Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Poradniki Eksperta

HBO GO na telewizorze - jak z niego korzystać?

Początkowo HBO było wyłącznie siecią telewizyjną, która oferowała odbiorcom nowości filmowe i telewizyjne. Kanał HBO był kodowany i dostępny jedynie w szerszych abonamentach telewizyjnych największych operatorów - również w Polsce. Ostatnimi laty HBO dostosowało się do panujących trendów, oferując swoim klientom platformę streamingową HBO GO na telewizorze, ale nie tylko. Czym jest HBO GO? Jak aktywować HBO GO na telewizorze? 


HBO GO - popularna platforma streamingowa 

Aplikacja HBO GO na telewizorze już niedługo po swojej premierze okazała się dużym sukcesem. W bibliotece platformy znajdują się nie tylko produkcje, które aktualnie wyświetlane są na kanałach HBO (HBO, HBO HD, HBO2, HBO3, HBO OD), lecz także starsze produkcje i kinowe nowości. Wykorzystali to producenci, którzy zamiast sugerować, jaki telewizor kupić, zaczęli fabrycznie instalować aplikację na swoich sprzętach, ułatwiając klientom serwisu dostęp do ulubionych filmów i seriali. Większość telewizorów Samsung czy Philips wyręcza użytkowników w szukaniu aplikacji - specjalny guzik aktywujący aplikację znajduje się na pilotach. Jeśli jednak w danym modelu nie ma fabrycznie zainstalowanej aplikacji, warto dowiedzieć się, jak uaktywnić HBO GO na telewizorze.


Jak aktywować HBO GO?


Dostęp do aplikacji jest płatny, dlatego też, aby cieszyć się HBO GO na telewizorze LG lub modelu innego producenta, konieczne jest wykupienie abonamentu bądź posiadanie rozszerzonego pakietu u dostawcy swoich usług telewizyjnych. Do oglądania najlepszych światowych produkcji niezbędne jest również posiadanie - jak już wspomniano - dedykowanej aplikacji HBO GO, którą należy pobrać (o ile nie została fabrycznie zainstalowana) poprzez sklepy poszczególnych systemów - Apple, Android czy Windows. To z kolei prowadzi do konkluzji, że, aby posiadać HBO GO na telewizorze, trzeba mieć na nim również dostęp do internetu. Nowoczesne smart TV, jak większość telewizorów Sony, łączą się z siecią za pomocą kabla lub Wi-Fi, ale użytkownicy, którzy nie mają nowoczesnego telewizora, nie są na straconej pozycji. Co zrobić, by mieć HBO GO na telewizorze starszego typu? Zakupić specjalną  przystawkę smart TV, jak na przykład XIAOMI MI Box S, która rozwiąże problem. Po połączeniu się z siecią wystarczy wybrać interesującą nas aplikację, zainstalować ją, zalogować się do systemu i cieszyć się dostępem do szerokiej bazy HBO GO na telewizorze.


HBO GO na telewizorze - co warto obejrzeć? 


Biblioteka HBO GO na telewizorze to klasyka światowego kina i nowości. Filmy dokumentalne, fabularne i seriale, które pokochali widzowie na całym świecie. Materiały pogrupowane są tematycznie, a warto również zaznaczyć, że HBO GO to nie tylko znane produkcje, do których dostęp ma cały świat. HBO GO na telewizorze to także dostęp do produkcji marki HBO, jak „Gra o tron” czy „Westworld”, a także wiele, wiele innych, do których nieograniczony dostęp mają jedynie abonenci platformy. Warto również podkreślić, że nowe filmy pojawiają się w bibliotece niewiarygodnie szybko - niekiedy już kilka tygodni po kinowej premierze najlepsze filmy (na przykład „Alladyn” czy „Avengers: Koniec Gry”) można oglądać dzięki HBO GO na telewizorze we własnym domu.


Telewizory z aplikacjami VOD w naszej ofercie:

Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną