Rower gravel MBM Starlight M21 28 cali męski Czarny

Kod: 469602
Porównaj
Rama: Aluminiowa hydroformowana, 21"
Liczba przełożeń: 14
Przerzutka przednia marka: SP
Przerzutka tylna marka: SP
Opona typ: 700 x 35
Amortyzator/ Widelec przód typ: Brak
Waga [kg]: 11
Przeznaczenie: Męski
Lekka aluminiowa rama
Opona WD gwarantuje doskonałą przyczepność
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Rozmiar ramy: 21
Rower gravel MBM Starlight M21 28 cali męski Czarny
Rower gravel MBM Starlight M21 28 cali męski Czarny
3 499 99
Odbierz

Opis produktu

Na każdy rodzaj dróg


Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.

Komfort podczas długich przejażdżek

MBM Starlight to rower z wygodną geometrią ramy idealny na długie jazdy treningowe zarówno dla początkujących, jak i ambitnych kolarzy. Lekki, o wysokiej sztywności, zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy. Lekko i precyzyjnie zmienia przełożenia oraz ma wystarczające rezerwy na ostre sprinty czy długie podjazdy.

Rower gravel MBM Starligh M17 28 cali męski Zielony mat - Rower gravel

Lekka rama

Aluminiowa hydroformowana rama gwarantuje znacznie niższą masę całkowitą roweru, co ma ogromny wpływ na czas przejazdu oraz spowoduje mniejsze zmęczenie. Proces formowania rur z użyciem cieczy pozwalający na uzyskanie pożądanej, nowoczesnej struktury przy jednoczesnym zachowaniu ich wytrzymałości i optymalnej wagi. Zachowana jest świetna sztywność, dlatego rower MBM Starlight prowadzi się bardzo płynnie.

Rower gravel MBM Starligh M17 28 cali męski Zielony mat - Rama

Duże koła

Rozmiar koła 28 cali umożliwia szybkie rozpędzanie się i łatwiejsze pokonywanie przeszkód i nierówności. Opona WD gwarantuje doskonałą przyczepność oraz skuteczność hamowania, które są szczególnie ważne na wymagających zjazdach i podczas jazdy po nierównych powierzchniach.

Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza! Wraz z upływem czasu spada ciśnienie w kołach – to naturalne zjawisko spowodowane porowatością dętki, które może powodować większy wysiłek przy pedałowaniu oraz szybsze zużycie i większe ryzyko przebicia opony. Zalecaną przez producenta wartość znajdziesz na bocznej części opony.

Rower gravel MBM Starligh M17 28 cali męski Zielony mat - kola

Hamulce tarczowe mechaniczne

Hamulce tarczowe mechaniczne to gwarancja wysokiej skuteczności zarówno przy zmiennych warunkach atmosferycznych, jak i długich zjazdach wymagających ciągłego hamowania. Nawet niewielka siła nacisku na manetkę hamulca pozwoli uzyskać zadowalający efekt hamowania, a Ty nie odczujesz zmęczenia nawet podczas wymagającej kilkuset hamowań wyprawy.

Rower gravel MBM Starligh M17 28 cali męski Zielony mat - Hamulce

14 biegów

Przednia i tylna przerzutka SP MBM SP7 jest rozwiązaniem gwarantującym błyskawiczną zmianę przełożeń nawet po trudnym terenie. Z pewnością docenisz także 14 przełożeń umożliwiających idealne przeniesienie napędu na koło - wszystko po to, abyś był w stanie pokonać każdy teren.

Rower gravel MBM Starlight M20 28 cali męski Czarny - Przerzutki

Niezbędne wyposażenie

W opakowaniu z rowerem MBM Starlight znajdziesz kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi i montażu. Bez problemu możesz też zamontować na nim wszystkie potrzebne Ci akcesoria, takie jak np. dzwonek, uchwyt na telefon czy bidon albo torbę na ramę.

Wyposażenie nie zawiera pedałów do roweru. Pamiętaj, aby cieszyć się jazdą na Twoim nowym rowerze, musisz zakupić pedały.

Rower gravel MBM Starligh M17 28 cali męski Zielony mat - wyposazenie

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego oferujemy dodatkowe pakiety usług, w których m.in. zakupiony rower wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy za Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić Ci rower już gotowy do jazdy.

Każdy zakupiony w naszym sklepie rower jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło oraz koła. Nasi monterzy złożą układ kierowniczy, zamontują pedały i błotniki, a także zamocują przednie koło oraz sztycę z siodełkiem i ustawią wysokość siedziska. Po skończonej pracy technicy przeprowadzą test końcowy, w tym kontrolę i regulację przerzutek i hamulców z przodu i z tyłu. Po skończonej pracy zabierzemy pozostałości opakowania.

Rower usługa montażu wniesienia przygotowanie do jazdy

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ roweru: Gravel
Rama: Aluminiowa hydroformowana, 21"
Rozmiar ramy [cal]: 21
Przerzutka przednia marka: SP
Przerzutka tylna marka: SP
Hamulec przedni typ: Mechaniczny, Tarczowy
Hamulec tylny typ: Mechaniczny, Tarczowy
Kaseta typ: Brak
Korba typ: TOP 170mm
Opona typ: 700 x 35
Waga [kg]: 11

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Dodaj przydatne usługi

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Rower gravel MBM Starlight M21 28 cali męski Czarny
Rower gravel MBM Starlight M21 28 cali męski Czarny
3 499 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3499,99 zł
3 499 99