Produkt archiwalny
Rower górski MTB LOMBARDO Imperia 5.0 M21 29 cali męski Brązowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Rower górski MTB ROMET Mustang EVO 3 29170148-A U17 29 cali Czarno-zielony
Rower górski MTB ROMET Mustang EVO 3 29190149-A U19 29 cali Czarno-zielony
Rower górski MTB ROMET Mustang Evo 2 CS 29190157-B U19 29 cali Grafitowo-granatowy
Rower górski MTB ROMET Mustang Evo 2 CS 29170156-B U17 29 cali Grafitowo-granatowy
Rower górski MTB ROMET Mustang Evo 2 CS 29190157-C U19 29 cali Grafitowo-granatowy
Produkt archiwalny
Rower górski MTB LOMBARDO Imperia 5.0 M21 29 cali męski Brązowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNa wycieczkę po bezdrożach
Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Przeżyj przygodę
Rower górski MTB LOMBARDO Imperia 5.0 M21 niewątpliwie spełni oczekiwania i wymagania wszystkich entuzjastów mocnych wrażeń w jeździe jednośladem po bezdrożach i wertepach. Jego nowoczesna konstrukcja, 12 biegów, wyprofilowana rama oraz duże i szerokie koła zapewnią Ci maksymalnie komfortową i płynną w danych warunkach terenowych jazdę. Jednośladem tym można także, rzecz jasna, poruszać się i po miejskich ulicach. Rower jest przystosowany do zamontowania wszelkich akcesoriów, takich jak np. licznik, oświetlenie czy uchwyt na telefon.
Lekka rama
Rama roweru górskiego MTB LOMBARDO Imperia 5.0 M21 jest wykonana z aluminium. Dzięki wykorzystaniu aluminium masa całkowita roweru wynosi zaledwie 15 kilogramów, co czyni kierowanie nim niezbyt absorbującym i umożliwia rowerzyście skoncentrowanie się na bacznym obserwowaniu otoczenia. Rama 21 cali w rowerze MTB przeznaczona jest dla osób o wzroście od 180 do 190 cm.
Wygodna jazda
W rowerze górskim MTB LOMBARDO Imperia 5.0 M21 zastosowane są koła w rozmiarze 29 cali. Aluminiowe obręcze kół są odporne na wgniecenia i inne odkształcenia, do których mogłoby dojść podczas najeżdżania na różne przeszkody. Koła ogumowane są wysokiej jakości oponami Schwalbe, które mają szerokość 2,25 cala. Tak duże koła i szerokie opony zapewniają komfort jazdy praktycznie po każdym podłożu, a głęboki bieżnik nadaje jednośladowi dobrą przyczepność.
Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza! Wraz z upływem czasu spada ciśnienie w kołach – to naturalne zjawisko spowodowane porowatością dętki, które może powodować większy wysiłek przy pedałowaniu oraz szybsze zużycie i większe ryzyko przebicia opony. Zalecaną przez producenta wartość znajdziesz na bocznej części opony.
Bezpiecznie hamowanie
Bezproblemowo działające hamulce to zasadnicze elementy wyposażenia każdego roweru, gwarantujące bezpieczeństwo użytkownikowi. W rowerze górskim MTB LOMBARDO Imperia 5.0 M21 zamontowane są wysokiej jakości hamulce tarczowe hydrauliczne z przodu i tyłu. Tego typu hamulce cechują się wysoką efektywnością i siłą hamowania, krótkim skokiem dźwigni, ogromną wytrzymałością. Reagują błyskawicznie, więc nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy w praktycznie każdym terenie i na dowolnym podłożu.
Napęd: aż 12 biegów
Konstrukcja układu napędowego roweru górskiego MTB LOMBARDO Imperia 5.0 M21 pozwala na uzyskanie aż 12 przełożeń, co umożliwia efektywne i sprawne poruszanie się w każdym, nawet w bardzo trudnym terenie. Manetki oraz przerzutka tylna są wyprodukowane przez firmę SRAM, gwarantują niezawodność podczas jazdy w każdego rodzaju terenie.
Jazda bez wstrząsów
Rower górski MTB LOMBARDO Imperia 5.0 M21 został wyposażony w amortyzator przedni Rock Shox. Amortyzator ten został opracowany specjalnie dla rowerów górskich i świetnie zdaje egzamin w trudnym terenie. Bardzo dobrze zabezpiecza nadgarstki i stawy łokciowe przed wstrząsami na wyboistych nawierzchniach, ograniczając możliwość odniesienia urazu.
Pewny chwyt
Kierownica Signum MTB-AL-320BTFOV roweru górskiego MTB LOMBARDO Imperia 5.0 M21 jest lekko wygięta, typowa dla rowerów górskich. Tak jak i wspornik, jest ona wykonana z lekkiego aluminium. Kierownica posiada antypoślizgowe chwyty i umożliwia optymalne ułożenie rąk i tułowia podczas jazdy terenowej w różnych warunkach.
Zawartość opakowania
W zestawie z rowerem górskim MTB LOMBARDO Imperia 5.0 M21 znajduje się instrukcja obsługi i montażu oraz karta gwarancyjna.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego oferujemy dodatkowe pakiety usług, w których m.in. zakupiony rower wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy za Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić Ci rower już gotowy do jazdy.
Każdy zakupiony w naszym sklepie rower jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło oraz koła. Nasi monterzy złożą układ kierowniczy, zamontują pedały i błotniki, a także zamocują przednie koło oraz sztycę z siodełkiem i ustawią wysokość siedziska. Po skończonej pracy technicy przeprowadzą test końcowy, w tym kontrolę i regulację przerzutek i hamulców z przodu i z tyłu. Po skończonej pracy zabierzemy pozostałości opakowania.
Filmy:
Dane techniczne
| Rama: | Aluminiowa, 21" |
|---|---|
| Przerzutka tylna marka: | Sram |
| Przerzutka przednia marka: | Brak |
| Amortyzator przód marka: | Rock Shox |
| Amortyzator przód typ: | FS Judy Silver TK Remote 29" QR Coil 100 |
| Rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Wzrost [cm]: | 180 - 190 |
Parametry | |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Kolory dostępne w ofercie producenta: | Brązowy |
| Typ roweru: | MTB |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolekcja: | 2022 |
| Waga [kg]: | 15 |
| Gwarancja na ramę: | 24 miesiące |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Pedały w zestawie: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 19.5 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Fizyczne | |
| Rama: | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy [cal]: | 21 |
| Rozmiar ramy: | XL |
| Wzrost [cm]: | 180 - 190 |
Napęd | |
| Liczba przełożeń: | 12 |
| Przerzutka przednia marka: | Brak |
| Przerzutka przednia model: | Brak |
| Przerzutka tylna marka: | Sram |
| Przerzutka tylna model: | SX Eagle 12 Speed |
| Manetki marka: | SRAM |
| Manetki typ: | SX Eagle Single click Trigger |
| Kaseta marka: | SRAM |
| Kaseta typ: | PG-1210 SX Eagle 11-50T 12 Speed |
| Wolnobieg marka: | Brak |
| Wolnobieg typ: | Brak |
| Korba marka: | SRAM |
| Korba typ: | SX Eagle 32T |
| Hamulec przedni marka: | SRAM |
| Hamulec tylny model: | Level |
| Hamulec przedni typ: | Tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tylny marka: | SRAM |
| Hamulec przedni model: | Level |
| Hamulec tylny typ: | Tarczowy hydrauliczny |
Koła | |
| Rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Opona marka: | Schwalbe |
| Opona typ: | 29 x 2.25 |
| Obręcze: | Aluminiowe, Lombardo |
| Piasta przód marka: | Shimano |
| Piasta przód typ: | HB-M475 |
| Piasta tył marka: | Shimano |
| Piasta tył typ: | FH-M475 |
| Prądnica/dynamo: | Nie |
Techniczne | |
| Amortyzator przedni: | Tak |
| Amortyzator przód marka: | Rock Shox |
| Amortyzator przód typ: | FS Judy Silver TK Remote 29" QR Coil 100 |
| Amortyzator tylny: | Nie |
| Amortyzator tył marka: | Brak |
| Amortyzator tył typ: | Brak |
| Kierownica marka: | Signum |
| Kierownica typ: | Aluminiowa, MTB-AL-320BTFOV |
| Wspornik kierownicy marka: | Signum |
| Wspornik kierownicy typ: | H.S OVER TDS-C301 -31.8x60 mm |
| Siodełko marka: | Selle Italia |
| Siodełko typ: | X1 |
| Sztyca siodła marka: | Signum-Zoom |
| Sztyca siodła typ: | Aluminiowa |
| Łańcuch marka: | SRAM |
| Łańcuch typ: | Eagle 12 Speed |
| Oświetlenie przód typ: | Brak |
| Oświetlenie tył typ: | Brak |
| Oświetlenie tył marka: | Brak |
| Oświetlenie przód marka: | Brak |
| Wpuszczane linki: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | BOTTARI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ1 |
| Ulica i numer budynku: | ul. Długa 7 |
| Kod pocztowy: | 96-325 |
| Miasto: | Radziejowice-Parcel |
| Adres elektroniczny: | biuro@bottari.pl |