Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat

Kod: 460890
Porównaj
Rama: Aluminiowa, 23"
Liczba przełożeń: 20
Przerzutka przednia marka: Campagnolo
Przerzutka tylna marka: Campagnolo
Opona typ: 700 x 25
Amortyzator/ Widelec przód typ: Karbonowy
Waga [kg]: 10.5
Przeznaczenie: Męski
Lekka i wytrzymała aluminiowa rama
Precyzyjne i trwałe przerzutki Campagnolo
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat
Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat
4 999 99
333,33 zł x 15 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

Opis produktuKażdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.

Kwintesencja prędkości

BOTTECCHIA Duello M23 to aerodynamiczny rower szosowy zarówno dla początkujących, jak i ambitnych kolarzy. Aerodynamiczny kształt pozwala na maksymalizację prędkości na drodze, minimalizując opory powietrza. Wyposażony został w karbonowy widelec na przodzie, a także wysokiej jakości osprzęt.

Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat wyglad

Lekka rama

Aluminiowa rama gwarantuje znacznie niższą wagę roweru, co w istotny sposób wpłynie na czas przejazdu i przyczyni się do mniejszego zmęczenia. Zachowana jest idealna sztywność, dlatego rower BOTTECCHIA Duello M23 prowadzi się bardzo płynnie. Linki są wpuszczone w ramę, co zapewnia estetyczny wygląd i jest praktyczne.

Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat rama linki

Koła i obręcze

Obręcze GPM / Bottecchia T-DUE 30 S gwarantują dużą wytrzymałość, która przyda się podczas pokonywania nierównych, nieutwardzonych powierzchni. Rozmiar koła 28 cali umożliwia łatwe pokonywanie różnorodnego terenu, bez konieczności zmniejszania prędkości najazdu na przeszkodę. Opony Vee Rubber zapewniają bardzo dobrą przyczepność.

Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat kola opony obrecze

Karbonowy widelec

Widelec wykonany z karbonu to idealny wybór dla profesjonalistów. Doskonale tłumi drgania, które pojawiają się podczas jazdy po nierównościach i sprawia, że rower łatwiej się prowadzi. Dzięki temu nawet po długiej jeździe nie uświadczysz bólu w nadgarstkach, a dodatkowo jest to kolejna składowa roweru, która obniża jego całkowitą masę.

Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat widelec karbon

Przerzutki i manetki

Posiadająca 20 przełożeń przerzutka Campagnolo Veloce zapewnia szeroki zakres regulacji, dzięki czemu siłą własnych mięśni pokonasz nawet najbardziej strome wzniesienia. W połączeniu z manetką Campagnolo Veloce zagwarantuje Ci to wyjątkową lekkość przełączania przełożeń, co szybko docenisz przy jeździe po zróżnicowanym terenie.

Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat przerzutki manetki

Bezpieczne hamowanie

Hamowanie to podstawa bezpieczeństwa, o czym wie każdy rowerzysta. Hamulce szczękowe mają prostą konstrukcję, łatwo jest je również konserwować. Ich dużą zaletą jest to, że są lekkie. Hamulec Raxe RS R340 to idealne rozwiązanie zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Jest precyzyjny, działa bardzo szybko. Zapewni Ci bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat hamulec szczekowy

Suport i korba

Lekka i wydajna konstrukcja korby FSA Omega 34T/50 powoduje, że przenoszenie mocy przez pedał jest bardzo efektywne. Wkład suportu FSA Press Fit to gwarancja niezrównanej solidności nawet w najtrudniejszych warunkach. Wytrzyma bardzo duży nacisk na pedały, a Ty bez obaw wykorzystasz pełen potencjał swoich mięśni przy wspinaniu się na strome wzniesienia.

Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat suport korba

Zawartość opakowania

W zestawie z rowerem szosowym BOTTECCHIA Duello M23 znajduje się instrukcja obsługi i montażu oraz karta gwarancyjna.

Wyposażenie nie zawiera pedałów do roweru. Pamiętaj, aby cieszyć się jazdą na Twoim nowym rowerze, musisz zakupić pedały.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego oferujemy dodatkowe pakiety usług, w których m.in. zakupiony rower wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy za Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić Ci rower już gotowy do jazdy.

Każdy zakupiony w naszym sklepie rower jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło oraz koła. Nasi monterzy złożą układ kierowniczy, zamontują pedały i błotniki, a także zamocują przednie koło oraz sztycę z siodełkiem i ustawią wysokość siedziska. Po skończonej pracy technicy przeprowadzą test końcowy, w tym kontrolę i regulację przerzutek i hamulców z przodu i z tyłu. Po skończonej pracy zabierzemy pozostałości opakowania.

Rower usługa montażu wniesienia przygotowanie do jazdy


Filmy:


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ roweru: Szosowy
Rama: Aluminiowa, 23"
Rozmiar ramy [cal]: 23
Przerzutka przednia marka: Campagnolo
Przerzutka tylna marka: Campagnolo
Hamulec przedni typ: Caliper
Hamulec tylny typ: Caliper
Kaseta typ: Veloce 10S 13/29
Korba typ: Omega 34T/50
Opona typ: 700 x 25
Waga [kg]: 10.5

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat
Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M23 28 cali męski Czerwony mat
4 999 99
333,33 zł x 15 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 4999,99 zł
4 999 99