Kod: 1281743
Rodzaj: Uchwyt samochodowy
Miejsce montażu: Kratka nawiewu
Kompatybilność: Urządzenia MagSafe
Uchwyt magnetyczny: Tak
Automatyczne otwieranie: Nie
Kolor: Czarny
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Spigen Essential EV25MFAQ to nowoczesny uchwyt samochodowy klasy premium, łączący wydajne ładowanie bezprzewodowe z wyjątkową stabilnością i zaawansowanym systemem chłodzenia. Urządzenie wspiera najnowszy standard Qi 2.2, oferując moc do 25W, dzięki czemu zapewnia szybkie i efektywne ładowanie kompatybilnym smartfonom z Magsafe, które wykorzystują pełny potencjał tej technologii.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Trwały i niezawodny
- Funkcjonalny i stabilny
- Kompatybilny z Magsafe
- Obrotowy 360 stopni
- Aktywne chłodzenie Peltiera
- Montowany do kratki nawiewu
- Qi 2.2 Fast Wireless Charging 25W
- Parametry wejściowe: 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A
- Parametry wyjściowe: 5W / 7.5W / 15W / 25W
- Wymiary: 62 x 99.5 x 80.5 mm