Rower górski MTB ROMET Mustang EVO 3 29190149-A U19 29 cali Czarno-zielony
| Rama: | Karbonowa, 19" |
|---|---|
| 12 | |
| 29 | |
| Brak | |
| Shimano Deore | |
| Rock Shox | |
| Recon Silver RL Boost 15 x 110 mm, 100mm, tapered | |
| Waga [kg]: | 14 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
Produkt chwilowo niedostępny
Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Rower oparty na nowoczesnej konstrukcji ramy z podzespołami dostawców o najwyższej renomie na rynku. Przeznaczony do jazdy po trudnym terenie idealnie nadaje się do jazdy po górzystych bezdrożach, popołudniowych przejażdżek, jak i codziennych wypraw. Szczególnie dobrze sprawdzi się podczas jazdy po kamienistych ścieżkach i stromych wzniesieniach. Dzięki dużemu rozmiarowi kół pokonywanie przeszkód na tym rowerze jest prostsze.
Dane techniczne
| Rama: | Karbonowa, 19" |
|---|---|
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Deore |
| Przerzutka przednia marka: | Brak |
| Amortyzator przód marka: | Rock Shox |
| Amortyzator przód typ: | Recon Silver RL Boost 15 x 110 mm, 100mm, tapered |
| Rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Wzrost [cm]: | 174 - 180 |
Parametry | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Kolory dostępne w ofercie producenta: | Czarno-zielony |
| Typ roweru: | MTB |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Kolekcja: | 2026 |
| Waga [kg]: | 14 |
| Gwarancja na ramę: | 24 miesiące |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Pedały w zestawie: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 16 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Fizyczne | |
| Rama: | Karbonowa |
| Rozmiar ramy [cal]: | 19 |
| Rozmiar ramy: | L |
| Wzrost [cm]: | 174 - 180 |
Napęd | |
| Liczba przełożeń: | 12 |
| Przerzutka przednia marka: | Brak |
| Przerzutka przednia model: | Brak |
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Deore |
| Przerzutka tylna model: | RD-M6100 |
| Manetki marka: | Shimano Deore |
| Manetki typ: | SL-M6100 |
| Kaseta marka: | Shimano Deore |
| Kaseta typ: | CS-M6100 10-51T 12 Speed |
| Wolnobieg marka: | Brak |
| Wolnobieg typ: | Brak |
| Korba marka: | Shimano |
| Korba typ: | FC-MT510 32T 175 mm |
| Hamulec przedni marka: | Shimano |
| Hamulec tylny model: | BL-MT401/BR-MT400 |
| Hamulec przedni typ: | Tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tylny marka: | Shimano |
| Hamulec przedni model: | BL-MT401/BR-MT400 |
| Hamulec tylny typ: | Tarczowy hydrauliczny |
Koła | |
| Rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Opona marka: | Michelin |
| Opona typ: | 29 x 2.1 |
| Obręcze: | Aluminiowe, Dwukomorowe |
| Piasta przód marka: | Shimano |
| Piasta przód typ: | HB-TC500-B 15 mm / 110 mm |
| Piasta tył marka: | Shimano |
| Piasta tył typ: | FH-TC500 12 mm / 142 mm |
| Prądnica/dynamo: | Nie |
Techniczne | |
| Amortyzator przedni: | Tak |
| Amortyzator przód marka: | Rock Shox |
| Amortyzator przód typ: | Recon Silver RL Boost 15 x 110 mm, 100mm, tapered |
| Amortyzator tylny: | Nie |
| Amortyzator tył marka: | Brak |
| Amortyzator tył typ: | Brak |
| Kierownica marka: | RMT Components |
| Kierownica typ: | 760 mm / 31.8 mm |
| Wspornik kierownicy marka: | Romet |
| Wspornik kierownicy typ: | Aluminiowy 90 mm/31.8 mm |
| Siodełko marka: | Selle Italia |
| Siodełko typ: | X-Base |
| Sztyca siodła marka: | Romet |
| Sztyca siodła typ: | Aluminiowa 27.2 x 350mm |
| Łańcuch marka: | Romet |
| Łańcuch typ: | Stalowy |
| Oświetlenie przód typ: | Brak |
| Oświetlenie tył typ: | Brak |
| Oświetlenie tył marka: | Brak |
| Oświetlenie przód marka: | Brak |
| Wpuszczane linki: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ROMET sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | PODGRODZIE 32 C |
| Kod pocztowy: | 39-200 |
| Miasto: | Dębica |
| Adres elektroniczny: | romet@romet.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.