Poradniki Eksperta

HBO GO na telewizorze - jak z niego korzystać?

Początkowo HBO było wyłącznie siecią telewizyjną, która oferowała odbiorcom nowości filmowe i telewizyjne. Kanał HBO był kodowany i dostępny jedynie w szerszych abonamentach telewizyjnych największych operatorów - również w Polsce. Ostatnimi laty HBO dostosowało się do panujących trendów, oferując swoim klientom platformę streamingową HBO GO na telewizorze, ale nie tylko. Czym jest HBO GO? Jak aktywować HBO GO na TV? 


hbo go na tv


HBO GO na TV - popularna platforma streamingowa 


HBO GO aplikacja na TV już niedługo po swojej premierze okazała się dużym sukcesem. W bibliotece platformy znajdują się nie tylko produkcje, które aktualnie wyświetlane są na kanałach HBO (HBO, HBO HD, HBO2, HBO3, HBO OD), lecz także starsze produkcje i kinowe nowości. Wykorzystali to producenci, którzy zamiast sugerować, jaki telewizor kupić, zaczęli fabrycznie instalować aplikację na swoich sprzętach, ułatwiając klientom serwisu dostęp do ulubionych filmów i seriali. Większość telewizorów Samsung czy telewizorów Philips wyręcza użytkowników w szukaniu aplikacji - specjalny guzik aktywujący aplikację znajduje się na pilotach. Jeśli jednak w danym modelu nie ma fabrycznie zainstalowanej aplikacji, warto dowiedzieć się, jak aktywować HBO GO na telewizorze.


Jak oglądać HBO GO na telewizorze?


Dostęp do aplikacji HBO GO na TV jest płatny, dlatego też, aby cieszyć się HBO GO na telewizorze LG lub modelu innego producenta, konieczne jest wykupienie abonamentu bądź posiadanie rozszerzonego pakietu u dostawcy swoich usług telewizyjnych. Do oglądania najlepszych światowych produkcji niezbędne jest również posiadanie - jak już wspomniano - dedykowanej aplikacji HBO GO, którą należy pobrać (o ile nie została fabrycznie zainstalowana) poprzez sklepy poszczególnych systemów - Apple, Android czy Windows. To z kolei prowadzi do konkluzji, że, aby posiadać HBO GO na TV, trzeba mieć na nim również dostęp do internetu. Nowoczesne smart TV, jak większość telewizorów Sony, łączą się z siecią za pomocą kabla lub Wi-Fi, ale użytkownicy, którzy nie mają nowoczesnego telewizora, nie są na straconej pozycji. Co zrobić, by mieć HBO GO na telewizorze starszego typu? Zakupić specjalną  przystawkę smart TV, jak na przykład XIAOMI MI Box S, która rozwiąże problem. Po połączeniu się z siecią wystarczy wybrać interesującą nas aplikację, zainstalować ją, zalogować się do systemu i cieszyć się dostępem do szerokiej bazy HBO GO na smart TV.


HBO GO na telewizorze - co warto obejrzeć? 


Biblioteka HBO GO na TV to klasyka światowego kina i nowości. Filmy dokumentalne, fabularne i seriale, które pokochali widzowie na całym świecie. Materiały pogrupowane są tematycznie, a warto również zaznaczyć, że HBO GO to nie tylko znane produkcje, do których dostęp ma cały świat. HBO GO na telewizorze to także dostęp do produkcji marki HBO, jak „Gra o tron” czy „Westworld”, a także wiele, wiele innych, do których nieograniczony dostęp mają jedynie abonenci platformy. Warto również podkreślić, że nowe filmy pojawiają się w bibliotece niewiarygodnie szybko - niekiedy już kilka tygodni po kinowej premierze najlepsze filmy (na przykład „Alladyn” czy „Avengers: Koniec Gry”) można oglądać dzięki HBO GO na TV we własnym domu.


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert