

Przerzutka przód: Shimano Tourney

Przerzutka tył: Shimano AlivioUdogodnienia


Niska waga ramy

Amortyzator

Amortyzowana sztyca siodła

24 biegiRower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D17


Dla kobiet o wzroście 164-170 cm szukających roweru trekkingowego dobrą propozycją będzie zbudowana na aluminiowej ramie Indiana X-Road 3.0. To pojazd bardzo komfortowy, wyposażony w amortyzator Sountour oraz amortyzowaną sztycę siodła. Posiada dynamo w piaście koła zasilające oświetlenie. Błotniki i bagażnik to standardowe wyposażenie tego roweru. Przerzutki Shimano to kombinacja 3 biegów z przodu i 8 z tyłu.


Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D17 Czarno-fioletowy


INDIANA X-Road 3.0 D17 Dane techniczne


Rozmiar ramy: M

Aluminiowa rama

Przerzutka przód: Shimano Tourney

Przerzutka tył: Shimano AlivioUdogodnienia


Niska waga ramy

Amortyzator

Amortyzowana sztyca siodła

24 biegi


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert